ČISTKY.
Nič to nemá so spravodlivosťou.
HANBA.
Vulgárny Matovič, TO JE PODĽA HEGERA NOVÁ nádherná vláda, atď.
Pripomeňme si, kohože to ovce volili...
Matovič tu hrá svoje intrigárske scénky.
Kto by mu to veril, že gen.gen.Lengvarský urobil niečo, čo by neschválilo jeho Ygorodie?
Lengvarský však naozaj SABOTUJE OČKOVANIE.
Moja dcéra so zaťom čakajú na SPUTNIK už mesiac!
Sú zaregistrovaní.
A to je všetko.
Žiadny termín.
Kontaktovať centrum? Ktoré?
Na ministerstve NEVEDIA nič.
Odporučili kontaktovať regionálny úrad...
V utorok idú na blind do ZA, uvidíme...
Na tel.č. na adrese Sasinkova 2 Žilina je uvedené tel. číslo. Po jeho vytočení sa ozve: voláné číslo neexistuje.
Nakoniec našli stránku, kde je X takýchto postrehov a skúseností od iných záujemcov.
Skrátka, Ygorodie o tom VIE, môže púšťať bludy aké chce.
Psychicky chorí pacienti skutočne dokážu zničiť personál, v rodinách napr. psychopati, schizofrenici, alzheimerici odrovnajú rodinných príslušníkov, to je FAKT.
Ani vylízanci nelížu celkom zadarmo...
Bohužiaľ, hlavný svedok proti pozemkovému podvodníkovi "náhle nečakane" zomrel.
Na vakcináciu tlačia preto, lebo keď bude v rodinách pribúdať úmrtí na kovid, konečne to ľuďom dôjde a nepôjdu sa očkovať.
Preto ten nátlak.
NEEXISTUJE ŽIADNY ZÁKON ABY MOHLI NIEKOMU PRIKÁZAŤ OČKOVANIE!!!!
Raz príde ten čas, kedy vyplávajú na povrch podvody, keď hlavný patológ SR "z kolúznej väzby zaspieva" aké hrozné nálezy sa nachádzali v telách zomrelých po vakcinácii.
Nevŕta vám v hlave, prečo zosnulých aj po kovide toľkokrát spaľujú?
Krčméry, ten z výplatnej listiny Pfizer, s Jarčuškom, manželmi Kalavskými a Klempom?
To je ten, ktorému Pfizer financuje jeho liaheň profesorov a docentov?
To je ten, ktorému odumrela časť mozgu, čo je fakt vidieť!
To je ten štvrtinový a vraj nesprostý Slovák?
AlCiada+++++++++++
Po dnešnom stretnutí priaznivcov Infovojny mám konečne pocit dobrej energie, istotu, že nad je veľa, my sa musíme kontaktovať, vytvárať komunity, podporovať sa.
Inak nás to zomelie.
Vláda NEPOĽAVÍ z opatrení NIKDY.
KAŽDÝ Z NÁS SA MUSÍ VZOPRIEŤ.
Je veľká hanba, že OPOZÍCIA NEPROTESTUJE a nosí náhubky!
Aký význam by mali voľby?
Už neverím, že by boli iní!
Mikloš, ten Oberzlodej je poradcom Sulíka!
A nič sa mu nestalo a nestane.
Niekedy mám pocit, že terajšia opozícia vtedy zlyhala, alebo to nechcela vyšetriť.
A k príspevku kapitána treba dodať, že nielen že sú neschopní,ale NIČIA aj to, čo fungovalo.
Dajte si všetci záležať a počúvajte pozorne INFOVOJNU z apríla a júna, hosť OĽGA NACHTMANNOVÁ.
Je prí-šer-né, čo idú potichu urobiť so školstvom!
Osobitné školy idú ZRUŠIŤ a deti rozhádžu do normálnych tried!
Ich deti navštevujú špičkové súkromné školy.
A z kedysi špičkových štátnych škôl bude čo?
Viete si to predstaviť???
Zároveň prebehne kšeft s budovami.
++++++++++++++++kapitan!!!
Už sa teším, keď vládu vezme do rúk Fico a urobí očistu.
Nie čistky.
Vyšetrujte ale čestným spôsobom, lebo sa vám to po voľbách vráti.
Nebudete tu večne.
Možno sa udržíte do konca volebného obdobia, vy ČISTÍ DEMOKRATI, ktorí si dovolíte IGNOROVAŤ vôľu ľudí, ktorí vás chcú poslať aj s vami kúpenymi médiami na skládku.
Horský a ďalší sú produktom školstva, ktoré sa neustále cielene rozkladá.
Fico neodhovára NIKOHO od očkovania.
S ľuďmi, ktorí sa z rôznych príčin nechcú zaočkovať, táto vláda na čele s p-rezidentkou vyrábajú ODPAD.
PREČO?
Pracujú, platia dane a odvody, majú rovnaké ľudské práva.
Prečo sa vážení presstitúti nezaoberajú právom týchto ľudí na LIEČBU, je dostatočné množstvo liekov. Niektoré, za milióny, expirujú v skladoch.
Prečo sa presstitúti nezaoberajú témou zdravotníkov, prípravou nemocníc a šikanovaním nezaočkovaných zo strany zamestnávateľov?
Prečo neobhajujú DETI, z ktorých chce vláda urobiť pokusné myši?
Nevedia snáď presstitúti, že VAKCINY SU V ŠTÁDIU TESTOVANIA?????
Prečo sa nevenujú problému sabotovania očkovania SPUTNIKOM? Zaregistrovaní MESIAC čakajú na TERMÍN!
ZA SEBA HOVORÍM KAŽDÉMU POLITIKOVI, KTORÝ NEKOPE ZA FARMAFIRMY: ĎAKUJEM!
Odporúčame