Takto to vidí Jana Teleki:
Takto to vidí Jana Teleki:
Ako sa zachová GP Žilinka?
Práve naopak, treba o Tom HLASNO HOVORIŤ A PÍSAŤ,
DOTKNUTÍ BY MALI OKAMŽITE PODAŤ TRESTNÉ OZNÁMENIE.
Nebol to ÚMYSEL?
PODVOD? TRESTNÝ ČIN?
Treba poslať trestné oznámenie.
Nebabrať sa s nimi, podvodníkmi.
Vysoké platy, štedré odmeny a výsledky práce NULA, resp. medzinárodná HANBA.
Takto funguje systém našich ľudí, tých ODBORNÍKOV politicky nasadených.
TOTO TU EŠTE NEBOLO.
LEGUÁN sa ospravedlnil...
A EÚ nás má kvôli nim všetkých za idiotov.
Keby bol prešiel zákon od poslancov Republika o psychotestoch, aj zákon o hmotnej zodpovednosti, KTO by si udržal miesto?
Legián sabotuje očkovanie SPUTNIKOM.
Navyše: Sputnik sme nezaplatili, NIE JE NAŠIM MAJETKOM!
HNUS, táto vláda musí skončiť.
Teším sa aspoň na OČKOVANIE DETÍ CELEBRÍT AKO BITÓ, ĎURIŠ, REMIŠOVÁ, MATOVIČOŠTENCE, ATĎ.
Mrkva, všetky séra, teda všetky podmienečne schválené sajrajty označované neoprávnene ako vakcíny môžu zničiť alebo poškodiť zdravie.
Benefity nevykazujú ŽIADNE.
Očkovaný sa nakazí, očkovaný môže byť prenášač, očkovaným sa NEZVÝŠILA hodnota protilátok a navyše NIKTO, aleže NIKTO sa zrejme nedožije odškodného.
Každý očkovaný týmto sérom je oveľa viac ohrozený, ako nezaočkovaný!
Nikto vás nenútil, dobrovoľne ste podpísali, že preberate na seba všetky riziká ako také testovacie myši.
Sputnik je na míle menšie riziko.
Čakali sme naň.
Keďže sme 60+, tak nič.
Ivermectin máme, ten to istí.
Veľa šťastia všetkým myšiam.
Lengvarský je rovnaký klamár, ako jeho Naď a celé Oľajno.
Nasľuboval možnosť výberu očkovacích látok.
A sľúbil SPUTNIK.
NIČ nesplnil.
Dnes sa objavila správa (Cigániková),
že sa Lengvarský opovážil "dotknúť" sa Baťovej.
Čo je zaujímavé? Len to, že na konci správy sa uvádza, že Sputnik stále nie je náš majetok!
Klame, klame, klame.
Očkovať SPUTNIKOM sa nebude, keďže ho NEZAPLATILI.
Ty si fakt úbožiak, troll Landi, popletáš sa v diskusiách len a len na to, aby si prezentovalPOSTOJ. Nie zdravý rozum.
Bohužiaľ, buď si nevedomky obeťou, lebo sa to nechce používať mozgové bunky, alebo žiadne nemáš.
Táto kvázi vakcína je všetko, len nie liek, len nie sloboda.
Výborne, teraz nech nakladajú na očkovanie detí Ďuriš Nicholsonovej, Remišovej, Bitó Cigánikovej, Čaputy a ďalších, ktorí tvrdia, že vakcina je LIEK a SLOBODAAAAA.
Nech dodajú svoje deti ako testovacie myši podmienečne schválenými séram, lebo názov vakcína tento sajrajt používa neoprávnene.
Nám ostatným zodpovedným postačuje IVERMECTIN!
Podporte a zdieľajte PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM.
Už dávno upozorňujem, že Rakúsko prijalo zákon, ktorý upravuje bezhotovostné platby.
Podľa tohto zákona v Rakúsku musí tvoriť 30 percent obeživa HOTOVOSŤ.
U NÁS? Ktože by sa tomu venoval, všakže.
Dík.
Hanbím sa za to, že sa hráme na horších a lepších odporcov. Je to veľká slabina, súhlasím.
A stále verím, že sa nájde líder, ktorý to zjednotí, mnohí naňho čakáme.
Cudzinec, dik za krátky výstižný blog.
Mňa dlhšiu dobu kvári téma, ktorú prezentuje Štubniak.
Vyhýbajú sa jej opozičné strany, presstitúti a koalícia zase vyhrala, má v rukách tromfy.
Už si ani neškrtneme.
Že žlč tečie z uší?
Ach, vitaj na blogu, gen.gen.Lengvarský.
Z Oľajna, tam sú takí poddimenzovaní, tie ex.krementy na polici, ktoré si myslia, že sú lekvár...ako onehdá vyziapoval ich šéf.
U nás sa vraví, že najviac dunia prázdne sudy.
Dajte si toho TROLLA do IGNORE:
Vraj tiskarienka, ktorá miesto WC tlačí a tisne na blogu.
Bohvie, ako by sa obliekala, keby nemala dvorného návrhára?
Vidíme, že má problém s vyjadrovaním, dokonca pôsobí ako dyslektička - nedokáže bez fučania čítať pripravený text....
Je dobrá tak do lesnej škôlky.
Kedysi pracovali mentálne retardovaní veľmi často ako záhradníci...
Teraz vo vrcholovej politike.
Vieme, aké poddimenzované kotrby sedia na ÚS a kto ich vymenoval.
(Vedela veľmi dobre, že nespĺňajú kritériá.
Povedala, že majú 12 rokov čas, aby sa to naučili).
Hádajte, čo urobí NE-Ústavný súd?
(Dík Kalioskop za tento trefný názov).
Ďakujem pekne, skvelý príspevok o jednej falošnej okupantke Pionierskeho paláca.
++++++++++++++++++
Ferro, viem, že tejto úbohej kreatúre venuješ veľa času, ktorý by si si vedel využiť aj na oveľa lepšie/krajšie aktivity.
Osobne cítim pri čítaní tvojich článkov totálne zlyhávanie nášho národa v zásadných chvíľach.
Alebo sme takí hlúpi, že sa dáme nachytať a potom predstierame, že je všetko ok, lebo sa hanbíme sami za seba?
Takéto tupelo ako p-rezidentka by sa neuživilo vlastným mozgom, alebo rukami NIKDE, kde sa vyžaduje vzdelanie, charakter, inteligencia, zdravý rozum, či šikovné ruky.
Ako to už býva zvykom, takéto nepodarky sa stávajú pomerne často politikmi, členmi mimovládok, resp. presstitútmi.
Tam sú ich hendikepy žiadúce!!!
Odporúčame