Podporte podpisom PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM
Zdieľajte
Podporte podpisom PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM
Zdieľajte
DISKRIMINÁCIA starších 60+!
My sme chceli výhradne Sputnik.
A TO NA JAR! Nespadáme do kategórie!
Výhrady:
TERAZ SA PROTI CHRÍPKE NEOČKUJE.
A kto sa zaočkuje vakcínou, ktorej končí expirácia?
Uvedomte si, že aj tí, čo sú zaočkovaní západným sajrajtom sa budú musieť testovať.
Teraz ich len navnadili na výhody, že budú mať voľný pohyb.
Počet zaočkovaných, ktorí sú nakazení je vysoký.
Takže vypustia do obehu prenášačov.
Asi by to mali nechať na prírodu a LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM.
Komu ide o ľudí?
Prvý je biznis.
Viete tú pikošku, že manžel sudkyne TIEZ NENOSÍ RÚŠKO?
Je antirúšķar!
Možno ho nosí len doma, pri tej porušovačke zákonov.
Sudcovi Miľanovi sa vyhráža pozastavením činnosti, až stratou talára navždy MAZÁK, známy zneužívač pyramídových hier!
UNIKLA FOTKA zo zasadania súdnej rady.
Mazák má rúško na brade, niektorí sudcovia ho nemajú, resp. majú rypáky nezakryté rúškami.
DRŽTE SA, ODVÁŽNY SUDCA!
Hlavne že ste nechali Sputnik kysnúť v sklade.
DISKRIMINUJETE občanov nad 60 rokov, ktorí by ešte chceli stihnúť očkovanie SPUTNIKOM.
Beňová, POSTARAJTE sa, aby váš minister gen.gen. Lengvarský predĺžil podmienečné schválenie IVERMECTINU, ktoré vyprší 1.8.2021.
Podporte podpisom PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM. Zdieľajte.
https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu…
Urobte aspoň jednu jedinú UŽITOČNÚ VEC
pre občanov Slovenska, ktorí vás tu TRPIA.
A zároveň im im spôsobuje nekonečné utrpenie.
Ďakujem, Mária Beňová, jedna z asistentov Otočka.
Pán Harabin držím prsty.
Ďakujem za všetky kompetentné a odvážne názory, počúvam vás na INFOVOJNE.
Možno v budúcnosti bude aj s Vami diskusia o zákone o hospodárskej mobilizácii.
Dá sa toto čo žijeme ešte vôbec zvrátiť?
Prosím PODPISUJTE PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM.
Zdieľajte.
Leguán potrebuje cítiť tlak verejnosti, aby boli k dispozícii účinné lacné lieky. Petíciu podpísalo zatiaľ len 12 000 ľudí.
Podmienečné schválenie IVERMECTINU vyprší 1.8.2021.
Leguán ju bez tlaku verejnosti nepredĺži.
Za normálnych bývalých čias by bol označený ako hypochonder.
Možno by mal preukaz ZŤP na hlavu...
Už sa pripravuje zákon o povinnom očkovaní.
Dnes vysielali na Infovojne.
Právnická kancelária dr. Weis už robí ROZBOR zákona o hospodárskej mobilizácii.
JE TO VEĽMI ZLÉ.
ZÁKON BOL ODHLASOVANÝ VŠETKÝMI, KOALICIOU AJ OPOZÍCIOU.
Republika sa zdržala....
V prvom čítaní podporila....
Area52,
už je neskoro aj odísť.
Východ uzavreli.
Cielený incident s Ramanom Pratasevičom mal poslúžiť tomu, aby sa Bielorusko uzavrelo. Cesta je zavretá. Rovnako cesta do Ruska.
Speje to k tomu, že nás bleskurýchle zbavia akýchkoľvek práv, majetku... Robí sa to koordinovane. Údajne zákon podobný nášmu Zákonu o hospodárskej mobilizácii prijalo Taliansko.
A utiecť nebude kam, ani za čo.
Čakám, kedy zrušia hotovosť.
To bude posledný klinec do rakvy našej slobody.
Upriamte pozornosť na zákon o hospodárskej mobilizácii.
VŠETCI ZAŇ HLASOVALI.
To už je iná káva.
Odporúčam video Štubniak z 31.5. a Infovojnu z 2.6.2021 (2.polovicu vysielania)
Referentka zo skládky...
Rizmanova milenka.
Slúžka usáckej ambasády.
Duševne nedovyvinutá šikse, ktorá sa podvodom stala prezidentkou VŽDY zrádzala Slovákov!!!
Kedy NIE?
MÁTE aspoň 1 príklad????
"Vešiak na šaty" sa blysla v nových šatách na firemnej akcii Volkwagenu v BA...
Pripomenula sa, že ešte existuje....
Nečítaš s porozumením....Možno je to vekom.
Roky nepustia....
To by bola strata času.
Tvoja "mozgová kapacita" také niečo nepochopí
Pálenka,
To mi je novinka!
Ty si riadne tupelo.
Žeby svätí Ukrajinci bojovali sami so sebou?
To akože je tam občianska vojna?
Heiko Maas im nepredá zbrane.
No a?
Zapredaných usáckych handier máme viac, než potrebujeme.
Nie sme SLOVENSKO?
Čo potom sme?
Kto o tom rozhodol a kedy?
Táto zapredaná kolaborantská vlastizradná servilná zlodejská bezcharakterná mozgovou zakrnelá lúza, ktorá sa pomocou vraždy novinára dostala k moci?
Kto si tu uzurpuje právo diktovať, čo si máme myslieť, cítiť, chcieť?
Tieto špiny?
Sranduješ???????????
Keby sme my mali prezidenta ako Putin, alebo Lukašenko.
Oni milujú svoj národ.
My máme len handru zapredanú, promiskuitnú referentku zo skládky, ktorá OKUPUJE pioniersky palác, zrádza Slovensko a my je za to dávame 14 000€!
TOSOMJASOMTOJA CÍTIM TO ROVNAKO!
++++++++++++++++++
Ja si myslím, že ty jej nesiahaš ani po členky KÓLIA.
Slováci sa začínajú deliť.
Zabúdajú, že v jednote je sila!
Pri poslednom proteste sa tiež nespojili.
Boli lepší a horší....obrovská chyba.
Máme cieľ: REFERENDUM A PREDČASNÉ VOĽBY!
ÚČASŤ MUSI BYŤ MASÍVNA.
Inak nám neostane NIČ, len oči (blogy) pre plač.
Odporúčame