Dnes sa Harabin v Infovojne vyjadril, že vypočutie Pčolinského v NRSR je nemožné.
Názor na vznik a priebeh rozkladu tohto bývalého štátu zvaného Slovensko (Harabin, Infovojna) prináša EURORESPEKT
Dnes sa Harabin v Infovojne vyjadril, že vypočutie Pčolinského v NRSR je nemožné.
Názor na vznik a priebeh rozkladu tohto bývalého štátu zvaného Slovensko (Harabin, Infovojna) prináša EURORESPEKT
Harabin sa vyjadril, že Pčolinský nemôže vypovedať.
Blaha tvrdí že áno, že veď je len zadržaný, t.j. v podozrení.
Trestné oznámenie, nielen blablabla sa odvážilo podať hnutie Republika:
To, že do pivnice SIS išiel Žilinka, považuje HARABIN za chybný krok a bude to proti nemu zneužité. Zdroj: Infovojna dnes
Názor na situáciu priniesol aj EURORESPEKT.
Je to komplexný pohľad na vznik a vývoj procesu, ktorý nás dostal tam, kde sme.
Visualny technik = zbabelec kryjúci sa pod primitívnym nickom!
Si zalezený ako všetci tchorovia?
Zbabelec. Píš pod vlastným menom.
Všetci potenciálni teroristi patria do basy a raz skončia zle.
Ty si jeden odporný krvilačný proamerický milovník zločincov v EÚ a NATO.
A toto sa deje kvôli mladému náckovi?
Ursula sľubuje NAŠE PENIAZE (EÚ podporí miliardami Cichanovskú&co., aby odstavili Lukašenka).
Vážení už je HANBOU BYŤ CLENSKYM ŠTÁTOM EÚ!!!!
Valášek, Šimečka, po-KLUS, Tchorčok, Naď,atď.
Presstitúti.
Fašizmus pod vlajkou EÚ a predsedajúcou Ursulou.
Prosím vás, skončime už s touto vládou.
Všetky opozičné strany SPOJTE SA.
Inak sa to nepodarí!!!!
Bolo by načase protestami "motivovať" ÚS, aby vo veci referenda rozhodol KLADNE.
Rodina ho dala spáliť.
Zrejme nechcela exhumáciu.
Zrejme nemá záujem o pokračovanie vo vyšetrovaní.
Kto vyniesol informácie o tajnom stretnutí v pivnici SIS?
Nebola to linka Lipsic-Tódová?
PREČO?
Nezabudnite vziať do úvahy, že k fašizmu sa hlásia politici EÚ, naši, aj presstitúti.
Fašizácia naberá na sile.
Preto médiá mlčia o zákone o hospodárskej mobilizácii.
A mladý nacistický novinárik bude propagovaný Naďom v múzeu "SNP" ako hrdina.
Svet sa zbláznil.
Dochádza na Uhrikove slová, že EÚ sa mení vďaka Ursule a podhubiu na fašistickú.
V tomto kontexte zapadajú do mozaiky aj praktiky vo vláde, SIS, NAKA, súdnictve.
Presstitúti sú zase na tej "správnej" strane.
Nepochopiteľný krok od rodiny.
Žeby to navrhol Radačovský?
Alebo chceli urobiť hrubú čiaru vediac, že im ho nič nevráti?
Týmto všetko skončilo?
Mladí vygumovaní od 18 rokov.
Načo nám je kopa politických strán?
Venujú sa len budovaniu politickej moci.
Komu ide o ľudí?
Každej strane ide len o válovy!
Už je aj škoda písať, že STE NAŠI ZAMESTNANCI a máte vykonávať to, čo si voliči želajú.
My, voliči financujeme tento bordel, ktorý ste tu narobili. Podporujete fašizmus. Všetci do jedného ste a-morálna lúza, ktorá stratila dôveru.
A to, čoho sa dopustil Matovič je na kriminál.
Dúfam, že sa vám to nepodarí pozametať, kriminálnici.
Ešte zaplačeme.
Presstitúti sa tvária, akoby tu nežili.
Pridávajú sa otvorene k novému fašistickému hnutiu, ktoré mocnie.
Vyhýbajú sa aj téme zákona o hospodárskej mobilizácii. Tento zákon ľudí zničí.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/391860-…
Aj tu bol mladý "novinár".
Pani Elena, čo môžme čakať od ÚS?
Radi by sme sa mýlili.
Vieme, koho do ÚS vymenovala p-rezidentka.
Osobne ma desí aj zákon o hospodárskej mobilizácii. Bude zneužitý.
Kedy Tchorčok zverejní kto obdržal v Bielorusku 700 000€?
To nebol jediný obnos.
O vyúčtovanie toku finančných prostriedkov zo SK do Bieloruska žiadal Blaha. Chcel vedieť aj cez ktoré mimovládky tam tečú peniaze.
Tchorčok arogantne odmietol!!!!!
Odporúčame