Jeden arogantný kariérista
Jeden arogantný kariérista
Kollár sa tvári, akoby spadol z Marsu.
Aké typické, ja nič, ja muzikant.
To je také progresívne, zradiť stranu, ostať poslancom, brať plat a začať kopať za progresívcov. "Charakter".
Vstúpil do politiky pre to, aby si mohol masírovať ego. Určite nie v prospech voličov.
Ak by čvarga z PS preliezla cez 5 percent, bola by to prehra zdravého rozumu.
Jeden arogantný
https://www.eurorespekt.sk/mlatenie-prazdnej…
Kočnerove zmenky, Jana Teleki.
https://www.eurorespekt.sk/mlatenie-prazdnej…
Prečítajte si názor Jany Teleki.
Toto je vizitka súdnictva v paprčiach tejto "odborníčky"
Máš pravdu, čaká nás oveľa horšie.
Zákon o hospodárskej mobilizácii.
Sledujte hlasovanie slovenských europoslancov.
Uhrík na 100 percent hlasuje PROTI zavedeniu COVID PASOV.
Ivermectin pomohol.
https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu…
Podporte petíciu za liečbu kovidu IVERMECTINOM. Zdieľajte.
Už je aj preklad. Fauci sa zamotáva viac a viac do KLAMSTIEV.
Bodaj by ho zatvorili na doživotie.
Je to hrozný zločin.
Navyše diskriminujú záujemcov o SPUTNIK 60+.
Dnes vystúpila predsedníčka Jednoty dôchodcov, žiadala, aby ho uvoľnili.
Redaktorka neskutočne útočila, vraj koľkí ho chcú a iné blablabla.
Nech pošlú Sputnik starčekom do dedín autobusom, ako posielajú iné šmejdy.
Otvorili len 5 očkovacích stredísk.
Je to proste MARENIE očkovania SPUTNIKOM.
Uhrík bude hlasovať PROTI COVID PASOM.
Kedy zosobnia Remišovej škodu spôsobenú nefunkčnou trasovacou apkou?
Vraj stála 300 000€.
Snažia sa hľadať kovid v obchodoch, vo vlakoch a NIČ.
AKO je to možné Krčméry, Čekan, Jarčuška, Sabaka????
Súhlasím s tvrdením, že Matovič je politická mŕtvola.
Aj s jeho hnutím.
Och, to by sa ti hodilo obviniť ich, že šírili nákazu.
Majkl, už ťa dávam do CHLIEVA IGNORE.
O ROZŠÍRENIE NÁKAZY SA PRICINIL FANATIK HROMADNÉHO TESTOVANIA!
Použil Slovákov a nechal si to zaplatiť.
Majkl 81,
ĽUDIA MRELI, LEBO ICH NELIEČILI.
Doktori len cez telefón, alebo vôbec.
https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu…
Podpor petíciu za LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM.
Lebo ty očkovaný na 100 percent nie si.
Chodíš sem trollovať, úbožiak.
Majkl 81:
Napadlo ti, že existuje účinná liečba, ktorú nám ODOPIERAJÚ?
Propaguje ju Mesík a o ňom asi ťažko povieš, že rusofil a kotlebovec.
Očkovaní vymrú.
Ich byty a domy skúpi Kollár, (ktorý v rádiu Expres povedal, že sa nechal zaočkovať Pfizer Zenecou!) resp. v nich ubytujú migrantov.
Reagujem na Igora v pancierovej limuzíne.
Tvoje svedomie:
Pomohla by PANCIEROVÁ PÄSŤ.
Odporúčame