Tvoje svedomie pravdu vravíš.
A to bude ešte sranda, keď si budú ľudia s následkami vymáhať odškodné.
NIČ nedostanú, lebo dobrovoľne podpísali, že sa chcú stať testovacími myšami.
A možno sa budú vykrúcať aj komerčné poisťovne.
Skutočne však nechápem rodičov, ktorí dajú do vlastného dieťaťa pichnúť PFIZER.
Sú na svete rôzne matky.
Cigániková, Remiška, Nicholsonová, tie sľubovali, že dajú očkovať svoje deti.
Mne by to vôbec nevadilo, mám svoje dôvody.
Imponujú mi však takéto matky:

