Vizionár Mastný vlas sníval svoj sen o mafiánskom štáte.
Sen sa mu splnil.
https://www.peticie.com/peticia_za_zachovani…
Slováci, bojujme ďalej!
PODPISUJTE PETÍCIU aj naďalej.
Musí sa to podariť.
Malý nabudený modroknižkár zruinuje odkaz SNP!!!
Vláda PINOCHETOVCOV
neodstúpi, plus zakáže referendum.
Plus možno očakávať, že si odhlasujú nekonečné vládnutie. 4 roky? To im bude málo.
A pritom sú to naši zamestnanci.
Vykonávatelia vôle ľudu.
Dostanú výpoveď aj formou 2. SNP.
Bohužiaľ, Rusko ani Bielorusko neudelí vízum ani utečencom. Kam pôjdeme?
+++++++++++++++++++++++++
Podporte podpisom PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM. Zdieľajte. Vďaka.
1.8.2021 sa končí podmienečné schválenie IVERMECTINU na liečbu kovidu.
Petíciu podpísalo zatiaľ len 12 000 ľudí.
Dík
Bihariová, vrhačka kameňov. Veď jej mohol partner Milo, ktorý kšeftuje v Globsecu, zadovážiť dačo modernejšie...
Irena, veď nabehni do osád s mobilnou očkovacou jednotkou!
Zachráňte Rómov!
Zoberte televízne štáby!
Zabijete 2 muchy 1 ranou.
*Prídete o voličov a *znížite počet obyvateľov v osadách.
Dnes na ria.ru zverejnili stanovisko prezidenta PUTINA.
V Rusku sú hlasy o potrebe povinného očkovania pre zamestnancov istých rezortov.
PUTIN TRVÁ NA TOM, ABY BOLO OČKOVANIE DOBROVOĽNÉ rozhodnutie treba ponechať na vlastné svedomie každého.
To je PÁN PREZIDENT!
Vyzývam Ďuriš Nicholsonovú, Remišovú, Paulus Matovičovú a Bitó Cigánikovú,
ABY DODRŽALI SĽUB A OKAMŽITE DALI ZAOČKOVAŤ SVOJE DETI!
Bude zaujímavé sledovať, ako budú Rakúšania NE-UZNÁVAŤ maďarské certifikáty.
Maďari údajne NEZVEREJNIA názov vakcíny v pase. Vyhrážali sa Maďarsku, Orbán im odkázal, že Maďarsko na oplátku neuzná žiadne rakúske pasy. Veľký počet Maďarov pracuje vo Viedni.
Aj Maďari s trvalým pobytom v AT sa radšej očkovali Sputnikom (poznám osobne). Eurofašisti zničia EÚ.
Vyvraždia obyvateľov.
A dovezú si nových...
Také krásne bratské vzťahy plné bratskej európskej lásky sú medzi nami...
Presne, takto to fungovalo aj doteraz!
Nadužívali kolúznu väzbu, preháňali rozsah obvinení tak, že obvineným v kolúznej väzbe hrozilo 25 rokov za mrežami. Neopodstatnene!
Vyzerá, že to Kolík ponechala tak
Zazneli názory, že netreba meniť zákon o kolúznej väzbe.
Bude fajn, keď si to tam niektorí (Mary Kolík) sami odskúšajú.
Vyrobili guláš, nie zákon. Zase možnosti na lavírovanie.
Prokurátor zamietol žiadosť o predvedenie Pčolinského!
Odporúčame