Prejav prezidenta milujúceho svoju federáciu, svoj ľud.
Štátnik, ktorý má vedomosti, srdce, ktorý je vo veľmi ťažkej pozícii.
Závidím ho Rusom, zároveň im ho zo srdca prajem.
Prejav prezidenta milujúceho svoju federáciu, svoj ľud.
Úžasný prejav.
Závidím aj prajem im ho.
Prejav prezidenta, ktorý miluje svoju vlasť a občanov.
Veľký štátnik.
Prajem im ho, ale zároveň im ho závidím.
16:03
PODPISUJTE PETÍCIU ZA VYSTÚPENIE SLOVENSKA ZO ZLOČINECKEJ ORGANIZÁCIE NATO.
My, národ, sa nemôžeme nečinne prizerať na to, ako z nás politici idú urobiť druhú Ukrajinu.
Na toto mandát nedostali.
Budem voliť takú stranu, ktorá bude mať v programe STOP pre NATO.
+++++++
Ja až tak ďaleko či hlboko do problému nevidím
Je však do očí bijúce, ako sa Česko rozhodlo hrať falošnými kartami. Vyjadrenia napr. Andora Šándora, Kmeca, Naďa, Korčoka sú aj pre laika neprijateľné.
Áno, ide o rozbitie Európy.
Ide o vyvolanie otvoreného konfliktu s Ruskom.
Bohužiaľ, účinkovanie bábkových vlád Česka a Slovenska sa k ničeniu Ruska pridalo bez akéhokoľvek reálneho či racionálneho dôvodu.
Dopadneme ako zdevastovaná Ukrajina.
Malinová, uvádzaš dobré argumenty a súhlasím s tým, čo píšeš.
++++++++++
Pri nezodpovedných politikoch sa ukazuje, aké je nebezpečné byť členom zločineckej organizácie NATO.
PODPORTE PETÍCIU ZA VYSTÚPENIE SLOVENSKA ZO ZLOČINECKEJ ORGANIZÁCIE NATO.
PODPISUJTE PETÍCIU ZA VYSTÚPENIE SLOVENSKA ZO ZLOČINECKEJ ORGANIZÁCIE NATO.
Teraz vidíme, čo spôsobili voľby a zároveň naša účasť v NATO!
Ksukol, tie maily od Baťovej...
Už len za ne mala byť odvolaná!
To je čo za výkon práce riaditeľky ŠÚKL? To sa dá nazvať slovom SABOTÁŽ, mala dostať výpoveď za porušenie pracovnej disciplíny.
ONA A ČAPUTOVÁ majú najväčší podiel viny na tom, ako nás vníma svet. Špinavá politika riaditeľky, o ktorej Blaha zverejnil maily, kde priznala, že benefity od farmafiriem jej prilepšujú k 1000€ výplate! Od koho berie provízie, za toho kope. A dostane kytice a medailu.
Odporné je, čo robí p-rezidentka! Tá nestojí o ľudí a ani to nepredstiera.
Treba si vedieť vyhodnotiť aj to, ako sa kto chová. Nielen to, čo povie. Niekedy sa prezradí práve tým, čo zamlčí.
Matovič doviezol SPUTNIK určite aj zo zištných dôvodov. Avšak chápem, že by ho nebol doviezol, keby bol do transakcie zamontovaný Korčok. Viete si predstaviť, čo by bola vyvádzala p-rezidentka? Korčok, Valášek, veď by mu to na 100 percent prekazili.
A počkalo ho to! Nikto z nich mu neponúkol spoluprácu, išli po ňom všetci. Dostali hlavu Krajčiho, dostali hlavu Matoviča.
A Pellegrini BY NIKDY SPUTNIK NEDOVIEZOL!
Je sunmisívny, on nie je typ, ktorý by sa niekedy dokázal vzoprieť EÚ, EMA, USA.
Tvrdí, že bude robiť politiku pre ľudí.
Ale testovanie rodič+dieťa neodsúdil, dokonca ani testovanie rodič+ dieťa + RÚŠKO u žiakov.
Na FB si to pekne zlizol E.Tomáš. Veľa ľudí negatívne reagovalo (nedáme vám hlas). Negatívne potenciálni voliči reagujú na plány Hlasu spojiť sa so SaS a PS.
Prikláňam sa k názoru Malinovej. Nebyť Matoviča, Sputnik by tu nebol!
Baťová + prezidentka a ostatné koaličné strany+PS zohrali v spustení očkovania zásadne negatívnu roku.
Chyba Matoviča: neuhradil faktúru.
Tony Belohorec, zaťal si do živého.
Zmohli sme sa len za otvorenie petície za vystúpenie Slovenska z NATO.
Podpisy takmer nepribúdajú.
V tejto situácii sa nedá ísť protestovať, v NÚDZOVOM STAVE, v ktorom sa permanentne nachádzame, sú tresty násobne vyššie.
Dokážeš si možno predstaviť, aké je cestovať do BA na protest z rôznych kútov Slovenska.
Naď a Mikulec tu zaviedli policajný štát.
My sme už tak skrotení, že keď nás vypustia, budeme sa báť ďalej.
Teraz, keď vonku nemusíme nosiť rúško, ľudia tak robia naďalej. V aute sedí 1 osoba a má respirátor. Deti trpia v rúškach v škole.
Štát je rozvratený.
Nebojujeme ani za seba.
Nedá sa čakať, že pôjdeme do ulíc kvôli špinavej politike voči Rusku.
Uvedomujeme si, že by sme mali.
Tam a tým sa všetky naše aktivity končia.
04:04
Ty sa zmieň o brilantných úspechoch Lipšica.
Takže ak náhodu bude summit v Bratislave, NÚDZOVÝ STAV bude v okamihu konania summitu URČITE.
Inak by Slováci by prišli ukázať ako veľmi milujú Bidena...boli by vypredané vajcia.
A preukázali by úctu Putinovi.
Počítam s tým, že PS už teraz premýšľa nad stratégiou kde kúpiť kytice a tak...
Ak by sa summit konal v Bratislave počas INEJ vlády, nebola by to až taká pohroma.
Zaujíma ma, či Rakúšania budú v pohode, ak tam príde Cichanovskaja.
Ak by sa summit mal konať na Slovensku, bolo by žiadúce urobiť PROTEST proti nej aj Bidetovi.
Odporúčame