Koziak: Koalíciu drží pohromade už iba moc
Pravdatunieje:
Presstitúti sa podieľali na výsledku VOLIEB, na tom, čo tu teraz máme!
Samí sorošovci, bez morálky!
Teraz sa ukazuje u jednej časti presstitútov amnézia, my nič, my sme muzikanti.
Druhá časť presstitútov sa uchyľuje k Matovičovej, resp.liberálnej až ultraliberálnej metodike: 100x opakovaná lož sa stane pravdou.
Prípadne plán b): nadávať nespokojným občanom a opozícii. Tak demokraticky po matovičovsky!
X-krát ste sa odhalili, Hutko.
Baťová.....kytice...kedy sa nám ospravedlníte?
Kauza bieloruského nácka...OBHAJUJETE FAŠIZMUS!
ATĎ.
Vy nemáte morálne právo obtierať svoje huby, resp.klávesnicu O NIKOHO Z OPOZÍCIE, či ide o politikov, alebo o ľudí-voličov!!!