Kubánci, nedajte sa kúpiť.
Supi sú hladní!!!!!
Kubánci, nedajte sa kúpiť.
Supi sú hladní!!!!!
Kde je Sputnik?
Už nám ho zobrali?
Požiadal Lengvarský o vrátenie platby?
A ak, prečo o tom otvorene MZ neinformuje?
PRESSTITÚTI, POŠLITE OTAZKU NA MZ. SNÁĎ NÁM ELIÁŠOVÁ NIEČO ZARECITUJE.
S
HLASUJTE ZA VYSTÚPENIE SLOVENSKA ZO ZLOČINECKEJ ORGANIZÁCIE NATO.
PETICIA BEŽÍ.
Keď treba podporiť V4 tak sa naši strašiaci toľko neponáhľajú!
Sú ako zombie, ako mechanické hračky, nejaká trieda humanoidov.
Z ich "politiky" mi je zle.
Jaronpb, tvoje otázky vôbec nie sú hlúpe.
Si analytik a máš talent ako Poirot!
Ber to ako kompliment, fakt!
Stráž ozbrojená ostrými..
Kde skončili chýbajúce zbrane? Zhoreli až tak, že po nich neostala ani stopa, ani kvapka roztaveného kovu...
Kde naozaj zbrane skončili???
Dajte si trollov do IGNORE.
Nesmradia v diskusii.
Fakt je to oveľa oveľa lepšie bez ich výlučkov.
Ďakujem pán Murín.
Máte veľmi dobré články.
Môjmu srdcu je blízky blog, v ktorom ďakujete R.Ficovi.
Tento blog je analytický a má veľkú výpovednú hodnotu. Pre mňa určite.
++++++++++++++++++++
Skončil si v CHLIEVE fiko, v IGNORE.
V tej "najlepšej" spoločnosti.
Už vás tam je 50.
A neuveriteľne to prospelo čítaniu príspevkov.
Slušným ľuďom totiž nemáte čo povedať.
Bežte na blogy bihariovej, šimečku a podobným .
Spozabukakuk:
Baťová sa zdiskreditovala sama.
Ak neporovnávala iné šarže ako tie, ktoré dostala, nemala a ani nemohla tvrdiť, že Sputnik na Slovensku má so SPUTNIKOM hodnoteným v Lancete spoločnú len nálepku na ampulke.
V čase pred oslavami oslobodenia Bratislavy, zablokoval FB (????) pripojenie Ruského veľvyslanectva v Bratislave.
Hanba tým, ktorí sa o to pričinili.
Odporúčame