Mikulec blúznil o vyšetrovacej komisii.
Budú vyšetrovať sami seba, ako odkukali od KRVAVEJ MARY?
Hnus.
Mikulec blúznil o vyšetrovacej komisii.
Budú vyšetrovať sami seba, ako odkukali od KRVAVEJ MARY?
Hnus.
Mikulec?
Rozdrapený, nevkusný, arogantný úbožiak, ktorý sa voľačo podučil od krpatého midroknižkára: skákať do reči, za každú cenu, aj keď nemáš čo povedať.
Oľano môže púšťať svoje blablabla na cd, nemusia posielať do diskusií nikoho.
Diváci mu to spočítali.
Najviac hlasov mu poslal akýsi woodoo.
Žeby to bol nick samotného Mikulca?
Ešte dodám, že správu z tajného stretnutia majú VŠETKY MÉDIÁ!!!
PRAVDA, ZIŠIEL BY SA ČLÁNOK, V KTOROM BY STE ROZOBRALI ZÁKON O HOSPODÁRSKEJ MOBILIZÁCII!
VYHOVUJE VÁM DRŽAŤ HLAVU V PIESKU???
TENTO MIMORIADNE KONTROVERZNÝ ZÁKON ZASADNE ZMENÍ, RESP. OHROZÍ ŽIVOT KAZDRHO SLOVÁKA ZIJUCEHO NA SK!
POZOR: HLADOVALA ZAŇ AJ OPOZÍCIA!!!!
Politická špička vlastne KRYJE trestné činy.
To je dôvod, prečo správu neodtajnili.
Chrochtomila je zmija, ktorá sa mieša do Bieloruska, Ruska, spriaha sa so živlami ako Navalený, Cichanovská, zastáva sa nácka Romana Prataseviča sa priam vyžíva v špinavostiach.
Koho prekvapilo, že petičné hárky odovzdala ÚS?
Koho prekvapilo, že sa v tejto kauze nepostaví na stranu slušnosti, práva a na stranu GP?
Skôr kuje pikle, aby sa správa neodtajnila.
Občanov neprišla podporiť na protest za sfunkčnenie referenda. Ani im neposlala 700 000€.
A sorošovské mimovládky cicajúce naše peniaze sú ticho.
VŠETKO je v najlepšom poriadku.
Dúfam v referendum, aj v úspešné voľby.
Ľudia by sa chovali oveľa aktívnejšie.
CHÝBA LÍDER, NOVÁ TVÁR, KTORÁ BY VIEDLA PROTESTY.
CHÝBA PROGRAM: ZMENA VOLEBNÉHO ZÁKONA.
Kto sa tohto chopí, kto osloví ľudí, bude víťaz.
Keby to bol emeritný sudca Ústavného súdu Drgonec, bola by šanca....
Ľudia dnes už neveria NIKOMU.
Mám prečítanú knihu od zakladateľa Hubarda.
Niečím ma oslovila, niečo je pre mňa neakceptovateľné.
Hubbardovo učenie bolo zneužité.
Sekty - aj Jehovisti, Mormóni, atď. sú nebezpečné. Zničili mnohým ľuďom životy napr. herečke Milenec Dvorskej.
Je to aktuálna téma, užili sme si Krajčiho Salarabandu a sektár Heger je premiérom.
Neviem posúdiť, koľko siekt pôsobí na Slovensku a koľko majú členov.
++++++++++++++++++
Existujú prieskumy? Možno. My takú skúsenosť vani v blízkej či vzdialenej rodine, ani v okruhu známych nemáme!
Slúžia výhradne na manipuláciu verejnej mienky.
A či budú voľby?
Čaputová a jej odborníci na ÚS budú do posledného dychu brániť predčasným voľbám.
A ak budú, Slováci nepôjdu k volebným urnám!
OĽANO a morálka?
Smejem sa hlasno.
Áno, z morálneho hľadiska by mal odstúpiť
Veľmi dobrý článok.
Ja len dodám, že 1.8.2021 vyprší lehota podmienečne schválenému IVERMECTINU.
Lengvarský ju bez silného tlaku verejnosti nepredĺži. Je to fanaticky obhajca a propagátor očkovania.
Šíria sa informácie, že chcú očkovať deti od 8 rokov!
Prosím všetkých, ktorí si nájdu 2-3 minúty času, aby podporili svojim podpisom PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM.
Zdieľajte. Ďakujem.
https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu…
Petíciu zatiaľ podpísalo len 12 000 ľudí.
Pomôžte.
A us ambasáda sa chystala monitorovať účastníkov!
Sme tu doma????
Vážení, len aby ste vedeli:
Slováci protestujú za referendum a proti vláde.
Na svojom vlastnom území.
A pozrite sa, čo robí oplotená us ambasáda: dokonca sa vyhráža monitoring im.
Ako obratne sa Kollár vyjadril.
Vraj v minulosti tu bola skupina .....
Akú minulosť má Boris na mysli?
Minulosť od volieb v roku 2020?
Kolík sľúbi Kiskovi beztrestnosť.
Verona ťahá za kratší koniec.
Prečo dostal Beňa podmienku?
A "pokutu", ktorú nemá problém uhradiť?
Ako je možné, že stihol prepísať dom na syna?
Odporúčame