Ktorý si ty, Medvisek?
Medvisek, nachádzaš sa v rómske osade, alebo medzi plagiátormi?
Medvisek, šíriš nenávisť? Urážať protestujúcich sa ti zachcelo?
Pripomínam, že sú na to paragrafy.
Ak chceš vidieť lúzu, choď na dúhový pride.
Prečo 12 000 mŕtvych?
Lebo NELIEČILI!
A CHCÚ TO ZOPAKOVAŤ.
VAKCÍNA ALEBO SMRŤ.
LIEKY LEN PRE ELITU.
Je pravda, že vyšetrovateľka UIS Diana S
zavolala zásahové vozidlá zo Sobraniec preto, že všetky bratislavské zásahové vozidlá ODMIETLI???
Vyzerá skôr ako Sabaka, úchyl, alebo sociopat, prípadne ako Mary K., Asperger?
Je menej mŕtvych na kovid, než mŕtvych a poškodených VAKCÍNAMI.
Je to tak, doktori už dávno zverejnili, ako potvrdil aj Lengvarský, že sa povinne očkovať nedajú, lebo očkovanie NEDVÍHA, resp. len minimálne, protilátky proti kovidu.
A doktori sú tí, ktorí jeden druhému vystavujú potvrdenia o výnimke.
Samozrejme, tí, ktorí sú napojení na finančné zdroje od vlády a farmafiriem, budú naďalej očkovanie propagovať, znížia sa aj k očkovaniu bábätiek, detí všetkých vekových kategórií.
AKO SA DÁ ODHALIŤ, KTORI Z NICH DOSTALI MIESTO "VAKCÍNY" PLACEBO, RESP. VITAMÍNY?
NEVERÍM IM!
NIKTO MA NEPRESVEDČÍ.
CHCEM DÔKAZY!
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/29/povedz…
Ak budete ďalej propagovať očkovanie s takýmito "lídrami", nepochodíte.
Banda z krízového štábu, pavedci, analytici už dávno NAVŽDY stratili dôveryhodnosť.
Tak, ako politici a presstitúti.
Ak je Lipšic podľa teba čistý,
prepáč, ale pochybujem o tvojom zdravom úsudku.
On je hlavou skutočne nebezpečnej mafie.
Všetko, čoho sa dotkol, SMRDÍ.
VŠETKO.
Skús Infovojnu, kde sa Harabin podrobne venuje "stvoreniu" Lipšica.
Ako je to s Lipšicovym stádom?
Tomu sa venovala Jana Teleki.
Kočner ho totálne zotrel.
Tak sedí v base.
Záleská, Hrúbka, Kliment, HONZ, atď.
sú súdna mafia.
Máme sa báť o osud Žilinku?
Už o neho pociťujem obavy dávnejšie.
A to sa snaží menej, než by bolo žiadúce.
https://www.badatel.net/lisabonsky-sud-na-co…
Stále dookola len strach, panika, zavádzanie.
O čo tým ľuďom ide?
O zdravie iste nie.
Pre mudrlanta, autora znôšky nezmyslov, urážok:
Bloger sa klania len ľuďom s titulom Plg.
(Plagiátor).
Autor znôšky urážok:
Pán doktor LIPTÁK je ZA OČKOVANIE a to už od začiatku!
Pozri si jeho blogy!
Veď sa sám ponúkal, že bude očkovať, doslova PROSIL, aby sprístupnili Sputnik pre ľudí 60+ v DSS, kde sa stará o starčekov po celú dobu, aj počas "pandémie", keď veľa lekárov neordinovalo, max. cez telefón, keď veľa lekárov NECHODILO do zazmluvnených DSS!!!!
Okamžite sa treba dr. Liptákovi ospravedlniť!
Ak chceš na niekoho kydať hnoj, tak si NAJPRV naštuduj fakty.
Všetko má dr. Lipták v blogu a na jeho FB.
Odporúčame