Ruky preč od detí:
Celkovo dobré správy.
Či tá zelená kandidátka, ktorú pretláča Führerin Merkel bude kancelárkou aj tak?
Neprišli do výberového konania tí správni sudcovia?
Mať za šéfa Mazáka a Kolika chce silný žalúdok.
Násilie je u nás, kde polievajú protestujúcich vodnými delami, strieľajú do nich plastové projektily a dokonca na MAZUREKA podali trestné oznámenie!
Hanba vláde hyen.
Korčok dal oveľa viac ako 700 000€.
Do Bieloruska tečú peniaze nás všetkých aj cez mimovládky, ktoré cicajú Slovensko.
Chronicky známe je, že protestujúcich proti Lukašenkovi PODPLÁCALI.
Došli peniaze, skončili protesty.
Cichanovskaja prišla žobrať.
Marketingová obskúrna figúra Cichanovská je vlastizradkyňa. Aj my máme vlastizradcov.
Radoslavvavra (TROLL) ty si isto volič Čaputy.
Pobeží Fiona na letisko s kyticou a Tchorčok s kufrom našich peňazí?
Kedy už miništrant západu Korcok predloží verejnosti štatistiku, o ktorú ho žiadal Blaha? Aby sa Slováci dozvedeli, či naše peniaze neslúžia napr. na pokus o atentát na Lukašenka?
Koľko im nalievame proti vôli Slovákov?
Nech si dotujú zo svojho, nech robia zbierku!
Tak by sa ukázalo, koľkí Slováci podporiť naozaj chcú!
Daj si udernika a iných trollov do IGNORE.
Ja mám potom oveľa kratšiu a kvalitnejšiu diskusiu.
Kalioskop, teraz klameš.
Pokračuj ďalej a splníš parametre. Už teraz poziadaj o členstvo.
Nikdy nie je neskoro.
Deň má 24 hodín....
Heriban, toto je podľa teba zábava???
RTVS vypaľuje Slovákov a kŕmi ich odpadom.
Zober auto, jazdí po slovenských dedinách a mestách, skús si zarobiť na seba takto!
A nevrav, že by si tam ochranku nepotreboval!
Tú by si si platil zo SVOJHO!!!
NIE ZA NAŠE PENIAZE.
A čo by chcel?
Metál?
Žumpu robí žumpa pre žumpárov.
Ja to nepozerám, nikto ma k tomu neprinúti.
Mám pud sebazáchovy.
Slovensko totálne upadá.
Keby Heriban zmizol z obrazovky, nik by ho nehľadal.
Humor 4. cenovej skupiny.
A RTVS posielame výpalné aj my, ktorí si pozrieme len Duel!
Opätovne reagujem na nick štrkáč:
X krát dostala linky, ktoré vyvracajú jej fanatické narážky na škodlivosť Ivermectinu.
Nezmohla sa ani na 1 kompetentnú odpoveď.
Presúva svoje pôsobenie z blogu na blog a prehnane, nenávistne straší pred vedľajšími účinkami Ivermectinu. Ivermectin, tak ako každý jeden liek, môže spustiť alergickú reakciu. Veľmi ojedinele. Ak je štrkač filantrop, prečo taku znevažujúcu kampaň nevedie voči Remdesiviru, Ibalginu, "vakcínam", sirupom proti kašľu, atď.?
Isteže osloví trollov, tí sa k nej radi pridajú.
Pripomeňme si, ako dokážu matky brániť svoje deti pred očkovaním:
Pani Elena, vďaka za článok, za linky, no hlavne za dobrú radu pre rodičov a aj za odvážne podanie trestného oznámenia.
Zároveň prosím tých, ktorí si nájdu 2-3 minúty času, aby podporili svojim podpisom PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM. Zdieľajte.
Oprava: slovo obrázok tam nemalo byť.
Veľmi ťažko sa píšu príspevky, preskakujú reklamy, človek si nemôže skontrolovať celý príspevok, resp. veľmi komplikovane... Pardón
Prečo sťahovať obrázok obyvateľov preľudnených štátov do Európy?
Veď sa sami vyžrali. Nemajú vodu, potraviny,...
PREČO IM NEPOŠLEME ANTIKONCEPCIU?
https://m.facebook.com/groups/16454180288664…
Nás idú vakcínami zlikvidovať.
Potrebujú miesto, aby presťahovali preľudnené kontinenty do Európy. Pritom by stačila antikoncepcia.
Odporúčame