Andreas: pre ľudí, ktorí nerozumejú bežným pojmom POHŔDAVO, S NENÁVISŤOU,
existuje INTERNET. Ten je múdry, vysvetlí ti tieto pojmy. V súkromí.
Potom nebudeš za primitíva vo verejnej diskusii.
Andreas: pre ľudí, ktorí nerozumejú bežným pojmom POHŔDAVO, S NENÁVISŤOU,
existuje INTERNET. Ten je múdry, vysvetlí ti tieto pojmy. V súkromí.
Potom nebudeš za primitíva vo verejnej diskusii.
+++++++kalioskop
Voliči Smeru si neželajú odchod Fica.
Grcat sa ti nechce z vlastizradnej okupantky Pionierskeho paláca?
To by sa dalo chápať.
To, že s Daňom zaobchádza mainstream a niektorí presstitúti ako s druhotriednym Fione ti nevadí? To, že títo sú len lízači análu ti tiež nevadí?
Podľa mňa by sa mal Daňo pozrieť aj na húfnicino zavádzanie, resp. klamanie občanov .
Jej výrok "vakcína je sloboda" je vyložené klamstvo!
Martin Daňo, dobrá práca!
Vedia o Tom členovia Hlasu, že Pellegrini
je obdivovateľom DZURINDU?????
Ahoj deltoid, myslíš
a) KLUSA?
Či
b) Klausa Schwaba?
Kedy, kde, doplníš?
Bububu koľko ľudí zomrelo zanedbanom zdravotnej starostlivosti?
To je fuk.
Nová predsedníčka užitočne v pravý čas dosadená sťažnosti vyrieši ( skartovačkou).
https://sk.m.wikipedia.org/wiki/%C3%9Arad_pr…
Ak viete, kto to je táto Blahová...
Bol už na Slovensku antentát na prezidenta?
Dokonaný - nie.
Pokus - nie.
AlCIAda++++++
Heslo sebranky: zatĺkať, klamať, kradnúť!
Hurá, hurá, hurá! Nech žije špinavé slovensko!
Prosím o informáciu, či je pravda, že zaočkovaným mRNA vakcínou robia banky problém pri vybavovaní hypotéky?
A poisťovne vraj kľučkujú pri uzatváraní poistenia?
Dík
Menovaním Lengvarského do funkcie MZ bolo jasné, čo sa bude diať.
Antikampaň voči Sputniku, neobnovenie podmienečného schválenia Ivermectinu.
Objednávka obrovského množstva lieku BAMLANIVIMAB za ťažké prachy!
Medzičasom ho stihli vyhlásiť za neúčinný!
U nás je PST na túto tému...
Lengvarský je taký nôž do chrbta Matovičovi, taký Danajský darček od miláčika Naďa. Z lásky k Iginkovi...
Už raz vyhodená z úradu bola z dôvodu zlého nakladania so zverenými finančnými prostriedkami.
Sme v zúfalej situácii, máš pravdu.
Od tejto koalície sa nedalo čakať nič dobré.
Ale je to ešte horšie, než nočná mora.
Softy, je to totálny g.r.c.,
no treba o tom hovoriť, aby si to potenciálni voliči pamätali.
Rozmetali a zničili VŠETKO čo sa dalo.
Rozkradli a rozkrádajú. KDE JE 10 MILIÁRD?
Pavel_st
Vyjadrí sa k MOM, vyjadri sa k nákupu testov a vyjadri sa k strateným 10 miliardám.
A k 15000 mŕtvych, ktorí zomreli na iné diagnózy, lebo im nebola počas kovidu poskytnutá zdravotná starostlivosť.
Vyjadri sa, prečo neliečia IVERMECTINOM, aj keď ním dosahujú vo svete vynikajúce výsledky!!!
Názor Daga Daniša na MÉDIÁ v súvislosti
s kauzou Kolíková
Všetko podľa plánu!
Fiona s Tchorčokom búšia do Ruska.
Západ nás drží pod krkom.
Ruky preč od našich detí, fašisti na čele s
a-morálnym ministrom.
Odporúčame