Nemá čím rozmýšľať. Marionety to nedokážu.
Preto za ňu rozmýšľa Soroš+US ambasáda.
https://cz.sputniknews.com/20210513/putin-se…
Pozri ty jaternica, do koho kopeš.
To je PÁN PREZIDENT.
Ty okupantka prezidentského paláca, marioneta, sorošovka, ktorá NENÁVIDÍ národ, ktorý ju PLATÍ!
Pozri sa, ty rusofób a US análny turista Tchorčok, ktože to je nominovaný na Nobelovu cenu za mier? A to už 2. krát?
Budeš mať migrénu, úbožiak:
Nemám problém akceptovať, čo robia dospelí vo svojej spálni, ani s kým to robia.
Avšak toto nechutné zaťahovanie verejnosti do ich sexuálnych praktík a ich často obscénne správanie vzbudzuje u hetero oprávnenú nevôľu.
Tým, že Krvavá Mary podporila výhradne takéto komunity v celkovej čiastke 770 000€ je od osoby na poste ministra spravodlivosti dehonestovaním tohto postu.
Sadistické sklony neskrýva ani dnes.
"V kolúznej väzbe máme len 7 ľudí"...
Mimochodom, medzi Kollárom a Kolíkom existuje puto - slabosť na deviantov.
Aj tu išli peniaze od Kolíka. Na Plamienok sa nenašiel ani cent!
Kollár sa ostro a trefne pustil do Krvavej Mary.
Teší ma to, lebo kritika od opozície u nej nevyvolá sebareflexiu, len úškrn a možno vzrušenie.
Aj keď to Kollár urobil zo zištných dôvodov, kvitujem to a táto transka dostala pomyselnú po dúhovej
sa.distickej pa.puli.
Ja prikladám situáciu ohľadom kolúznej väzby priamo z NRSR:
08:21
Už tu perlí nick Tiskarienka....
Čo myslíš, ako to dopadne pri Pamele????
Môžeš byť ako ľalia.
Hrubala, Záleská, Honz, Kysel, ale aj advokát Lipšic a pologramotní (v práve) ústavní sudcovia vyrábajú "vinných" NA OBJEDNÁVKU.
Ešte sa môže stať, keď sa vymení vláda, že sa Kočnerovi & Zsuzsovej budeme skladať na odškodné.
Vážení diskutéri,
uvedomte si zásadnú vec.
PREČO stále dávate prívlastok extrémisti a fašisti Kotlebovcom a Uhríkovcom?
Nie je náhodou extrémistická a fašistická táto vláda? EÚ?
Sledujem hlasovanie UHRÍKA v EÚ. Je často JEDINÝ, ktorý hlasuje v prospech Slovenska!!!
Uvedomte si, že tieto 2 strany, ktoré sú ignorované, nepozývané do diskusií, predkladajú v NR SR dobré návrhy zákonov.
Sledujte niekedy vysielanie z NRSR.
Urobte si obraz.
Všetko je v našich rukách.
Ak budete voliť SaS, Sme rodina, OĽANO, Hlas a PS SLOVENSKO KONČÍ!!!
Tak, milí zdravotníci, zabudli ste dodať LEBOFICOLEBOFICO.
Teraz má až udivuje, akí ste krotkí.
Kaveckú máte v parlamente za OĽANO.
Aký to paradox...
Na vašich problémoch spravila kariéru!
Hlavne treba vysvecovať palác PROTI Bielorusku a podobne.
Mimovládky, zapojte chránených Rómov do akcií na čistenie bordelu v okolí osád.
Je to hnus, upratujú to len bieli.
Keď dostane - často zaslúžene - RÓM nakladačku, EÚ sa stavia do pozoru.
Keď Rómovia znečisťujú obrovské plochy a rieky, EÚ mlčí.
Kde je mladý Pollák a obhajcovia Rómov?
Kde je Udaj?
Vysúkajte si rukávy a poďme makať.
Nech si tie naše peniaze zaslúžite.
Podporte podpisom PETÍCIU PROTI odobratiu múzea SNP pod rezort obrany.
Smolník, ruky preč od pamätníka SNP.
NECH SI NAĎ MIESTO PODPOROVANIA NEPOKOJOV V GRUZINSKU POSTAVÍ PAMATNIK PRE AMERIČANOV PADLÝCH NA SLOVENSKU.
KOĽKOŽE ICH BOLO?
Zdravotníci sa môžu hanbiť,
v prípade Sebastiána totálne zlyhali.
Zabili chlapčeka svojou ľahostajnosťou.
Sú to hyeny.
Mali by niesť zodpovednosť.
Odporúčame