Včera sa mi ozval jeden známy, ktorý dlhodobo žije v Rakúsku. Ako Maďar sa dal očkovať SPUTNIKOM už dávno.
Má v sebe 2 dávky už dávnejšie.
Odporúča mi ho, nakoľko očkovanie neprinieslo žiadne reakcie. Jeho žena Rakúšanka dostala Pfizera, tiež má v sebe 2 dávky. Dala sa očkovať a reakcie mala. Povedal, že keby už nemali odrastené deti, ona by sa rozhodne zaočkovať nedala. Pracuje v zdravotníctve (Mgr.) a bola nepriamo donútená nechať sa očkovať. Keby mohla, rozhodla by sa tiež pre SPUTNIK
Pre mňa je zásadná informácia.


