Zabrechal úctyhodný psí hlas,
veď peniažky sú viac, ako česť, morálka...
NIKTO z týchto zapredancov pre mňa nie je autoritou.
Zabrechal úctyhodný psí hlas,
veď peniažky sú viac, ako česť, morálka...
NIKTO z týchto zapredancov pre mňa nie je autoritou.
https://www.badatel.net/podla-uniknutych-inf…
Koľko ľudí naozaj zomrelo po očkovaní?
Podľa návrhu zákona sa nezaočkovaní, ktorí nejdú do školy či do práce musia testovať v intervale 48 hodín.
Čo ak si dôchodca zlomí krčok a nebude otestovaný?
Čo ak náhle ochorie dieťa nezaočkovaným rodičom, alebo si predstavte X prípadov, kedy človek OSTANE BEZ POMOCI.
KOLÍKOVÁ, vraj ministerka spravodlivosti...
Si niečo také, ako Čaputová prezidentka.
Bez štipky morálky, charakterovo závadová so sklonom k sadizmu.
ZARIAĎ, aby sme my, občania, mali možnosť podať žalobu na štát.
Dovtedy radsej čuš.
Veď porušujete ľudské práva v rozpore s vašou modlou EÚ, ale pripomienky ignorujete!
KOLÍKOVÁ, občania Slovenska sú až do roku 2025 pozbavení práva súdiť sa so štátom.
Ostáva im obracať sa na ESĽP.
Vidíme, na príklade Česka, ako súd ruší jedno nariadenie za druhým v prospech občanov.
Veď ste fašistickejší než Hitler
Vládni činitelia nás nazývajú dezolátmi, opicami, idiotmi, lúzou, ...
A žijú z našich peňazí.
Kde to sme?
Kde sú tie mimovládky, p-rezidentka, ktorí škriekajú, keď Navaľný neje, keď Cichanovská rozvracia Bielorusko, keď je nácek Pratasevič oprávnene zadržaný?
Kde ste, médiá, keď sa tu deje toto bezprávie rovno pod vašimi nosmi?
VY ste počali, vynosili a porodili túto vládu.
To je vaše dieťa, niečo, čo mi pripomína filmového VOTRELCA.
Kladiem si otázku: je pavedec a farmalobbista Čekan vizionár?
https://m.facebook.com/ing.milan.uhrik/video…
Kedy sa mu jeho mokré sny začnú plniť?
Bude Slovensko prvé, ktoré začne nezaočkovaných odvážať do džungle ako opice?
K tomu dodávam ešte pár názorov ľudí, ktorých si vážim.
https://m.facebook.com/pg/Infovojna/posts/?r…
Viete, že u nás sa testuje PCR testom nastaveným na 45 opakovaní, hoci WHO tvrdí, že stačí 30?
Aj takto sa manipuluje počet pozitívnych.
To akože študenti, nezamestnaní, dôchodcovia, ženy a muži na materských dovolenkách, práceneschopní, invalidi a ich opatrovatelia budú vydieraní každých 48 hodín?
Každých 48 hodín?
Bez možnosti súdiť sa, ktorú nám tieto kreatúry zakázali až do roku 2025?
Keď máme možnosť obracať sa len na ESĽP a ŠTRASSBURG?
Pravda celá rada zverejnila postoj nemeckých politikov. Bez komentára, bez jedinej vety, že sú to fašistické metódy. Že ich chcú aplikovať v lone fašizmu.
ŽE NEOČKOVANÝM NEPONÚKAJÚ, DOKONCA MARIA PRÍSTUP K ADEKVÁTNYM LIEKOM.
LACNÝM, ÚČINNÝM.
V tejto otrasnej dobe považujem výroky tzv. vedca - farmalobbistu Čekana za vizionárske a pýtam sa, kedy ich "humanisti" začnú realizovať.
Bude Slovensko prvé na svete?
https://m.facebook.com/ing.milan.uhrik/video…
Alebo je malá nádej
Načo karanténa?
Okolité štáty sú ROVNAKO ZELENÉ!
Prečo Hmotné rezervy nenakupujú NIČ? Keď Lengvarský tára, že delta sa šíri rýchlosťou blesku?
Pozri si register zmlúv.
Ako pripravujú na ďalšiu vlnu nemocnice?
Okrem rušenia lôžok?
Nie celej, nájdu sa takíto kňazi:
Adina, ++++
A teraz povedz AKO?
Brusel nenaštvať...
Dovtedy nás p-rezidentka zbaví práva veta v Bruseli.
Máš veľkú pravdu PravdaTuNieje.
ALE dovolím si pripomenúť:
https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/03/09/vd…
Ak sa podarí zmeniť volebný systém, len potom sa dočkáme zmeny.
Proti premnoženiu škodcov používame insekticídy.
Proti tým, ktorí majú ľudskú podobu stačí antikoncepcia. Nie člny, antikoncepciu im treba poslať.
Macrona už nebude chrániť jeho garda.
Kašľú na neho.
Ak by to boli "slušnoľudia", platení aktivisti, presstitúti by ich velebili a médiá by prinášali reportáže, koaliční poslanci a moslim Lenč by ich netituloval "dobytok", poslanci koalície Dostál, Kazda, atď. by ich netituloval i "lúzou", policajti by ich nepostriekali slzným plynom!
Nestáli by tam ťažkoodenci.
Koalícia by sa nepresúvala tunelom.
Nie sú to platení aktivisti.
Tí sa skrývajú v sorošových mimovládkach.
Niektorí aktivisti si kariérne polepšili:
Čaputka, Šeliga...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Tlačovka Smeru, presstitúti dostali po čumáku.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Tlačovka Smeru.
Presstitúti dostali po čumáku.
Odporúčame