Ak reaguješ na príspevok, nie na blog, máš +++++++ Kalioskop
Fízeľ, nože daj dáku hviezdu z košiara.
Kolík? Verona? Psychopat? Salarabanda? Kollár, Krajniak, Úchyl Porisko, Dostál, Pročko, ...........
už sa mi nechce písať.
VY STE POTEMKINOVA DEDINA!
NIE VLÁDA, HALÓ.
https://www.infovojna.sk/prehravac/informacn…
Trochu z iného súdka.
Nájdi sa.
Za blog ++++++
Blog nebol určený pre plazov bez duše, ducha.
Nikdy nepochopíš, ani neskúšaj.
(Niežeby tvoj hrubý kvázi vtipný, ale urážlivý či hrubo cynický komentár niekoho prekvapil).
Nikdy nepochopím, prečo si Slováci nevážia Harabina.
Nie je mojou modlou, ani môj guru.
Je skutočne právnym esom na Slovensku.
ŠKODA, že si pozastavil činnosť. Jeho pohnútkam rozumiem.
Veľmi aktuálny blog, Slovensko potrebujete zmenu volebného systému ako soľ.
Ľudí nič iné, ako priama demokracia neprinúti zaoberať sa voľbami a následne dohľadom nad prácou nimi volených zástupcov.
Máme sa od koho učiť.
Švajčiarsko.
Predpokladať, že sa u nás stane zázrak, že sa samo od seba niečo zmení pri súčasnom volebnom systéme je naivná.
Sami sebe uťahujeme slučku okolo krku.
A čakať, že sa tu a v týchto podmienkach "zrodí" Kaddáfi, je utópia.
Ďakujem rmontmartre.
Za článok, aj príspevok ++++++++++++++
Napíšem to sem: ORBÁNA by sme potrebovali ako SOĽ.
Rastislav, aký je tvoj názor na GP Žilinku?
Je NORMÁLNE, že mainstream neprinesie áno jedinú diskusiu odborníkov, ktorí by konečne polopatisticky vysvetlili, že GP HASÍ prie.sery ŠP?
POCHOP, že na SLOVENSKU žijú ľudia, ktorí potrebujú vo verejnoprávnej RTVS relácie, ktoré objektívne národu vysvetlia, o čo ide?
Demokracia spočíva podľa teba v hustom , vlezlom opakovaní propagandy?
Zdeformovaná demokracia, aká sa tu praktizuje, nie je demokraciou.
Neplatím výpalné pre RTVS, aby neustále propagovali očkovanie, Afganistan, politikárčenie "mrzkej lúzy", ktorá sa nezaujíma o národ, neplní volebný plán, "stratí" 8 miliárd a demoluje právny štát!
ROZHODNE PRESSTITÚTI a MAINSTREAM NIE SÚ jediní, ako sa to praktikuje, KOHO OPONENTÚRU CHCEM POČUŤ A MÁM NA TO PRAVO! KEĎŽE PLATÍM VÝPALNÉ.
Kde sú zalezení členovia mimovládok, tí, ktorí vybľakovali na námestiach?
Ako toto môže vládnej mafii prejsť?
Takýto zákon platí vo všetkých demokratických štátoch!
Neplatí, resp. nemajú ho len diktatúry!
Nechápem, kto tieto zrůdy volil.
"Ďakujem" voličom tejto HÁVEDE.
V TB Žilinku zaznela veta, že zadržaní v kolúznej väzbe nemajú právo na obhajobu.
Nezastávam sa Kováčika. Ale presne toto sa mu deje:
Mazanosť sudcu Mazáka, ktorý poskytol rozhovor denníku N
Odporúčame