A OĽANO vykompenzuje straty na životoch zvýšením rodinných prídavkov minorite.
A OĽANO vykompenzuje straty na životoch zvýšením rodinných prídavkov minorite.
https://m.facebook.com/100009436954797/posts…
Slovensko nevyhynie.
Zvýšime rodinné prídavky minorite ( teda zatiaľ minorite) a vykompenzujeme straty na životoch.
1.8.2021 vyprší podmienečné schválenie IVERMECTINU.
Čo urobí Lengvarský?
Určite ho nepredĺži!
Ním sa liečia len Matovič & co.
Ide im vôbec o znižovanie počtu úmrtí?
Asi nie, pretože Matovič a Pollákovci sa budú starať o rozmnožovanie počtu obyvateľov Slovenska navyšovaním rodinných prídavkov.
Aby Slovensko nevyhynulo.
Eurohujeri naťahujú paprče za našimi peniazmi.
Kontrola účtov, pohybov na účtoch, RUŠENIE hotovostných platieb.
Uvedomte si, čo nám hrozí.
Píšem o tom už dlho.
Rakúsko zareagovalo prijatím ZÁKONA, že 30 percent obeživa musí tvoriť hotovosť!
Uvedomte si to, u nás sa v ani jednej debate v médiách o tomto riziku NEHOVORÍ.
ANI PRAVDA neurobí rozhovor, nenapíše, nepozve si do diskusie odborníka.
Veď práve, vie čo robí.
A ty si len zdecimovaný bezmozgovec.
Čo konkrétne máš proti nej?
Vyhlášku? Nejakého Mikasa?
Ktorý raz bude súdený???
Záleží do respirátora, pokiaľ právo matky, sudkyne, chceš vyvracať nulitnou vyhláškou.
08:04
Tiskarienka, máme mŕtvych, lebo fašisti NELIEČIA!
PREČO?
KOĽKO apeluje Mesík aby sa liečilo?
Rúško lieči?
Si jeden zadubený JEDNOBUNKOVEC. Žiaľ, je vás veľa a idete sami PROTI sebe.
Dokázala by si toto?
Ak máš handru či plast na hube si chránená, či nie?
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludni…
Vypočujte si, v akom stave je školstvo (aj školstvo).
Hanbite sa za to, koho volíte.
Samozrejme, že na správu Viery Tomanovej nereagovali. Tupci nevzdelaní, čo by sme od nich chceli? Plat im ide...
Ak ti abnormalita, že tvoje dieťa sedí v rúšku nevadí, potom ty nie si normálny.
Tiež patríš k ľuďom, ktorý nevedia rozlíšiť pravdu a lož.
A nechajú týrať vlastné deti.
Prosím vypočujte si, ako na tom naše školstvo je:
Vyzerá to tak, že na Slovensku je minimum rodičov, ktorí bránia svoje deti. Voči noseniuu RÚŠOK, voči DIŠTANČNEJ výuke. Neverím, že budú svoje deti brániť proti očkovaniu. Vypočujte si Vieru Tomanovú.
A jej správu poslanci odignorovali!
Koho to volíme????
Kde ste boli, Beňová, keď SA VČERA KONALO HLASOVANIE ZA ODVOLANIE KOLIKOVEJ???
KOĽKO POSLANCOV OĽANA HLASOVALO OTVORENE ZA ODVOLANIE?
KDE STE BOLI, KEĎ SA PODRŽTAŠKA HEGER OBJÍMAL S KRVAVOU MARY OD RADOSTI, ŽE NEBOLA ODVOLANÁ?
ODKEDY SÚ VAM K DISPOZÍCII TIETO ARGUMENTY, KTORÝMI TERAZ BOJUJETE NA BLOGU?
ODKEDY VIETE, ČO SÚ KISKOIDI ZAČ?
ČO STE SPALI, KEĎ SI AŽ TERAZ UVEDOMUJETE, KTO OKUPUJE PIONIERSKY PALÁC?
Zhrnutie: prišli ste s krížkom po funuse.
Aké milióny voličov máš na mysli?
Veď ju "stvorili" zmanipulovanými voľbami.
Nula, aktivistka, sorošovka, smetiarka nie je regulérna prezidentka.
Je to MARIONETA US AMBASÁDY.
++++++
Vieš Ferro, ako aj my ostatní, že Slováci nemajú prezidentku.
Paradoxne si Slováci sami platia okupantku v prezidentskom paláci.
Koľko nás je, ktorí ju NIKDY neprijali?
Oveľa oveľa viac, než tých, ktorí jej preukazujú priazeň.
Odporúčame