Otras žiť v bábkovej republike.
Slováci, zobuďte sa.
HLAS, PS, SAS, ZA ĽUDÍ A OĽANO SA NESMU DOSTAŤ DO VLÁDY.
Uvedomte si, že ani ten Kotleba s ĽSNS nie je tak nebezpečný, ako tieto zapredané strany!
Otras žiť v bábkovej republike.
Slováci, zobuďte sa.
HLAS, PS, SAS, ZA ĽUDÍ A OĽANO SA NESMU DOSTAŤ DO VLÁDY.
Uvedomte si, že ani ten Kotleba s ĽSNS nie je tak nebezpečný, ako tieto zapredané strany!
Error, video neexistuje
Každý, kto sa cíti byť Slovákom, urobí všetko preto, aby vládny zlepenec, PS a HLAS dostali čo najmenej hlasov vo voľbách.
Pamätajte na to, voľte opozíciu.
Maxim, to nie je slovenská vláda, to sú proamerické bábky, ktoré konajú PROTI VÔLI SLOVENSKÉHO NÁRODA.
My sa za nich neskutočne hanbíme.
Držia nás pod hrozbou vysokých trestov v NÚDZOVOM STAVE. Boja sa protestov.
Uvidíš sám, aj 1.mája budeme zavretí.
Vyzerá to tak, že sú schopní predlžovať núdzový stav ešte minimálne 3 roky!
V EÚ zatiaľ nikto nepodporil čivavy na reťazi "čr" a "sr".
++++++++++++++++++
Už nám ostal len Fico a Uhrík.
Pripravte sa, teraz začne sorošova banda ogrciavať!
Teraz začne Bihariová s jej Globsekáčom Milom a "posilou" Valáškom, Kollárom a eurohujermi kampaň proti Smeru a Republike!
Pes za plotom: kreatúry a trollov dav chlieva IGNORE.
Tam sú medzi seberovnými.
Odporúčam, diskusia je oveľa "čistejšia".
Okrem bábkovej vlády v ČR vyhostili diplomatov len slovenské zapredané handry!
Národ sa za vás hanbí, vlastizradcovia!
Vypadnite tam, odkiaľ vás platia!!!
Hanba ratlíci US ambasády.
Vážení, pripravte sa na nepretržitý núdzový stav - chystajú zákon.
Za toto, čo vystrájajú, za VLASTIZRADU sa budú báť hnevu Slovákov a nevypustia nás minimálne do konca volebného obdobia.
Každý deň nám NAMI platené médiá vymývajú mozgy.
Priestor nedostane napríklad Eduard Chmelár, niekto kompetentný, ktorý by dokázal v debate fundovane prezentovať iný názor!
Kto je zvedavý počúvať donekonečna proamerické názory od "zamestnancov" us ambasády, resp.NATO?
ČO sito už médiá a presstitúti dovoľujú je nehorázne.
Kde žije Čaputová a jej nohsledi?
V paralelnom svete?
Chudobu Slovákov si všimla až teraz?
Porušovanie ľudských práv ju zaujíma všade, len Nie na Slovensku?
Existuje len Cichanovskaja alebo Navalený?
Podarená dvojica, táto Irenka a jej manžel Milo!
On bojuje až v Bruseli proti hoaxom.
Progresívne! Proti slobode informácií.
Charakter, táto Bihariová, ako rodná sestra
p-rezidentky. Fuj.
Partner Bihariovej PRACUJE V GLOBSECU.
ÁNO, VÁŽENÍ, TO JE IRENKA.
https://m.facebook.com/ChmelarEduard/photos/…
Prosím, prečítajte si názor na Bihariovú a šírte ho ďalej.
+++++++++++
Slováci sú jednoznačne pridusení a osprostení.
Nosia respirátory AJ KEĎ IM FAŠISTI KONEČNE DOVOLILI DÝCHAŤ A DOVOLIA!!! TÝRAŤ RUSKAMI VLASTNÉ DETI.
Bihariová, už sa cítiš vo vládne koalícii s Hlasom?
Poslanec Podmanický sa venuje kauze exprezidentovi syna, ktorý je zapletený do predaja zbraní na Ukrajinu.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/04/22/podman…
Čo keby si sa Irenka opýtala doma, tvojho MILA, ktorý pôsobí v Globsecu, o ktorom je verejne známe, že kšeftuje so zbraňami?
Odporúčame