Pozri múra:
To plus bol omyl.
Možno ti Pazi spraví radosť, bude ojedinelé, možno jediné.
Ja podvodne zapísanú advokátku a podvodne zvolenú občianku čaputovú do funkcie
prezidentky nikdy nepríjmem.
Je v mojich očiach vlastizradkyňa, ktorá národu vyložene škodí vnútroštátne aj v medzinárodnej politike.
Hanba jej.
+++++++++++++++ďakujem za blog.
Súhlasím, uvažujem rovnako.
Pridávam link Eduarda Chmelára.
Som v pomykove.
Úplne prehliada skutočnosť, ten najdôležitejší DETAIL, že výrobcovia "vakcín" dávajú od nich ruky preč.
Chmelár má znalosti, celkom si ho viem predstaviť na poste ministra zahraničia, alebo aj na poste prezidenta.
Na názor má právo. A ja tiež a nesúhlasím s ním.
Kalioskop, VLÁDA, nie kovid budú rúbať hlava-nehlava.
Kto má obavy z "vakcíny" a má v úcte svoje zdravie, určite sa zásobil IVERMECTINOM a ostatnými prostriedkami podľa MARIKOVHO PROTOKOLU.
Takže dr. Pes potvrdil, že Atg testy sú NEPRESNÉ!
VEDEL to, tvrdil ale opak, keď sa ľudia museli povinne testovať.
Teraz napriek všetkým informáciám, ktoré vydala Rada Európy, WHO, že očkovanie nesmie byť povinné ani pod nátlakom, Sabaka tvrdí opak.
Svetoví odborníci vrátane nositeľa Nobelovej ceny a vývojára "vakcín" že vakcíny nie sú bezpečné, že sa nevie, čo s ľuďmi narobia, zase tvrdí opak. Samotný etalón múdrosti Krčmery tvrdí, že účinky sa budú môcť vyhodnotiť po 5 rokoch,a tu sa hovorí o povinnom očkovaní! Kto z týchto haj.zlíkov si to vezme na tričko? Kam ujde pred spravodlivým hnevom poškodených ľudí?
Je vrchol arogancie, drzosti a bezcharakternosti NÚTIŤ ľudí, aby si dali pichnúť experimentálnu vakcínu, od ktorej dávajú ruky preč samotní výrobcovia.
Chceme vidieť zmluvy s Pfizerom.
Údajne štáty podpísali, že budú neposkytovať účinnú liečbu.
Lacnú, vynálezcovia Ivermectinu dostali Nobelovu cenu. Liek je účinný a chceme ho všetci! Nebudú sa ním predsa liečiť len papaláši.
"Vakcíny" majú vyššiu smrtnosť ako kovid.
Pri správnej a včasnej liečbe sa kovid dá LIEČIŤ.
Túto informáciu zverejnil minister zdravotníctva v Izraeli v minulý týždeň.
Takže chceme to, čo Izrael?
Podľa vlády, presstitútov, ktorí chcú dosiahnuť 100 percentnú zaočkovanosť?
Titul článku priamo dokazuje, čo narobí vysoká preočkovansť a uvoľnenie opatrení pre kvázi chránených, zato nebezpečných očkovancov.
Toto chcete?
Aku to má logiku?
Napĺňať sny Krčméryho (Gatesa) o 100 percentnej preočkovanosti planéty?
Kam to povedie?
K očkovaniu pomaly v intervale každý mesiac a vyhubeniu ľudstva.
Ani kovid nemá takú smrtnosť ako vakcíny!
Ruky preč od našich detí:
Česko zrušilo sprosté handry, ktoré z medicínskeho hľadiska nemajú žiadny význam.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/27/cesi-s…
U nás táto banda znemožňuje občanom súdiť sa so štátom až do roku 2025.
AntiFake, pre mňa môžu aj kľačať na kolenách.
O výhode očkovania z medicínskeho hľadiska neexistujú dôkazy.
O negatívnych zdravotných rizikách a neúčinnosti očkovania EXISTUJÚ dôkazy.
