RE:
Liečebný ústav, máš adekvátny nick, lebo len mentálne poškodený NEVIE, resp. si myslí, že my nevieme:
Takže pacient liečebného ústavu, PENIAZE VLÁDNA KOALÍCIA NEVYPLÁCA ZO SVOJHO!!!!!!!
PLATÍME TO MY,
rovnako ako limuzíny s vyhrievanými masážnymi sedadlami, vodiča, poistku, ako nové uniformy policajtom, AKO AJ PLATY VŠETKÝM, žiaľ, aj vlastizradným politikom!!!!!
RE:
Liečebný ústav, máš adekvátny nick, lebo len mentálne poškodený NEVIE, resp. si myslí, že my nevieme:
Takže pacient liečebného ústavu, PENIAZE VLÁDNA KOALÍCIA NEVYPLÁCA ZO SVOJHO!!!!!!!
PLATÍME TO MY,
rovnako ako limuzíny s vyhrievanými masážnymi sedadlami, vodiča, poistku, ako nové uniformy policajtom, AKO AJ PLATY VŠETKÝM, žiaľ, aj vlastizradným politikom!!!!!
https://m.facebook.com/100009436954797/posts…
To je tá vďačnosť.
https://m.facebook.com/100009436954797/posts…
Špeciálne milý darček pre Anystu.
Bieli chodia riadiť bordel, ktorý tam cigáni narobia.
Týrajú zvieratá.
Ničia vodné toky a parazitujú na našich ťažko zarobených peniazoch.
Atď.
Anysta, si asi tiež parazit, keď ti toto prichodí normálne.
Oprava: darmožráčsku minoritu
Grob, napísal si to drsne, aké pravdivo.
Je neskutočne odporné, ako si túto darmožráčsku ZA NAŠE PENIAZE politici kupujú.
Veď už máš Matoviča, tak čo nariekaš?
Pobral vám sociálne výhody, zmrazil minimálnu mzdu, zničil tripartitu, okresal príplatky, TAK PRESTAŇ S TÝM LEBOFICOLEBOFICO.
TERAZ zaspievaj ódu Matovičovi &co.
Idú rozdávať osadám z toho, čo ty vyhrdlačíš vo fabrike!
Či myslíš že to platí Igor?
Plus nové vládne limuzíny s masážnymi sedadlami + vodiča + poistku platíš tiež ty!
Nové uniformy policajtom platíš tiež ty!
Aj šmejdy testy Atg, aj vadné od Siemensu platíš ty! Aj MOM-ky pánov poslancov platíš ty!
Ty sa preber ty LEBOFICOLEBOFICO.
11.39
Len či budeš takto kvičať od Blaha aj vtedy, keď dôjde na tvojich Lieblingov.
Stavím sa, že si potom prehododíš nick.
Osobne ťa považujem za KLAMÁRA, keď si na blogu vedome zavádzal že IVERMECTINU sú plné lekárne!
Na môj argument, že ho majú len v BA a v ZA
si už "hrdinsky" sklapol.
Takže TROLL naj7, čau, nerehabilitoval si sa a ďalej budeš kvičať v chlieve IGNORE.
13:47
Strange Uncle, máš plus, aj takéto ++++++
Na nestrannosť ÚS sa nedá spoľahnúť!
Okupantka ich menovala osobné aj keď vedela, že nespĺňajú kritériá!
Portik ako vidíš má, ministerka spravodlivosti Mary Kolík ovplyvňuje ÚS týmito názormi.
A vieme, kto sú sudcovia ÚSTAVNÉHO súdu?
Nekompetentní blbci, ktorých vymenovala Jaternica. Vraj majú 12 rokov, aby sa to naučili.
Hutko je hyperaktívny.
Dajte mu niečo na utlmenie, lebo sa necháva unášať...Žeby bol presstitút?
P-rezidentka, toto ti nezabudneme!
Vždy si nás zrádzala, vždy si sa tvárila, že si niečo lepšie, než slovenský národ.
Ty, zapredaná okupantka paláca, bábka americkej ambasády, si opäť potvrdila, na KOM TI NEZÁLEŽÍ.
TY, AJ TVOJA STRANA PS, kde sa koncentrujú uctievači všetkých možných deviácii skončíte vo voľbách pod 5 percent.
SAMA SI SA O TO PRIČINILA.
Gates, ten, čo má byť podľa Krčméryho blahorečený ochladzuje Európu.
Zo Švédska.
Dá sa to dohľadať.
Z tej správnej politickej strany. Však Igor?
Treba dodať, že Ivermectinom sa liečia papaláši.
Straty na životoch Slovákov, ktorí podľahli COVID infekcii ( aj to je otázne ), zapríčinili NELIEČENÍM
KOVIDU.
Koľko apeluje Mesík?
1.8.2021 vyprší podmienečné schválenie IVERMECTINU.
Je nám jasné, že ho Lengvarský nepredĺži.
Budú nás "LIEČIŤ" (týrať) rúškami, lock downami, obmedzovaním slobody.
Za NELIEČENIE musia byť POTRESTANÍ.
Úbytok Slovákov vyriešia zdvihnutím rodinných prídavkov minorite (zatiaľ minorite).
Odporúčame