Marcel, je naivné si myslieť, že pozatvarajú sami seba.
Manipulovali svedkov, manipulovali výpovede.
Hlava chobotnice je Matovič a Lipšic.
Zastrašujú ak Žilinku!
Marcel, je naivné si myslieť, že pozatvarajú sami seba.
Manipulovali svedkov, manipulovali výpovede.
Hlava chobotnice je Matovič a Lipšic.
Zastrašujú ak Žilinku!
Kollár, ktoré orgány to, čo je v utajenej správe by to mali riešiť????
Snáď nie ŠP a tie, ktoré celý tento humbug spôsobili?
Prečo a kvôli čomu to má byť UTAJOVANÉ?
Práve NAOPAK, predveďte sa, čo ste spôsobili .
Je jasné, prečo to utajujete!
Vrcholní predstavitelia by skončili v base.
Je to cca 1 mesiac, keď do Infovojny zavolali darcovia krvi. Vraj od očkovaných nechcú, otáčajú ich na opätku a posielajú preč.
Do hodiny boli transfúzky postavené do pozoru!
Prišlo vyhlásenie, že je to HOAX. Že sa vyžaduje len pauza medzi očkovaním a darovaním krvi.
Kto dnes vie povedať, čo mRNA "vakcíny" porobia s krvou?
Veď sa hovorí o dierach v mozgu, tkanivá sa rozpadajú, vznikajú diery...
Link nemám, neviem už.
Vyjadrenia bývalého a zároveň tieňového premiéra po kauze zmeniek.
Mimochodom, viete, že tejto skrachovanej spoločnosti má štát pomáhať?
Matovič prisahá na svoje deti:
+++++++++++++++
Ferro, kedy už to žriedlo Matovič vyschne?
Denno denne sa udeje toľko abnormálnych vecí.
Vláda otvorene podporuje fašizmus, avšak poslancovi Sujovi, ktorý chrstol vodu Matoviča nadáva tá istá vláda do fašistov.
Vláda masívne porušuje X zákonov, klame, kradne, atď. atď....
Ale ZLÍ SÚ VŠETCI OSTATNÍ.
Prajme si navzájom, aby nás táto trpká a boľavá skúsenosť ZJEDNOTILA.
Aby nás protesty SPÁJALI a nie rozdeľovali.
Ďakujeme organizátorom, vopred všetkým účastníkom.
REFERENDUM A PREDČASNÉ VOĽBY SÚ CIEĽ.
LEN SPOLOČNE HO DOSIAHNEME.
V jednote je sila!
Netrieštime sa.
Spájajme sa.
Máme SPOLOČNÝ CIEĽ.
OPOZÍCIA, ODBORÁRI, DÔCHODCOVIA, ŽIVNOSTNÍCI, RODIČIA, PACIENTI,
každý, komu ubližuje táto organizovaná zločinecká skupina
SPOLOČNE PROTESTOVAŤ.
Štát, ktorý otvorene podporuje finančne aj verbálne fašizmus. Matovič je mafián, teraz sa to potvrdilo OFICIÁLNE. VODCA ZLOČINECKEJ skupiny.
Až sem nás dostala táto sebranka, ktorá si dovolí používať názov vláda!
Volím REPUBLIKU.
Pazo, Cezar nerobí z Matoviča nič.
Matovič to je od prírody.
Iný nebude.
Zákerný nevychovaný pomstychtivý odroň, najnovšie aj kriminálny živel, mafián.
Pazo žije kde? Preber sa!
Táto vláda s psychicky narušeným premiérom a tieňovým premiérom Matovič im tu FAŠIZUJE celý národ!
Poslanci či už od Kotlebu alebo Uhríka majú ďaleko od fašizmu.
Nepodporujú fašistov tak, ako táto vláda svojimi vyhláškami, obmedzovaním ľudských práv a slobôd, krivením Ústavy, podporovaním rozvratov v slobodných štátov a otvoreným obhajovaním náckov.
Niet slov ani dôkazov na tvoje obvinenia.
Kam speje tento štát?
Kto to zavinil?
Suja?
Ďakujem Ivan Hečko, vždy sa veľa dozviem.
Veľmi cenné informácie, super.
+++++++++++
Koloseum, je to des, tiež sa s tým neviem vyrovnať.
Prišiel čas, aby Ďuriš Nicholsonová a Bitó Cigániková išli zaočkovať svoje deti ako prvé.
Sľuby sa majú plniť.
A pod dozorom, aby to nebolo placebo!!!!
Uvedomte si, že sme testovacie myši.
Že niektorí z nás by teda mali dostať placebo, lebo také sú postupy pri testovaní vakcín.
Neviem nájsť slová na tehotné, ktoré sa očkujú. Ani na osoby, ktoré sa nechajú osloviť MAMA, OCKO a dovolia deťom, ktoré ich milujú a veria im, takto ublížiť!
Len kvôli ziskom farmafiriem.
Pre mňa osobne veľmi významný blog.
Veľmi pekne ďakujem.
++++++++++++++++++
Rusi sú vlastenci.
A my?
My strácame či zrádzame vlastné korene, identitu. Možno si to neuvedomujeme. Otvorme oči.
Chceme to naozaj?
EÚ už pripravuje legislatívu aby sme tvorili jednotný európsky štát.
Aj v ňom budeme mať len postavenie otrokov.
Keď si pozriete zákon o hospodárskej mobilizácii, ktorý presstitúti "prehliadajú", precitnete a zistíte, do čoho sa rútime.
Porazia nás.
Jednoducho nás ROZKLADAJÚ ZVNÚTRA.
PRETO PROSÍM proslovensky orientovaných vedcov, právnikov, ekonómov, strojárov, právnikov, tie najlepšie mozgy Slovenska aby sa spojili buď cez INFOVOJNU, alebo kontaktujte HARABINA, MICHALÍKOVÚ, atď.
Vstúpte do národných strán. BUDEME VAS VOLIŤ.
Trezedman:
Ešte chvíľu a USA nebudú existovať.
Takže si choď zasahovať do politiky v tvojej vlasti.
Máte problémov na tri mrte.
Očkovanie, bezdomovectvo, getá, narkomanstvo, slávne hnutie BLM, máte plno pohlaví LGBTQ,...
MÁTE PREZIDENTA, KTOREHO STE ZVOLILI PODVODNÝM SPÔSOBOM A JE DUŠEVNE CHORÝ.
Staraj sa o svoju novú vlasť.
My sa ti nezasahujeme do vnútornej politiky.
Toto je naša vec.
Odporúčame