Súhlasím, aj Harabin.
Ale, ak si si to nevšimol, tak hodne vojnových štváčov sa vyvinulo-vyrástlo v Smer-e.
Pod inou vlajkou ( Valášek, Korčok, Kmec) sú veľmi nebezpeční!
Súhlasím, aj Harabin.
Ale, ak si si to nevšimol, tak hodne vojnových štváčov sa vyvinulo-vyrástlo v Smer-e.
Pod inou vlajkou ( Valášek, Korčok, Kmec) sú veľmi nebezpeční!
Malinová, dištancuj sa...
To, že Lengvarský osobne požiadal o vrátenie platby za Sputnik znamená čo?
Kto toto vysvetlí?
Lengvarský?
Alebo Plattfuß Jarko Naď?
Vyzerá to potom na dvojitú zradu na Matovičovi.
Heger+USA ambasáda a Naď+Lengvarský?
Kto Igymu ostane???
Vďaka Tony Belohorec za tvoj názor.
Nepopierateľne máš v globále pravdu.
Čo sa týka Vrbětíc nesúhlasím s tebou.
Takto, ako to podsúvajú médiá, resp. vydierateľní politici, to URČITE nebolo.
Dnes na TA3 bude diskutovať Kmec.
Počúvať ho nebudem.
NECHCEM sa nechať vymývať Kmecom, ktorý
s Hlasom naťahujú ruku k PS!
NIE.
Názor Eduarda Chmelára:
18:19
Vďaka Odyseus
++++++++++++
18:58
Brilantná odpoveď!
++++++++++
Gr.Mesežnikov sa rozhorčuje, že netreba váhať, ale ruských diplomatov ihneď vyhostiť!
Vidíte, mnohí si dnes na Slovensku kladú otázku: "Načo sme cez vojnu zachraňovali Židov?"
Sledujem v RTVS na Slovensku 1 v nedeľu v rozhlase, ako Slováci pomohli židovským rodinám. Sú to dojímavé príbehy.
Čo sa týka Mesžnikova platí veta: niet nad hov.ädo, keď sa vydarí.
Sorošovci si spravili z EÚ plynovú komoru.
Znie titulka v Hlavnom denníku.
Veru, je to tak...
Blaha pravdu podáva vtipné.
Rusko má dvoch vraždiacich agentov, ktorí sa presúvajú neviditeľným tryskáčom...
atď. Link je vyššie
Názor Ľuboša Blahu.
Link pod príspevkom.
Nechcem vojnu.
Som za MIER.
NEPODPORÍM HLAS, ANI PS.
Budem voliť stranu, ktorá chce zachovať MIER.
Nie, nezabúdam.
Jeho excelentné znalosti práva nemôže využiť v politike, ak si chce zachovať dobré meno.
V súdnictve, to ako na špeciálnej prokuratúre?
Skrz na skrz prelezenej Lipšicovým "stádom"?
Osud Asangea tak isto nikoho nezaujíma.
Náš kŕmia non-stop informáciami o Navalenom.
https://m.facebook.com/pg/ChmelarEduard/post…
Rozhodne si pozrite reakciu Eduarda Chmelára na servilnú proamerickú politiku.
Haspel, v podobnom duchu reaguje Chmelár.
Takíto odborníci nedostanú v médiách priestor.
Hanba vám, presstitúti, redaktori!
Kmec hanba ti.
HLAS a PS NESMIE VYHRAŤ VOĽBY.
Ľudia, spamätajte sa!
Podporujte radšej Smer a hnutie Republika.
Držím prsty statočným občanom Česka, ktorí protestujú pred ruským veľvyslanectvom proti vyhosteniu diplomatov.
My by sme to nedokázali.
Sekta ako PS je vždy v pohotovosti, ako sme videli na prípade Baťovej.
Čo ma zaráža, je vysoká dôveryhodnosť
p-rezidentky.
Podozrievam organizátorov ankety, že volajú priamo na centrálu PS, aby jej zadovážili hlasy!
https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/remd…
REMDESIVIR zlyhal. A predsa ho pretláčajú.
Ivermectin pomáha, ten však z finančných dôvodov nie je v hre.
Nedeľná relácia O 5 minút 12
bola dobrá.
Krupa sa zapotil a bol červený ako moriak.
Osobne sa teším, že povinné testovanie presadzujú okrem opozície aj v SaS.
Otázne je, ako zahlasujú. Ich dvojtvárnosť už preukázali X-krát.
Mrzí ma však, že neprišli na pretras deti.
Ak testy, tak kloktacie!
Ktoré dieťa nemá teplotu, kašeľ má negatívny test, by nemalo mať rúško!
PRESSTITÚTI, POVEDZTE KRVAVEJ MARY, ZE CHCEME ODTAJNIŤ VSETKY ZMLUVY.
Odporúčame