Vysvetlí mi niekto, ako je možné, že okupantka z paláca má 60-percentnú dôveru obyvateľov Slovenska?
Nezmierim sa s týmto výsledkom, považujem to za klamstvo!!!!
Vysvetlí mi niekto, ako je možné, že okupantka z paláca má 60-percentnú dôveru obyvateľov Slovenska?
Nezmierim sa s týmto výsledkom, považujem to za klamstvo!!!!
Úbožiak.
Hanbí sa.
Vyzerá to, podľa vyjadrovania, že si osobne čaptavý nabudený modroknižkár.
Okupantka prezidentského paláca urazila Odbojárov a Zväz protifašistických bojovníkov:
https://davdva.sk/pavol-janik-v-rusku-o-slov…
P-rezidentka sa neprihovára k národu, ale svojimi zmätočnými kecami chce osloviť us ambasádu.
Podľa logiky Anysty sú komunisti kde????
LEBOFICOLEBOFICO LEBOFICOLEBOFICO????
A mimochodom: pre svet, nielen pre Slovensko, sú v súčasnosti oveľa oveľa nebezpečnejší NEOMARXISTI, RESP. PROGRESÍVCI, kupčenie s deťmi, X-pohlaví, zvrátenosť.
Pani aktívna poslankyňa Oľana by sa mala zamerať pri tvorbe zákonov týmto smerom.
Listovať v starých nevierohodných zoznamoch nie je EFEKTÍVNE.
+++++++++
My sme sledovali ten program.
Charakerizuješ ho výstižne.
Keď si človek NEPRIPUSTÍ tú lacnú rusofóbnu propagandu, objaví v dokumente to, čomu sa hovorí VLASTENECTVO.
Výchova detí od útleho veku k vďačnosti a úcte k osloboditeľom. To u nás totálne absentuje.
Podľa môjho názoru dokumentárny film nestrápnil nikoho OKREM TVORCOV!
J&J bol testovaný na 5 tisíc ľuďoch.
A vyhovel. Čelí škandálu, obrovský počet vakcín je znečistený.
A tak si to porovnajte: pre nás Sputnik nevyhovel. A pre 20 miliónov ľudí na svete bol tou najlepšou vakcínou.
My im môžme len závidieť.
USDO: ++++++
Veď o to ide!
Zmrzačiť západnými šmejdami čo najviac ľudí.
Do vysielania Infovojny prispelo niekoľko darcov krvi postrehom, že od ockovanych mRNA vakcínou NECHCELI KRV!
V 1 meste chceli aj od očkovaných, vraj tú krv použijú pre koviďákov hospitalizovaných
v nemocnici...
Blaha na FB zverejnil komunikáciu Baťovej.
S kolegami sa sťažovali na biedne (cca 1000€) platy, vraj sa z toho nedá žiť.
A Baťová dodala: no, keby sme nedostávali "stimuly" od farmafiriem, asi by som tu neostala.
( Nie je to presná citácia).
Sputnik radšej nechajú skysnúť, ako by ho dali ľuďom!
To by p-rezidentku rozdrapilo od zlosti.
Rusko žiada oficiálne ospravedlnenie za poškodenie dobrého mena SPUTNIKU.
Samozrejme, to sa nestane!
A vôbec, ako si dovoľujeme zadržiavať vakcíny, ktoré sme nezaplatili?
Veď je to krádež!!!
Môj osobný zážitok:
DM: prázdna predajňa, 2 pokladníčky a 1 SBS.
Nevpustili ma, lebo nemám 65.
Išlo len o kúpenie zubnej pasty.
Nakoniec mi ju pani SBS na požiadanie kúpila takto: dostala moju zákaznícku kartu a platobnú kartu.
Zákazník - ja stál cca 1,5 m od kasy v obchodnom centre a sledoval transakciu.
Kreativita, či psychiatria?
Na tom istom podlaží len pár metrov od DM PREPLNENÁ Billa. Bez rozdielu veku, pohlavia, hlava na hlave....
++++++
Súhlasím, niektorí veledôležití SBS-kári nevpustili do obchodu manželský pár!
*Ona je síce dôchodkyňa, ale nemá 65!
Musela na manžela čakať vonku!
*Stará mama opatrovala vnučky v čase pandemickych opatrení. Išla nakúpiť vo vyhradenom čase pre dôchodcov. Deti nemohla nechať samé doma.
A dve malé dievčatká nevpustili SBS-kár do Tesca!
Lebo platí vyhradený čas len pre dôchodcov!
Presne, Krvavá Mary rada stína hlavy, ale iba cudzie.
Sama by teraz mala podať na seba trestné oznámenie a vyskúšať si slasti kolúznej väzby.
+++++++
To, čo sa na túto vládu zatiaľ prevalilo, je len kvapka v mori...
Zatiaľ idú v utajenom režime, kupujú napriamo, zmluvy nezvereňujú.
Vie sa o nákupe testov, o oprave 2 vrtuľníkov za sumu tesne pod 10 MILIÓNOV €, kauzy Krvavej Mary.
Urgentne treba zmeniť slogan, pod ktorým išli do vlády, že budú vládou čistoty, transparentnosti, budú bojovať proti korupcii,...
Nový slogan tejto vlády by mal znieť: VLÁDA NEČISTOTY, NETRASNSPARENTNOSTI A KORUPCIE.
Čakám, či sa ozve Anysta?
S tým jej LEBOFICOLEBOFICO.
Ako inak, Anysta sa činila!
Vláda obrody, kryštálovo čistá a bezúhonná mala vymeniť mafiánsku vládu Fica.
Tak takto sa robí?
Ešte sa vyplavia ďalšie kauzy.
Oprava 2 vrtuľníkov tesne pod 10 MILIÓNOV €.
Galko.
Testy: Matovič, SaS
Atď.
Za 1 rok.
Pritom sa v NÚDZOVOM STAVE nakupuje napriamo, bez výberových konaní, v UTAJENOM režime.
Za výdatného krytia presstitútov.
Samozrejme, presstitúti stvorili túto vládu, LENŽE radšej by mali vo vláde neomarxistov PS.
Je teda možné, že začnú presakovať aj ďalšie zlodejiny.
PS: Anysta, mne sa už zunovalo LEBOFICOLEBOFICO.
Skús reagovať na aktuálny článok.
Či??????
Oliver, my to vieme.
To nie je len na odvolanie, to je na trestné stíhanie.
Nič by ma nepotešilo viac, ako vidieť Krvavú Mary v kolúznej väzbe.
Realita:
Myslím, že sa jej neskriví ani vlas na hlave.
Kolíková bude ďalej spolukradnúť a kriviť právo, Ústavu SR a ľudské práva a pomocou súdnej mapy pobabre všetko, čo ešte ako tak fungovalo.
JEDINÉ PLUS vidím v tom, že Žaludi opúšťajú potápajúcu sa loď, blížia sa k rozpadu.
A ak ju Heger neodvolá, klesne dôveryhodnosť OĽANA. Preferencie klesnú.
A ak n
VEDĽAJŠÍ EFE
Dnes, pri príležitosti sviatku nám mohla "armáda" pochodovať, urobiť dôstojnú oslavu
Na čele mohol pochodovať miniminster.
Odporúčame