Čaputovej sloboda a úsmev im nezabrali? Zaberie im toto?
Myslíš referentku z Pezinka, okupantku prezidentského paláca?
Kŕmnu hus Soroša?
Tú, ktorú myslím Baudyš z ČR trefne volá "věšák na šaty?"
Tú promiskuitnú, ktorá sa váľa po koberci a rada by vyzerala “štýlovo?"
Tú, ktorá bráni nácka Romana Prataseviča?
(Ktorý sa medzitým ku všetkému priznal)
Tú ktorá sa objíma s obskúrnou marketingovou Cichanovskou, ktorá šteká spoza hraníc Bieloruská, aby západ pridal ešte a ešte viac sankcií Bielorusku?
Tú ktorá finančne dotuje tieto živly z NAŠICH peňazí a PROTI našej vôli?
Boli tieto peniaze použité pre
atentátnikov na Lukašenka?
Myslíš tú, ktorá cestuje s rodinou vládnym špeciálom do New Yorku?
Tú, ktorá URAZILA veteránov SNP?
Myslíš tú, ktorá ANI RAZ FINANČNE ANI VERBÁLNE nepodporila NAŠU OPOZÍCIU, ktorá sa zišla na protestoch?
Táto osoba spáchala na občanoch toľko krutostí , krívd a ponížení, že podľa posledných prieskumov jej dôveruje MINIMUM ĽUĎÍ TOHTO ŠTÁTU.