Ruky preč od našich detí, fašisti
Searo, mám to priamo od lekárky.
Inak je to odborníčka a chodili k nej naše deti, chodia aj vnúčatá.
Robí svoju prácu srdcom.
Len sa už posťažovala, že nevládze a NIKTO nemá záujem robiť OBVOĎÁKA.
Je to náročné oproti nemocnici.
Ako dojí štát Kollár?
Podporuje si rádio zo svojho?
Kto to platí?????
My to platíme!
LEBOFICOLEBOFICO?
Kto ryžuje milióny na AG testoch?
Žeby ex-premiér Matovič+kumpáni?
Kto im tieto zisky platí?????
Nie náhodu MY???
Zase LEBOFICOLEBOFICO?
Zvrhlý Kolík napchal 700 000€ do mimovládok so zvrhlým zameraním.
Včera, počas zaslúženého ale samozrejme neúspešného odvolávania ju grilovali v NRSR poslanci a žiadali o vysvetlenie.
ANI NECEKLA, prečo práve tieto mimovládky dostali podporu štátu!
KTO TO PLATÍ????
KOLÍKOVÁ???
MY TO PLATÍME!!!
LEBOFICOLEBOFICO?
Prečo Tchorčok odnáša peniaze do Bieloruska?
Oficiálne 700 000€. A koľko tam natieklo cez kadejaké zlodejské mimovládky?
Podporuje štátny prevrat PROTI vôli občanov SR!
Kto to platí?
Tchorčok???
Nie, my to platíme!!!
LEBOFICOLEBOFICO?
A-morálny minister Lengvarský minul na vakcinačnú reklamu 900 000€ len pre Markízu!
Prečo nevymýva hlavy RTVS?
Veď je štátna, či?
Prečo nedal zdravotníkom?
LEBOFICOLEBOFICO???
Fico má hodinky!
Fico má balkón!
Fico pil kolu!
Mikulec kupuje luxusné limuzíny s vyhrievanými masážnymi sedadlami. Kto to platí? Mikulec?
My zaplatíme aj limuzíny, aj vodičov, aj poistky!
Asi mu je málo... policajti dostanú nové uniformy.
Kto to platí?
Mikulec?
MY TO PLATÍME!
Pravda, prečo nenapíšeš, že a-morálny minister Lengvarský dal Markíze 900 000€ za propagáciu očkovania?
Prečo to nerozdal radšej zdravotníkom?
RTVS mohla reklamu vysielať zadara, veď je štátna! Či?
Aha, LEBOFICOLEBOFICO.
Pardon, ty kde žiješ? V liečebnom ústave?
Aha, tak chápem.
Pre príčetných (bez lobotómie, bez tlmiacich psychofarmák, bez alzheimera)
MY SI PAMÄTÁME, čo víťaz volieb nasľuboval.
MY SI PAMÄTÁME, že za Fica sa nám dobre žilo.
Nezrovnateľne lepšie!
Skutočne má odpudzujú rozkrádačky štátneho majetku bez rozdielu, kto je pri moci!
Avšak táto vláda štíhla za rok ukradnúť 10 miliárd.
A čo všetko vypláva na povrch po voľbách?
Bohužiaľ, politici na Slovensku sú do jedného zlodeji. Vrátane úžerníka na poste prezidenta!
Kedy ho krvavá Mary dá predviesť NAKOU?
KOMU dala Mary 700000€?
Komu dal Tchorčok 700000€?
Kollár tiež nezaháľa, však?
MZ Lengvarský NEZAPLATÍ zdravotníkov, radšej sa Markíze 900 000€ na vakcinačnú reklamu.
Jarko kupuje šroty za milióny.
Mikulec limuzíny za milióny, s vyhrievanými masažnymi sedačkami. Plus nové uniformy policajtom!
UVEDOMTE SI, VY JEDNOBUNKOVCE z opozície, čo sa tu odbavujete na Ficovi, KTO TOTO PLATÍ?
MY TO PLATÍME, NIE POLITICI!!!!!!!!
Veď ok, aj predavačka v rakúskom HOFERI má 2000 €!
Koľko u nás zarábajú ľudia vo fabrikách, v obchodoch, upratovačky, šoféri, atď.
Uvedomte si, že máme ZISKOVÉ a NEZISKOVÉ odbory.
Tí, ktorí sa starajú o to, aby sme mali chlieb na stole sú na tom ako?
Systém je absolútne zle nastavený.
Veď ok, aj predavačka v rakúskom HOFERI má 2000 €!
Koľko u nás zarábajú ľudia vo fabrikách, v obchodoch, upratovačky, šoféri, atď.
Uvedomte si, že máme ZISKOVÉ a NEZISKOVÉ odbory.
Tí, ktorí sa starajú o to, aby sme mali chlieb na stole sú na tom ako?
Systém je absolútne zle nastavený.
A my evidujeme nejaké následky vakcinácie????
Veď za VŠETKY následky môže zdravotný stav očkovaného!
Načo sa riskeri očkujú? Západnými šmejdami?
Vlastne má to neprekvapuje.
Lengvarský dostal funkciu z dôvodu
a- morálneho nastavenia. Kto iný by sa na takú funkciu podujal?
Už nikdy nikto nedokáže dostať zdravotníctvo do stavu, v akom bolo za socializmu!
Plánovanie počtu študentov, rovnosť platov, úplne iný, lepší prístup zdravotníkov k pacientom
Všetko si pamätám, aj tú čistotu, ktorá panovala v nemocniciach. Pacient bol prvoradý.
Aj keď existuje milión liekov a x prístrojov a spôsobov liečby, efekt pre pacientov to neprináša. V našej mestskej štvrti ordinuje detská lekárka pred sedemdesiatkou. Nemá komu odovzdať obvod. Niet ani pediatrických sestier. Na štúdium sa nehlásia. Štúdium sa len málo líši od štúdia lekárov, ktoré môžu, študujú radšej medicínu. A potom sa zamestnajú v nemocnici. Tam sa ukryjú pred zodpovednosťou a tvrdou prácou obvoďáka.
To sú slová lekárky, ktorú poznám 43 rokov!
Oprava: nie hodnotení, ale "HODNOTNÍ".
Pardon, predikcia...
Mňa celkom teší, že sa do PS zliezajú všetci "hodnotení" ľudia. Možno sa konečne k PS presťahuje aj Krvavá Mary
Oveľa viac škody P-roti Slovensku napáchajú, keď sú rozlezení v kadejakých iných politických stranách a rozkladajú ich zvnútra presadzovaním zvratených ideí.
Včera, pri neúspešnom odvolávaní Kolíka, jej poslanci poriadne otrieskali o hlavu tých 700 tisíc Eur, ktoré pridelila mimovládkam s odporným zameraním.
Ani necekla, ani mäkké F, nemala slov, ktorými by sa obhájila.
Odporúčame