Rátaš s tým, že niekedy zrušia núdzový stav?
A ak, že ľudia budú ticho a budú naďalej plakať na blogoch?
A že si poplačú a to im pomôže?
Neverím, aj keby nejakú petíciu podpísalo 1 milión ľudí, TÁTO VLÁDA BY SA NA ŇU VYKAŠĽALA.
Rátaš s tým, že niekedy zrušia núdzový stav?
A ak, že ľudia budú ticho a budú naďalej plakať na blogoch?
A že si poplačú a to im pomôže?
Neverím, aj keby nejakú petíciu podpísalo 1 milión ľudí, TÁTO VLÁDA BY SA NA ŇU VYKAŠĽALA.
A skušnoľudia? Tí ako protestovali?
Keby nezachoval Fico chladnú hlavu, boli by vo vláde ŽALUDI, PS, SAS!
Malinová, mimoriadne dobrý článok.
Skutočná lahôdka.
1*******++++++++++++++
Chápem, asi aj každý, o čo ide. A rozumiem ti, o čo sa usiluješ.
Mám otázku: dá sa predpokladať, kto bude víťazom volieb (predčasných, alebo o 3 roky).
Aj keby veľa voličov zareagovalo na tvoju výzvu a uznalo tvoju argumentáciu, ktoré sú to tie malé strany bez oligarchov?
Socialisti, SHO, ŽIVOT (či právo na život), zrejme REPUBLIKA.
A povedzme, že by sme ich išli voliť. KOHO?
A ako by bojovali tieto malé strany s víťaznými žralokmi, keby sa s odretými ušami dostali s 5 percentami do vlády?
Len preto, aby to žraloci a zároveň ratlíci nemali také jednoduché, mal by tam byť Smer, Blaha.
Viem, majú toho veľa na rováši. Zlodejiny, kŕmenie mimovládok, boli liahňou terajších v štruktúrach NATO aktívnych politikov.
No mohli by byť mocným lídrom opozičných strán.
19:17
Prečo?
Odišiel, alebo ho zablokovali?
To je veľká strata!
Akosi mi chýba pointa.
Teda konkrétne riešenie v článku
nenachádzam.
Môže mi minister zdravotníctva vysvetliť, kvôli KOMU-ČOMU chcú zmluvu zverejniť,
P-rezidentka, my chceme vidieť všetky zmluvy.
Prečo nepodporíš zverejnenie všetkých zmlúv bez začiernených pasáží?
https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2021/0…
Repa, daj výpoveď, ušetríš miesto pre ozajstného novinára, resp
blogera, ktorý ťa tromfne!
Tvoje zlátaniny sú pod úroveň.
https://malinova.blog.pravda.sk/2021/04/21/c…
Repa, pozri sa, ako ťa tromfne blogerka!
Ach Repa, článok nemá s novinárčinou nič spoločné. Také údernícke kydy. Úbohosť.
Ďalší blog blogerky Malinovej, ktorý vysoko prevyšuje úroveň mainstreamu:
Úroveň novinárov Pravdy nedosahuje ani úroveň blogerov na blogu.
Vyhostili diplomatov, aby kryli Kiskovho syna, ktorý sa podieľal na kšeftoch so zbraňami?
Preto nás Česi držia pod krkom a Korčoka s Naďom to nazvali najprv akt solidarity a tie dôvody, ktoré vraj Slovensko na vyhostenie má, budú toto? Vydieranie, aby sa kauza Kiskovho syna nedostala von?
Žiadam túto vládu, aby na základe politiky, ktorú robí, zmenila názov Slovenska na ďalší USA štát.
Keď to tu USA vedie, nech si pridá ďalšiu hviezdu na vlajku!
Hanba, podriadenosť tejto vlády usáckej ambasáde sa nám nepáči!
https://m.facebook.com/investigativnazurnali…
Myslím, že k blogu sa hodí aj pár príspevkov z tejto diskusie.
Voľbou malých strán neohrozíš Hlas, PS, SaS.
Ktovie, či Oľano prelezie do vlády a kto ho bude chcieť do koalície.
Vo vláde - aj keď v opozícii, musí byť Smer.
Mám sen, že by spolu s nejakou stranou kandidoval Chmelar ako nezávislý, ale jeho silné ego a hrdosť mu to nedovolia.
Rovnako Harabin.
Republika by sa ako pronárodne orientovaná strana mohla spojiť so Smerom.
Ak nebude vo vláde Smer, budú si víťazi volieb robiť to isté, len na druhú, čo sa deje teraz.
+++++++++++++++++
Tony, mňa tiež vyrušujú príspevky od nicku Trezedman.
Mám z neho pocit, že je americkejší, než rodený Američan.
(Niekedy nemá čo povedať, ale aj tak napíše...mentorsky, výpovedná hodnota nula, cieľ: ponížiť, resp. uraziť).
Veľmi dobre komplexné zhrnutie.
++++++++++++++++++
Odporúčame