Re:
PravdaTuNieje:
AK HOVORÍŠ O TRÁPNOM POCHODE OĽAJNOVCOV, KTORÍ ZNEUŽILI NA POCHOD AJ DETI, KTORÍ VLIEKLI TRANSPARENT, ZE "CHCEME MIGRANTOV Z AFGANISTANU" A INÉ TRÁPNE, PROVOKAČNÉ HESLÁ,
TAK SÚHLASÍM.
ZOŽALI STE ODPOVEĎ: "HANBA, FUJ".
NIKTO O VÁS NEMAL ZÁUJEM.
PS: pobavili sme sa, lebo len čo AntiFico, AntiSmer pochod vykonal to, za čo ho zaplatili, "protestujúci" zabalili heslá, stali sa z nich civili a vypadli.
Úbohosť? Zlatý klinec? TRÁPNOSŤ.
PS: nahnali tam aj študentov, decká, ktoré si prišli zarobiť.

