Mastný vlas bol špina.
Húfnica je špina na entú.
Mastný vlas bol špina.
Húfnica je špina na entú.
Jany 62:
Ďakujem ti že si to s anystou efektne vybavil.
To bude tiež jedna zo špín SSkupinky
1. Mimovládky postaviť do pozície agenta cudzej moci.
Odstrihnúť od príjmov zo štátneho rozpočtu.
PRETO MÁ MÚDRY ORBÁN POKOJ A PORIADOK.
Mám na mysli europoslancov pri hlasovaní o práve veta pre členské štáty eú.
Špiny z nadácie Zastavme korupciu by sa mali venovať téme:
Za koľko predajú haj.zli pri hlasovaní o práve VETA Slovenskú republiku!
PRAVDA TU NIE JE:
MÁŠ PRAVDU
+++++++++++++++++++++++++++
Štetka sa môže stať prezidentkou.
Hadi a zmije sa tiež prepašujú do vyšších štruktúr a "riadia" krajinu. Tak, že potíme krv!!!!
Pokiaľ sa nezmení volebný systém, budeme voliť SMER+REPUBLIKA
Dobrý názor, sa spájať.
HLAS SA TIEŽ CHCE SPÁJAŤ
S O P O Z Í C I O U !!!
Najväčší USA ratlíci a EÚ análnici sú v HLASE.
Pamätajte na tieto slová.
PS, SAS A Ó-LAJNO + SMESPODINA SA SPOJA TIEŽ S KAŽDÝM, KTO PÔJDE PROTI SLOVENSKU
Ostro protestujem.
Mesiac či dva dozadu, mali Nemci v regióne 110%.
Pardon, názov kraja už neviem.
Veď má spoločný LEN NÁZOV!!!!
Ešte v minulom roku informoval Uhrík, aj "iné"médiá.
Nemecká vedkyňa Z OBORU preukázala, že to, čo je vo fľašiach s "vakcínou" je totálne rozdielne než to, čo Pfizer deklaruje.
Plus ZÁPAD = VYŠŠIA KVALITA génovej terapie.
Tu je link na pavedcove Čakanove podvody:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Plus, milý rómsky "vedec", genetika nepustí.
Rovnako podvádzaš pri výrobe testov, ktoré majú rozoznať kovid od chrípky.
Koniec roka sa blíži, MY NEZABUDNEME!!!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Kedy Čekan dodá testy, na ktoré dostal dotáciu?
Vraj budú vedieť rozlíšiť kovid od chrípky.
Ale DANE NEPLATÍ
MÁ 20000€ NEDOPLATOK DANE.
"ODBORNÍK"
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Kedy Čekan dodá testy, na ktoré dostal dotáciu?
Vraj budú vedieť rozlíšiť kovid od chrípky.
Ale DANE NEPLATÍ
MÁ 20000€ NEDOPLATOK DANE.
"ODBORNÍK"
Pozitívny NEMUSÍ BYŤ CHORÝ NA KOVID.
Ľudia preboha vy fakt nechápete?
Alebo si nedokážete zapamätať, o čom je testovanie?
Testovať by sa mali PRÍZNAKOVÍ.
ATG test by ich poslal do karantény.
Ak by to bola nádcha, chrípka, vyliečili by sa ako roky rokúce doteraz.
Ak by mali kašeľ a horúčku, doktor by ich poslal na RTG, dostali by lieky.
UVEDOMTE SI, ŽE NEEXISTUJE!!!!!!!!
TEST, KTORÝ ODLÍŠI - ROZOZNÁ KOVID OD CHRÍPKY!!!!!!!!!!!!!!!!
Áno, hajz.líci ale POTOM sa jasne ukáže, kto tu šíri kovid.
Neočkovaní, nesadnite im na lep
Nechoďte na ANTIpápeža, HERETIKA, jezuitu sčuchnutého so SATANOM, s p-rezidentkou, svätým Pfizerom.
Ušetríte si obvinenie od očkovaných, že VY A VY A JEDINE VY šírite kovid.
Už teraz vyrábajú grafy a tabuľky.
Treba dostať stranu Nová Vlasť do parlamentu.
Aj keby Harabina nik nechcel do koalície, on by tam bol ako "čierne svedomie" a okamžite by národ informoval.
On vyslovil vetu, že neexistuje žiadna opozícia.
On by jediný informoval voličov, čo sa deje.
Krajská prokuratúra PREVERUJE dôvod udelenia bezpečnostnej previerky Lipšicovi.
Kollár to vie. Aj Krajňákovi horí pod zadkom.
Už ani nevie, čo tliacha.
Raz tak, raz inak.
Kto mohol voliť túto mafiánsku stranu?
Bolo vybavenie bezpečnostnej previerky Lipšicovi zo strany Krajňáka kšeftom?
Aby ŠP nevyšetrili Gorilu?
Kvôli tomu nezhromaždili nepriestrelné dôkazy?
Žilinkovi neostalo nič iné, len Haščáka prepustiť.
On nie je rád, on postupuje podľa práva a riadi ten chliev, ktorý Lipšic na ŠP narobil.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/31/lipsi…
Kollár, bojíš sa?
Odporúčame