Ach, ty ma šokuješ Deltoid.
Začal si dobre, s úvodom súhlasím.
Info o Hitlerovi a Merkel. Pre mňa scifi a neviem, či ja žijem v paralelnom svete? Žijeme naraz?
To, o čom sa zmieňuješ, mi pripomína články z Enigmy. Fascinujú ma. Na rozdiel od teba je na konci článku otáznik, nie bodka.
Záhady ma priťahujú a zároveň znervózňujú.
Preto vždy so záujmom čítam tvoje príspevky a očakávam, čím ma prekvapíš.
Neber to v zlom, keď neprispievaš, chýba mi to.


