Shulík má len plno silných rečí.
Ozval sa, bravó.
Mohol sa lepšie pripraviť argumentačne, dodať, že Lučanský bol de facto pod ochranou štátu.
Bolo by fajn, keby vystúpil aj za CHOVANCA.
Ak má Uhrík asistenta, treba ho vymeniť.
Ak si výstup pripravuje sám, musí sa zlepšiť.
Je to vzdelaný človek, bez pochýb.
Okamžite treba navštíviť logopéda a zároveň niekoho, kto mu vylepší rétoriku.
Také brblanie skôr každého otrávi, resp.nudí, resp. poslucháč "vypne" sluch.
Dosť divne pôsobí prázdna sála..
(Nie som proti Uhríkovi, práve naopak, sledujem jeho pôsobenie v EÚ.
Želám mu, aby sa handicapu zbavil a bol ešte úspešnejší).
Kde je húfnica?
Bude vysvecovať palác na bielo-modro-červeno?
Haló, vážená, keď nejde o nácka Prataseviča, či kriminálnika Navaľného, či militantku Cichanovsku, budeš šetriť elektrinu?
Dúfam, že sa zíde brannobezpečnostný výbor.
Že sa ho zúčastní Tchorčok a poletí aj
s Po-klusom a Šimečkom okamžite s protestnou nótou do Bruselu?
PRESSTITÚTI, PODPISOVALI STE PETÍCIU ZA PREPUSTENIE NÁCKA PRATASEVIČA!
KDE JE VAŠA PETÍCIA ZA SLOVENSKÉHO OBCANA?
"Ďakujem" poslancom!
Dnes len 16 poslancov podporilo Mazurekov návrh zákona, že očkovanie musí byť striktne dobrovoľné.
Že občan, ktorý očkovanie odmietne, nesmie byť žiadnym spôsobom perzekvovaný.
Návrh zákona NEPODPORIL ani SMER A HLAS.
ZA hlasovali len 16 poslanci!!!!!
Ukazuje sa, že nám Delta poslúži.
Nezabíja, je ± ako nádcha, dokonca aj bezpríznaková a IMUNIZUJE.
Nezabúdajú paneláky.
Budú v nich ľudí zamykať.
A ničiť ich vysokými daňami z nehnuteľností, možno odstavia vodu, atď.
Nemusia stavať koncentráky.
Rodičia pripravte si vyhlásenie, že vaše deti nesmú byť BEZ VAŠEJ PRÍTOMNOSTI A SÚHLASU v školách podrobené psychotestom (mimovládky indoktrinujú deti, Gröhling má v tom prsty).
Zároveň uveďte, že vaše deti nesmú byť podrobené ŽIADNEMU ZDRAVOTNÉMU ÚKONU (test, OČKOVANIE)
Na základe "nevhodných" odpovedí BUDÚ ODNÍMAŤ DETI.
Podpisy si dajte notársky overiť.
Žiadosť odovzdajte riaditeľovi školy, DAJTE SI PODPÍSAŤ PREVZATIE.
Krčméryho univerzita je financovaná Pfizerom. Má ju uvedenú medzi sponzormi.
Krčméryho syn pracuje pre Gatesa.
On neprestane robiť všetko pre očkovanie.
Aj keď to je protizákonné.
Detto Čekan.
Rozum by mala mať vláda a p-rezidentka.
A hlavne ĽUDIA, ktorých sa to dotýka.
Anti:+++++++
On (Trezedman) je ako produkt budúcej inklúzie školstva na Slovensku.
Osobitné školy sa zrušia, žiaci, doteraz vyučovaní špeciálnymi pedagógmi, budú brzdiť vyučovanie v normálnych školách, triedach.
Potom hendikepovaní budú i naďalej zaostalí
plus budú zaostávať aj normálne deti!
Produktom školského vzdelávania budú takéto
jedince ako Trezedman.
Minimálne druhotriedne treťotriedne zmätky.
Až po kategóriu odpad.
Čo sa robí s odpadom? Nie každý odpad je recyklovateľný.
Pseudoprezidentka ocenila pseudoosobnosti.
Nula ocenila nuly.
Re: deltoid
Posielam ti Lazareva.
Neviem, čosi mi na jeho FB príspevku nesedí.
Nie je podplatený?
Návrh zákona na zníženie financovania politických strán predložila Republika.
Bez záujmu, žiadna šanca ho presadiť.
Návrh zákona na zníženie platov poslancov od hnutia REPUBLIKA dopadol rovnako.
Delta mutáciu spôsobuje vírus 10-krát slabší, ako pôvodný.
Niekde sa píše, že až 20-krát slabší!
PS: Včera bol obrovský protest v Londýne.
Dnes tam horí stanica metra a priľahlé budovy.
Vo večerných správach: sa už pripravuje príchod ďalšej vlny!
Dáta bez pátosu varujú: čísla idú hore!
Takže ani respirátory, ani rúška, ani očkovanie nepomáha???
Čo budú vymýšľať zapredané mozgy?
S očkovaním detí už začali...
Žeby prišli na rad kojenci, dojčatá?
Alebo psy, veď aj oni žijú na Slovensku a majú väčšie práva ako ľudia.
Zlo zvíťazí, to je isté.
Nič dobré nás nečaká...
Malá nádej tu je.
Že by na následky očkovania hrdinskou smrťou zahynuli členovia krízového štábu a vrcholoví politici.
A bolo by po pandémii na Slovensku.
Navrhujem novej vláde prijať zákon, ktorý by zakázal činnosť presstitútom, ktorí nemajú chrbtovú kosť a o morálke sa im ani nesníva.
Nová vláda musí mimovládkam financovaným zo zahraničia udeliť štatút zahraničného agenta.
Nová vláda musí odobrať ceny pavedcom a iným pablbcom, ktorých na Deň rybárov ocenila p-rezidentka.
Atď.
Len KDE NÁJDEME NOVÚ VLÁDU????
Odporúčame