Výborný článok!!!
++++++++++++++
Nehádajte sa, hoci to skôr vyzerá na vtipné "harašenie"?
Rozprávať sa môžme s kým chceme, aj s fiktívnou postavou, navyše nehmotnou, akou je duch!
++++++++++++++++
Pán Jacz, dopĺňam, že výčet benefitov nie je úplný.
My im platíme drahé limuzíny, šoférov a aj poistné vozidiel.
* Martin Daňo podal na túto "svätú trojicu" trestné oznámenie na GP.
* Nikto nehovorí o pokute pre Hríba!
Keď štát pokutuje drobných živnostníkov podnikajúcich v gastre, dokonca sú na nich podané trestné oznámenia, treba v prvom rade postihovať presstitúta Hríba.
A v mene mojom a všetkých možných mojich známych veľké ĎAKUJEM pre toho, kto ich vyfotil.
Lúza hnusná, pevné verím, že budú trestaní za genocídu, segregáciu, neposkytovanie zdravotníckej pomoci, zneužívanie právomocí verejného činiteľa, vlastizradu, kolaboráciu, porušovanie Ústavy SR, Charty ľudských práv, atď.
Heger, ktorého názov vodky sa v angličtine prekladá ako INCEST,
má predpoklady robiť politiku:
V USA vyškolený agent....možno sa raz dočká trestu v podobe odňatia majetku za kolaboráciu a vlastizradu.
Na politika je dnes 1 predpoklad: byť zalezený v usáckom resp. európskom zadku.
A vhodné je byť pochlebovačom Matoviča, vrchného de.bila.
Zastavme ich, nestačí písať blogy!
Naši "odborníci" z Oľana idú schvaľovať zákon v rozpore s ľudskými právami.
O chvíľu tu bude ďalší podobný zákon, PROTIPANDEMICKÝ.
Hrôza.
Určite je to aj o ľuďoch.
Takých treba vymeniť.
No krok terajšej vlády smeruje k ZNIČENIU pamiatky na SNP!
Prosím vás, zastavme vyčíňanie tejto vlády!
Počuť od vás kritiku, v akom stave je múzeum, má bolí. Môj starý otec bol účastníkom povstania. Aj môjho mladého strýka zabila guľka dum-dum do hlavy.
Deti chodili autobusmi do múzea SNP, pripomínali nám hrôzy vojny. Máme v okolí zanedbané cintoríny padlých vojakov pri Strečne a v Martine-Priekope.
Bolí ma srdce, keď si spomínam, ako sme si vedeli uctiť tých, čo pri oslobodení položili za nás životy. Recitovali sme básne, všade bolo plno kvetov. Školské osnovy boli napísané tak, aby nové generácie nikdy nezabudli. Vojna je strašná vec.
Tí, ktorí položili životy za nás, si zaslúžia, aby sme nezabudli.
Inak nechátra len múzeum SNP.
Všimnite si, v akom stave sú múzeá po Slovensku. V Martine: Česi nám zobrali sochu mamuta, Bratislava najcennejšie exponáty.
Neviem, ako je to v iných mestách, no v Martine pamätník SNP PREKÁŽAL na námestí, musel byť premiestnený na sídlisko!
To, čo píše Bibix je pravda, nové PVV je fakt o NIČOM.
Kto by však očakával od tejto vlády, aby na to myslela?
Máme premnožených žurnalistov, politológov, IT-čkárov, ....Ale zožeň klampiara, inštalatéra, pokrývača, stolára,...to je skoro nemožné!
Keď chýba personál, zavrú nemocnice.
Bude sa to volať stratifikácia.
Minister školstva mal okamžite nariadiť zdravotným školám zabezpečiť zvýšenie počtu študentov zdravotných škôl podľa potreby štátu.
Kedysi počet študentov v jednotlivých odboroch vo všeobecnosti reflektoval na potreby štátu.
Existovalo PLÁNOVANIE.
Zatiaľ sa nedostatok pracovných síl môže vykryť zahraničným personálom.
Kedysi existovali ubytovne. Treba, aby nová vláda navrhla na tento efektívny model.
Možno raz príde doba, keď budú súdení aj predstavitelia dnešnej moci za kolaboráciu a vlastizradu.
Naď prebral Múzeum SNP pod rezort obrany!
Riaditeľ múzea je pohoršený a sklamaný.
Kto tento bordel po tejto vláde dá do poriadku?
Po roku vlády už rozbabrali toľko vecí, že náprava bude trvať roky.
Nabudený Naď sa posmešne vyjadroval aj o tomto:
https://cz.sputniknews.com/20210505/v-rusku-…
Politik MÁ SLÚŽIŤ ĽUDU, ktorý ho platí.
A nie usákom, NATO a eurofašizmu.
Pozrite, do čoho nás milovníci zločineckej organizácie NATO namotávajú:
Zvlášť od NAĎA, s ktorým sa podieľal na brutálnom katovaní Lučanského.
Lengvarský dal zhabať zamestnancom nemocnice telefóny, aby neodfotili, v akom stave bol Lučanský!
Super minister, fakt.
Krajči podpísal podmienečné schválenie IVERMECTINU.
Lengvarský to na 100 percent nepredĺži.
Mesík poslal otvorený list Hegerovi, v ktorom žiadal o jeho zaradenie na liečbu.
Odpoveď žiadna.
Lekári, ktorí ním dosahovali úspešné liečenie by sa mali mobilizovať a žiadať MZ aby Ivermectinu predĺžil povolenie, mali by to aspoň skúšať.
Takto nám ostáva zase len zvierací, alebo pašovanie.
Mali by prísť za Lengvarským s petíciou.
Ľudia ako Lengvarský majú svedomie?
Veď vidíš v priamom prenose na Sputniku že charakter nemá.
Vidíš, ako sa zachoval k Sujovi.
Skutočne neviem odhaliť JEDINÉHO zamestnanca vo vláde, ktorý by mal charakter.
Niektorí majú možno trochu svedomia...
Deltoid, veľakrát s tebou súhlasím.
Tentokrát nie.
Sputnik zaberá na rôzne mutácie.
Sputnik dvíha imunitu a pomáha tým v prevencii aj proti iným nákazlivým chorobám.
Sú aj detské varianty, vypijú sa vo forme sirupu s kefírom. Sú nosné spreje.
Sputnik bol nádejou.
Nechcem sa dožiť toho, že naše vnúčatá budú nasilne očkované západnými šmejdami, alebo segregované.
Vzhľadom k tomu, že sa u nás kovidoví pacienti NELIEČIA, Sputnik bol nádejou, že prežijeme jeseň, zimu, jar BEZ takých "opatrení" (slušne povedané) ako na prelome 2020/2021.
Deltoid, chystajú Pandemický zákon. Dá sa očakávať to najhoršie ZLO.
Aj v tomto smere mohol byť Sputnik nápomocný.
Nie som očkovací maniak
Naopak. Kvôli zdravotným obmedzeniam ma neočkovali v lehote 10 r. na tetanus. Nikdy sa nedávam očkovať proti chrípke, je to blbosť.
V tejto dobe, v tomto štáte by očkovanie SPUTNIKOM bol výhodný kompromis.
Odporúčame