Kiskoid Kollár,
Čo povieš na to, že syn Kisku je zapletený v kauze predaja zbraní na Ukrajinu?
Venuje sa tomu poslanec Podmanický.
Kiskoid Kollár,
Čo povieš na to, že syn Kisku je zapletený v kauze predaja zbraní na Ukrajinu?
Venuje sa tomu poslanec Podmanický.
Títo produkujú proamerickú zlodejskú politiku.
Prečítajte si niekto odbornú definíciu, čo vlastne progresivizmu je.
JE TO DES, novodobý fašizmus.
Miuko má na sebe riadnu vrstvu špiny, rovnako Truban.
PROAMERICKÁ strana PS určite, aleže určite nie je podporovaná usákmi!
Kto im toto žerie, je de.bil.
Jasné, lebo Fico.
Účet im bude vystavený, darmo sa progresívny had schoval ku Bihariovej.
Fico je v opozícii a robí opozičnú politiku.
Keby bol Kollár čestný človek, tak by sa nikdy nestal členom strany, ktorú vedie vrhačka kameňov, ktorá žije s Milom z Globsecu-kšeftárom so zbraňami.
Mudras.tot
Poďakuj za to, že vďaka odhaleniu špinavého pozadia Krvavej Mary si sa dozvedel, ako nás okrádajú naprieč politického spektra.
KAŽDÉHO, kto má niečo za ušami treba potrestať.
Na každý trestný čin máme paragraf.
Počnúc vlastizradou, neposkytovania zdravotníckej starostlivosti, kradnutia, ..
Mali by sme byť radi, že sa špina vyčistí na všetkých úrovniach, aj vo všetkých stranách!
Nemôžeme byť vďační len za odhaľovanie špiny v opozícii!
Krvavá Mary nie je žiadne nevinatko.
Je to dokázané? Je.
Tak bez milosti dostane vlastnú medicínu!
NAKA, kolúzna väzba atď.
Bravó!
Ja ešte čakám na potrestanie úžerníka z PP!
Politikov platíme na to, aby sa snažili plniť vôľu ľudu, nie na to, aby nás okrádali.
Prosím vás, neviete, kde sa stratil MATHEW?
Podporte podpisom PETÍCIU ZA VYSTÚPENIE SLOVENSKA ZO ZLOČINECKEJ ORGANIZÁCIE NATO.
+++++++++++++++++++
Máš pravdu, Tony.
Pokiaľ nebude mať Slovák reálny prehľad o Rusoch a Rusku, bude slepo veriť všetkému, čo sa mu podsúva.
Staršia generácia má kvalitné vzdelanie a životné skúsenosti. Máme záujem si info dohľadať.
Mladšia generácia je na tom inak-iné školské osnovy, prepisovanie dejín, úpadok, vymývanie mozgov od učebníc po TV.
Málokomu niečo hovorí slovanská vzájomnosť.
A zbytky tejto lásky sa snažia vyzabíjať politici
Aj ja som pacifista a bolí ma, že sme tak manipulovateľní! Dáme sa zatiahnuť do bratovražednej vojny?
Tomu Pellegrinimu ide karta!
Vypracoval sa v Smere.
Teraz mu stačí podlizovať sa PS, p-rezidentke a bude premiérom.
Dovlečie hlasy Irenke Bihariovej.
Irena, Irena, tá, čo má rada vrh skalou...
Partner Ireny, Milo, pracujúci v Globsecu, by mohol Irene zadovážiť aj niečo pokrokovejšie.
Môžu začať od seba.
Kolíkovou, atď atď kým sa všetci nepozatvárajú.
Doktor na REHA mohol dostať dáku kávu, či bonbóny z vďačnosti.
To sa nedá považovať za úplatok.
Nuž, keď vládne plátky nemajú o čom písať..
PS: ak išlo o maličkosti, stačilo napomenutie riaditeľa.
Krčméry sa práveže vyhol uduseniu.
On má dieru na respirátore prekrytú rúškom.
Kolovali fotky, kde pekne vidno oslintaný mokrý krúžok na jeho tlame.
Yzzx:
To isté je v TURCI.
Respirátory frčia ďalej.
Dnes na INFOVOJNE:
Z jedného mesta na SK.
Pani z MOM mala za cely deň 12 pozitívnych.
Večer kontrolovala štatistiky, hlásenia.
Miesto 12 bolo 120!
Volala tam, aby si to opravili
Bolo jej však povedané, že oni nič opravovať nebudú, že tak je to v poriadku.
++++++++++++++++++
Excelentný článok, výborne zhrnutie.
Ďakujem.
Vypočujte si prejav prezidenta milujúceho svoju federáciu, svojich občanov.
To je prejav PÁNA PREZIDENTA.
Prajem mu veľa zdravia.
A našim ruským bratom veľa síl a odvahy, vieru, že zostane "len" pri vyhrážkach a nedôjde ku krviprelievaniu.
Ferro, úžasné, výstižné a trefné!
Gratulujem, bol to pôžitok čítať,
keby obsah nebol taký frustrujúci.
Mňa hreje pri srdci prejav jedného veľkého štátnika.
Fundovaný, stručný, vecný, neafektovaný
Uvedomuje si obrovskú zodpovednosť za RF.
Miluje svojich občanov.
Excelentný štátnik.
Závidím ho Rusom, zároveň im ho zo srdca žičím. Strážte si bratia, je nenahraditeľný.
Ďakujem ti za článok.
Situácia vo svete aj doma na Slovensku má už tak vytáča, že mám 100 chutí všetkým Rusofóbom napľuť do ksichtu.
Rad radom začať doma v parlamente, v kozom paláci, neušetriť ani europslancov. Zhodnem sa s Milanom Uhríkom: ak vyhadzovať veľvyslancov, treba začať oplotenou ambasádou.
Verím, resp. nepochybujem, že s veľkou spotrebou slín by mi pomohli ďalší Slovania a vlastenci.
Veľmi fundovaný a zároveň emotívny prejav veľkého štátnika, milujúceho svoju vlasť a vlastný národ.
Má to veľmi ťažké.
Z celého srdca ho žičím všetkým obyvateľom Ruska.
Odporúčame