Delta variant:
Vzácny človek!
NIKDY nezabudnem.
Teraz sú v móde plagiátori, psychicky narušení, uchylní, mafiáni, pavedci, atď. atď.
Pochybujem, že sa ešte bude môcť Slovensko hrdiť takými osobnosťami.
Momentálne takých máme, Prof. Hrušovský, doktor Lakota, exprimár Török, emeritný sudca Ústavného súdu doktor Drgonec, JUDr. Harabin, ale aj Judita Laššáková, Adriana Krajníková, bioetik René Balák, bývalá štátna tajomníčka ministerstva školstva Oľga Nachtmannová, Oľga Tomanová, atď.
Tí sú v menšine a dehonestovaní.
A pri Plg. Gröhlingovi, ktorí ide zničiť školstvo, už ani mať nebudeme.
Pán Binder, nech Vám je zem ľahká.
Odpočívajte v pokoji.
https://www.eurorespekt.sk/ocista-spolocnost…
Títo nám vládnu, znásilňujú nás, rozdeľujú spoločnosť a rozhadzujú peniaze, ktoré budem-e splácať všetci!
https://www.eurorespekt.sk/ocista-spolocnost…
Akí DEZOLÁTI, Igor?
Ty si čo?
Ja nechcem ani KRVNÚ TRANSFÚZIU od zaočkovaného.
Ešte 1 otázka: kto sa skladá na obrovské množstvo liekov proti zrážaniu krvi, ktoré nakúpila Británia? Určite všetci.
Nehovorím, že by naši "odborníci" niečo také objednali, predpisovali. Ale ak k tomu dôjde, odmietam sa skladať.
Môj IVERMECTIN stojí aj po 100 násobobnej prirážke na Slovensku stojí pod 10€.
Ostatné doplnky liečby ako vitamíny, či acylpirin si platí každý zo SVOJHO.
To akože si mám platiť RTG, ak by mi ho náhodou ordinujúci lekár predpísal?
A vyšetrí má vôbec?
Lebo cez SMS alebo infolinky to ide ťažko...
https://www.eurorespekt.sk/ocista-spolocnost…
Toto nám dnes vládne...
Ešte aj tá farizejka vraj podpísala diskriminačný zákon z auta, niekde na hranici...
A čo dôchodcovia, invalidi, rodičia na rodičovskej dovolenke, prípadne ľudia, ktorých zamestnávatelia vyhodia z práce, lebo sa nedali očkovať?
Tí si budú platiť testy z čoho?
Pritom na reklamu, lotériu, celý manažment očkovania PLATIA.
Ešte sa patrí dodať, že O LIEČBE tu nie je reč.
Chorobou napadnutí ľudia liečení neboli.
Do nemocníc ich brali len umrieť.
Ja mám právo na lacnú a účinnú liečbu kovidu IVERMECTINOM. Tak, ako papaláši z vlády!
Rovnako mám právo, aby mi v prípade potreby bola liečba poskytnutá OKAMŽITE.
pst tak je signovaný tento článok,
v ktorom ZAVÁDZATE!
"VAKCÍNA" NIE JE LIEK A ANI LIEČBA.
O účinkoch tejto "vakcíny" NEEXISTUJÚ jednoznačné výsledky a EXISTUJÚ dokázateľné dôkazy o ich škodlivosti na ľudské zdravie.
Pavedci, politici a p-rezidentka sú priamo naviazaní na farmafirmy, ktoré produkujú tento tovar.
Médiá, prestaňte s kampaňou, ktorá rozdeľuje národ. Sami veľmi dobre viete, že to, čo tvrdíte a podsúvate ako pravdu, PRAVDOU NIE JE.
Podvodne zvolená Čaputová podvodné zapísaná do zoznamu advokátov
je na čele kovidchunty v rozpore s rezolúciou Rady Európy, čo viac dodať.
V mojich očiach je ten najšpinavší reprezentant tohto štátu!
https://www.badatel.net/sok-kvoli-covid-paso…
Koho to prekvapilo?
Séria filmov VOTRELEC.
Nepripomína vám to niečo?
Čo dokáže genetika...
Prečo štát neustále vyvíja nátlak na neočkovaných?
Nábor za peniaze väčšiny občanov vyliezať na nás pomaly už z každej diery.
Vyhrážky, obmedzenia, kde vidíš slobodu?
Vláda sa poistila.
Až do roku 2025 sa občan nemôže obrátiť na súdy a súdiť sa kvôli kovid šikane, resp. očkovacej šikane.
V ČR a okolitých štátoch podávajú občania žaloby a VYHRÁVAJÚ.
Hrdina, p-rezidentka ho vyznamená.
Slováci, protestujúci potrebujú podporu.
Pozrite si, ako protestujú Taliani a Francúzi.
Videá zverejnil "lietajúci reportér".
Inej cesty niet.
Tu si dovolí Naď urážať hŕstku protestujúcich?
ZAČO?
Teda ak by si si dovolil takto sa vyjadriť o svojich moslimských bratoch.
Lenč konvertoval na islam.
Neviem, čo ich učí Alah.
Ale viem, ako sa chovajú príslušníci IŠ
( islam.štátu) a samovražední teroristi, resp. viem, akú úctu prechovávajú k ostatným ľuďom, ostatným náboženstvám, ženám....
Lenč, netvrdím, že iné náboženstvá sú OK.
Ale dovolím si tvrdiť, že keby si sa zúčastnil protestu organizovaného moslimami, už by si nemal hlavu na krku.
https://veci-verejne.sk/j-lassakova-pozor-na…
POZOR NA PROGRESÍVNY MOR.
Nezabudnite, odkiaľ vzišla banda eurohujerov ako Šimečka, p-rezidentka, ...
Že v PS skončili milovníci NATO ako Valášek.
Odporúčame