Prišli po živé spisy.
Mikulec - skartovač sa možno pokúsil niečo skartovať.
Neverím už nikomu-ničomu.
Zámer tohto zásahu mi uniká.
Prišli po živé spisy.
Mikulec - skartovač sa možno pokúsil niečo skartovať.
Neverím už nikomu-ničomu.
Zámer tohto zásahu mi uniká.
Tvoje svedomie:
Do dnešného vysielania Infovojny zavolal poslucháč, ktorý potvrdil, že Mikulcove hodinky sú pravé. Boli objednané, na dodanie sa čakalo 2 mesiace.
Vyplatila ich v hotovosti jedna žena, poslucháč nevie jej meno.
Udal presnú adresu predajne, ktorú vlastní expolitik Koncoš ( neviem, či som zachytil správne meno).
Mne je ZLE keď pozerám v RTVS tie orúškované gesichty.
V Česku už dávno nenosia handry a respirátory.
Je fajn, že sa konečne občania zaujímajú o to, KOHO VLASTNE PLATIA.
Došlo im, že týchto nechcú.
Zistili, že zbaviť sa ich nebude ľahké!
Mám obavy, že si privyknú a zvyknú si a nič sa nestane....
Oprava: DOJÍŠ tento štát cez rodinnú firmu, ktorá navyše okráda občanov.
Herec Jozef Vajda v rozhovore pre časopis Život: prijal som účinkovanie vo filme Sviňa, lebo som chcel zmenu. Volil som túto vládu, čo si denne vyčítam.
Neskutočne sa hanbím za seba už od začiatku vlády nekompetentných ľudí a sám sebe neviem odpustiť, koho som volil.....
Nie je jediný, vie to aj pavián, aj mnohí ďalší.
Tí radšej čušia.
Kto si počká, ten sa dočká.
Tak ako sa dočkali Remišová a Kolíková.
Prišiel čas, kedy sa zneužitím vraždy resp.za cenu organizovanej vraždy novinára dostala k moci CELÁ táto pomstychtivá sebranka.
Dosť bolo.
Chceme REFERENDUM.
Veľmi dobrý príspevok, vďaka. Ďakujem frame.
Smutné, resp. depresívne je, čo s nami robí táto vláda.
Že je to prekvapenie sa povedať nedá.
USA a Čína sa budú doťahovať komu vlastne vírus unikol.
Na koho to padne, bude asi platiť odškodné.
Bude ešte veselo.
+++++++++++++
Zo zákona zmizol aj 13. dôchodok, predtým avizovali, že bude zdanený, teraz nám ho radšej vôbec nedajú.
Údajne už nie vláda, aké železnice volajú po obmedzení vlakov zadarmo.
Zrušili dovolenkové poukazy, obedy deťom, zanikajú fabriky, drobní živnostníci zatvárajú svoje živnosti, idú hore ceny, komunálne dane, DPH, ...
Táto vláda mi totálne zhnusila život na Slovensku.
Sabotovali Sputnik, Ivermectin, nútia k očkovaniu. Denno-denne čakáme, čo zas vláda vymyslí.
Koľko síl to stojí žiť ďalej.
Nerúham sa, život je dar.
Ale ako prídeme k tomu, aby nám ho naši zamestnanci takto ničili?
K tomuto Lukašenka "dokopal" západ.
A kedy sa ctení presstitúti začnú venovať dramatickému potláčaniu protestov na Slovensku?
Kto z vás kritizoval trestné oznámenie na MAZUREKA?
Kedy pošle p-rezidentka peniaze našej opozícii?
Kedy príde aj s Tchorčokom vystúpiť na protest, brániť demokraciu na Slovensku?
Čo urobí s REFERENDOM?
Prečo podpísala totalitný zákon o NESLOBODE SLOVA?
Kde ste, presstitúti, keď sa porušuje právo občanov SR???
Kedy mu pogratuluje p-rezidentka, Korčok?
A pošlú mu aj lóve, ktoré on tak rád?
Čierni rasisti z hnutia BLM už majú cenu?
Boli síce navrhnutí na nobelovku, neviem, či ju dostali.
Vymýšľajte aspoň ceny s REALISTICKÝM názvom.
Napríklad: Cena za špinavosti, Cena za podvod roka, atď.
Mi68+++++++++++++
Hanba všetkým, ktorí o Navalenom a kuchárske Cichanovskej spievajú ódy.
Hanba tým, ktorí ich dotujú.
Aj tebe Trezedman dajú cenu.
Za hlúposť.
Presstitúti, "vďaka" za info.
Navalený je stvorený a dotovaný za účelom uvaľovania sankcií na Rusko.
Je to obyčajný podliak.
Takým sa teraz darí.
Stvorili aj Cichanovskú.
A potom oceňujú svoje produkty.
Však Tódová?
Kedy ocenia JULIANA ASANGEA, SNOWDENA?
Najnovšie informácie ku kauze Čistý deň.
Toľko politiky, neprávostí, ale na Heráka má spravodlivosť iný meter.
Veď mal byť ZATKNUTÝ? Či?
Ten je "náš" deviant.
Sexuálny deviant je aj predsedom NRSR...
A to ešte nie sú v parlamente progresívci...
Tí sú schopní úchylky povýšiť na normálnosť a je celkom možné, že budeme mať v parlamente LGBTQ, možno aj niečo "viac".
Ku kauze čistý deň:
Blahová na nej špinavým spôsobom vybudovala kariéru.
Manželia Tománkovci stále bojujú o očistenie svojho mena.
Zdá sa, že niekto (Viskupič) má záujem pripraviť ich nielen o akreditáciu, ale aj o budovy a začať budovať "vlastné" zariadenia.
Toľko krívd, koľko sa im dostalo, je strašné.
Ale máme novú hviezdu...Blahovú
Odporúčame