MOJA REČ!
+++++++++++++++++
Treba urgentne zmeniť volebný systém, ale aj niektoré články Ústavy.
MOJA REČ!
+++++++++++++++++
Treba urgentne zmeniť volebný systém, ale aj niektoré články Ústavy.
Onikanie sa BEŽNE DOTERAZ používa v Nemecku a Rakúsku, to môžem potvrdiť.
Woher kommen Sie? (Príklad)
Pýtajú sa zdvorilo (Sie) v singuláre 1 osoby.
V prípade, že majú záujem o tykanie, požiadajú, či si môžeme "DUTZEN", teda tykať.
Praví, echt Rakúšania, sú zdvorilí a mne sa to veľmi páči.
Osobná skúsenosť zo Slovenska: môj svokor onikal svojej matke.
Moja svokra, jeho žena, manželovej matke vykala.
Potomok, teda vnuk otcovej matke tykal.
Moji rodičia, aj my vnúčatá, sme starým rodičom vykali.
Ja vykanie neodsudzujem, považujem ho za zdvorilé.
S nesympatickými ľuďmi si v osobnom kontakte zásadne vykám. Vždy to tak bolo a bude.
V diskusiách tykám, sú však výnimky.
Trollom tykám, vyznie neprirodzene napísať: "Troll, idete do môjho chlieva IGNORE".
Aj deti počas operácie dostávajú transfúziu, na traumatológii, na oddelení popálenín, atď.
Osobne sa má táto téma týka, píšem do diskusií príspevky ohľadom tejto témy.
Počkám si na vyjadrenia skutočných kapacít, osobne dôverujem manželom Jancovcom a pánovi Lakotovi.
Také vyhlásenie na adresu cigáňov si nedovolil ani Mazurek.
Ako to, že nekvičí Irena Biháriová?
Žeby to bolo tým, že aj ona je morálne deformovaná 10 ročným spolužitím s priekupníkom zbraní, Globseckárom Milom?
Osobne ma pseudocelebrity z radov hercov nezaujímajú, nech s nimi Milanová aj hnojí zelené Slovensko, ale to, čo porobila s Múzeom SNP (ona + Naď) bude potrebné zmeniť.
Žiaľ, či chválabohu, viac zrejme nesprznila.
Super postreh.
Zatiaľ živý satanista je OUT
Matovičova lotéria je taká kóšer ako investície Pavly v Arce.
Strange Uncle:
Teraz si to vylepšil na 1*
+++++++++++++++++
Liberáli sa uškierali, keď Kotleba riešil tému "štátnych" detí. Detí v dojčákoch, detských domovoch.
Bezbranné obete génovej terapie.
Bezbranné obete, na ktoré majú chúťky rôzni devianti vrátane pedofilov!
P-rezidentka, ktorá protežuje inakosť, tesne po zvolení do úradu sľubovala podporu LGBTIQ, manželstvá takýchto menšín, ADOPCIE detí takýmito pármi.
VÔBEC NIKTO NECHRÁNI deti v starostlivosti štátu.
Rovnako nikto nechráni seniorov v DSS.
Nikto, samozrejme, nechráni ani mentálne znevýhodnených v ústavoch.
Očkujú ich dávno, rad radom.
P-rezidentka je VŠETKO, len nie ochrankyňa znevýhodnených.
Hanba jej!
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/01/medzi…
Vraj "zdravý rozum" a nevie čítať s porozumením.
Na čítanie s porozumením existujú pomôcky, kúp si v Tescu.
Začni brožúrou pre 2. ročník ZŠ.
V mojom príspevku je link, v ktorom sa píše o Tom, že štáty sa zaviazali NELIEČIŤ KOVID.
PRETO žiadame tak, ako v prípade Sputniku, zverejnenie CELÝCH ZMLÚV?
Dúfam, že pochopíš...ak nie, nedebatuj, ok?
"Logika" či hlúposť Bihariovej môže oslniť
p-rezidentku, Nikitu " Slováka", Rasťa Pišku, Andrássyho, Pročku a ďalších gigantov.
Bihariová tvrdí, že žena má právo na interrupciu, lebo je to jej telo a jej vec, čo so svojím telom robí.
Haló, gigantka, prečo to neplatí v prípade génovej terapie?
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/01/medzi…
Žiadame okamžité zverejnenie celých, nezačiernených zmlúv.
Norimbergský súdny
proces vás neminie!
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/01/medzi…
Norimbergský proces vás neminie
Že tak p-rezidentku netrápi poníženie cca
600 000 občanov, ktoré sama spôsobila.
Že netrápi "zelenú globalistku", ako migranti špinia cintoríny, časti krajín, ktoré ich nútene prichýlili.
Že tak túto kvázi prezidentku netrápi, koľko utrpenia spôsobujú Rómovia zvieratám, bielym spoluobčanom a KRAJINE, ktorú devastujú!
Že tak túto osobu, ktorá NAJVIAC rozdeľuje Slovensko nezaujímajú práva občanov, ktorí majú právo odmietať GÉNOVÚ TERAPIU.
Hanba, HANBI SA, ZUZANA ČAPUTOVÁ.
Ahoj MATHEW, ako sa dá zohnať Isoprinosin, resp. liek s IVERMECTINOM?
Kedy zverejnia počty nakazených očkovaných?
Koľkí z tejto kategórie prešli hranicou bez kontroly?
Pre neočkovaných, ktorí sú pod kontrolou a dokonca sú šikanovaní aj v prihraničných oblastiach na ceste z a do práce,
je jasné, kto sem vírus donáša!
Len tak ďalej, Mikas, čochvíľa praskne tento podvod.
Ďalšie kladivo na ľudí na Slovensku.
Ľuďom odňali právo súdiť sa so štátom až do roku 2025!!!!!
Ostáva im len obracať sa na medzinárodné inštitúcie.
EÚ doporučila vo svojej správe Kolíkovej zabudnúť na rozdr.banie súdnictva.
Teraz sa ukázalo, ako rešpektuje EÚ, ktorou sa zvykne oháňať.
Odporúčame