Keď dôjdu peniaze, skončí aj obskúrna kamarátka Tchorčoka a Čaputy Cichanovskaja, výrobok západu. Len čo budú sankcie na BIELORUSKO, neštekne po nej ani pes.
Keď dôjdu peniaze, skončí aj obskúrna kamarátka Tchorčoka a Čaputy Cichanovskaja, výrobok západu. Len čo budú sankcie na BIELORUSKO, neštekne po nej ani pes.
Hanbí sa za neho vlastný otec.
Už zahmlieva, že ho k priznaniu donútili.
Zamata, TASR nezverejňovala praktiky kolúznej tyranie Krivočenka a Lučanského!
Presstitúti mlčali.
Tak, ako mlčí TASR o trestnom oznámení na poslanca opozície MAZUREKA.
Mlčí aj p-rezidentka.
Prečo?
Nedostali pokyny?
Keby Lukašenko chcel, už kamarátku
p-rezidentky Čaputy dávno zatkne.
Je na ňu medzinárodný zatykač.
Tchorčok ani p-rezidentkina neochkajú ani pri trestnom oznámení na poslanca opozície MAZUREKA?
Ani presstitúti?????
++++++++++++++
Plus čo tak písať o Mazurekovi?
Naša p-rezidentka s Korčokom a aj novinári sú na strane nácka Prataseviča!!!!
My, ktorým sa hnusí on, aj Cichanovskaja, musíme byť tiež!
To je také demokratické.
Hrabú sa ľuďom v pošte, preverujú kto čo povie a vyrábajú trestné oznámenia!
Hanba p-rezidentke, že sa NEZASTANE MAZUREKA!
Ja si myslím, že Bielorusko nepotrebuje radcov.
Čo vyrušuje mňa, je čoraz väčšia diktatúra na Slovensku, kde je človeku upierané právo na vlastný názor, trestné oznámenia za vyslovenie názoru ak ide o napr. o Heráka, Polláka, vládu!
Veľa kriku pre toto arogantné NIČ.
Toto NIČ zamestnáva pozornosť pomaly celej osprostenej Európy.
Keď nás pozve Milan Mazurek na protest, dostane sa mu trestného oznámenia. Hrozia mu dva roky väzenia!
Kto z našich presstitutov sa ho zastane?
Kto napíše článok na jeho obhajobu?
Prečo o tom NEINFORMUJE TASR, aby si to prečítali v iných štátoch?
Aby sa dozvedeli aký policajný štát tu máme? Ako nás umlčiavajú? Ako nesmieme slobodne písať svoj názor????? Aká je tu kontrola a represia?
Identifikuj sa, ku ktorej skupine patríš?
Existuje vôbec absolútna pravda?
Viera?
Viete, prečo sa už na obrazovkách (hlavne na ČT) neobjavuje Václav Větvička?
Lebo sa vyjadril, že ak máme pomôcť preľudneným krajinám, treba im poslať antikoncepciu. A nie presťahovať ľudí z preľudnených krajín do Európy.
https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu…
Archibald, využívam príležitosť a naviažem.
Prosím podporte petíciu za liečbu kovidu Ivermectinom.
Zdieľajte.
Dík.
Gratulujem pani Elena, niet čo dodať.
Komplexný blog.
Ďakujem.
Možno tento blog má zmysel pre váhavých.
Ja ho chápem ako konštatovanie.
A koho pôjdeš ozbíjať?
Bezdomovca z Trnavy?
Veď ten nič nevlastní, aj gebuľu má prázdnu...
Odporúčame