NIKDY!!! NEPODPÍŠEM!!! , že sa očkujem dobrovoľne, že preberám na SEBA zodpovednosť za všetky riziká!!! NIKDY.
Obzvlášť preto, ŽE ANI ŠTÁT, ANI VÝROBCA tých preparátov NEPOSKYTUJÚ žiadne záruky.
Mne je jedno, či sa p-rezidentka, alebo celebrity očkujú, či to na nás hrajú.
PS: ak by bol naozaj očkovaný Mikas, Krčméry, Jarčuška a iní grázli, už by tu neboli!
To je NEREÁLNE, aby to prežili.
Akože nejdú?
Veď vytvorili systém udavačov!
Koordinovali výpovede svedkov.
Jeden, ktorého sa podarilo zadržať, sa už priznal.
Kvôli nemu sedí v base Kováčik.
Udavačova výpoveď bola VYVRÁTENÁ, dokázateľne klamal, k čomu sa aj priznal.
Ďalším 2 udavačom pomohol policajný prezident utiecť.
O tom bola tajná schôdza v pivnici SIS.
Zabúdate, že alternatívna liečba IVERMECTINOM za pár centov resp. po predražení štátom za cca 6-10€ sa nikde nespomína!
Liek si pokrytci vo vláde nechávajú pre SEBA.
Dovolia si vykrikovať niečo o platení liečby pre nezaočkovaných a strašiť ľudí pripraveným zákonom?
Zatiaľ bola liečba marená, neposkytovaná.
Lekári liečili cez telefón, ak vôbec!
To si mám platiť za vyšetrenie sms, alebo nejakým call centrom? Alebo za prípadný RTG ak mi ho veľkodušne niekto naordinuje? A samozrejme vopred platiť aj za test?
TEST BUDE PLATIŤ 48 HODÍN.
O tomto sa najmúdrejšia Kusá zabudla zmieniť.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/27/cesi-s…
Už by bolo načase, aby si ľudia otvorili oči, v akom terore žijeme.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/27/cesi-s…
Pozrite, ako sa žije v ČR.
Slovákov táto banda pripravila o možnosti súdiť sa so štátom až do roku 2025!
Rekuhintam,
vitaj, nový TROLL/NICK.
Trollov a ich nicky už poznáme.
Poradili vám, ako sa vtierať do diskusií, ale nezabralo....
Ideš do IGNORE, DO CHLIEVA.
REHABILITOVAŤ sa môžeš tým, že svoje drísty o úmrtiach po SPUTNIKU podložíš FAKTAMI!
ZO VŠETKÝCH CCA 70 KRAJÍN SVETA A Z RUSKA.
https://www.eurorespekt.sk/ocista-spolocnost…
Schozoidné vyjadrenie:
Ako môže Matovič niekoho titulovať "dezolát"?
Čo robil? Doviezol Sputnik a NEDOVOLIL očkovať.
Všetko zbabrali on a Krajči. Dezolát a dezolát na druhú!
Hoci k obsahu výroku nenamietam.
Od paláca po parlament, od krízového štábu po všetky denníky: všade sú premnožení farizeji a dezoláti.
Takže Igor, klasika: "Dezolát kričí: "Chyťte
dezoláta!"
Toľko k tvojmu výroku, milý Igor.
Registrácia bola krátka, komplikovaná, očkovacie priestory v Žiline príšerné. Ale vždy lepšie, ako očkovať sa v autobuse, alebo v obchodnom centre....
Sme rod.60+. Najprv nám bránili.
Neskôr to povolili, ale už sme just nešli.
Dcéra s manželom po obrovskej sabotáži zo strany očkovacieho registra využila možnosť sa zaočkovať ako náhrada za bratranca s manželkou, ktorí sú už mesiac pod ATB (iná diagnóza, nie coronavírus) a internista im očkovanie v súčasnosti nedoporučil.
Teraz v piatok idú na 2. dávku.
Registrácia je už dávno uzavretá a SPUTNIK niekam odviezli...
OČKUJE SA V SRBSKU A V MAĎARSKU.
Odporúčame