Mňamka.
Preto tlačia do očkovania AZ?
Hanba im.
Mňamka.
Preto tlačia do očkovania AZ?
Hanba im.
Prečo sa presstitúti nepýtajú, prečo sú ostatné zmluvy v čiastočnom utajení?
Kedy zverejnia kompletné zmluvy?
Mňa zaujíma zmluva z predaja Východoslovenskej energetiky.
Hovorí sa, že je nejasná.
Čo na to Sulík?
Krvavá Mary BLÚZNIŠ?
Načo ideme zverejňovať zmluvy k Sputniku, ktorý nám už nepatrí?
Ďakujem cest, podpíšem to.
Aj celá naša rodina.
Money, Money, teraz sa bijú farmafirmy s cestovkami?
Komu ide o euroobčana?
Bolo by žiadúce a rozumné, aby to neprešlo.
Bonus pre mňana osobne bude facka eurohujerom typu Šimečka.
Pezinská baba sa činí. Ona má leví podiel na marení spustenia očkovania SPUTNIKOM!
Nikto iný, p-rezidentka, us ambasáda a liberálno-progresívna lúza necháva umierať ľudí a NIČ proti tomu nerobí. Prečo neumravnila Baťovú, prečo jej neodporúčala konať a pomôcť ľuďom tým, že urýchli testovanie, na ktoré má ŠÚKL kompetencie. Sabotovať, to sa jej podarilo.
Keď ide o národ, nečiní NIČ.
Kuje pikle ako dostať svoju lúzu do vlády.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/16/mesik…
Názor dr. Mesíka.
Najlepší vtip je hlásenie, že na kovid zomrelo napr. 90 ľudí.
O riadok nižšie je, že počet hospitalizovaných klesol o 90 ľudí.
Mohli by dať, že " vyliečili" 90 ľudí.
Navždy a zo všetkého.
Tie štatistiky sú zámerne neprehľadné a zavádzajúce.
Ak nám Sputnik zoberú, celú vinu hodia na Matoviča, že nezaplatil faktúru včas.
Matovič možno vyčkával na posúdenie ŠÚKL.
Nemyslím, že v tom je nedbalosť.
Táto správa je mementom pre fanatikov očkovania.
V mene všetkých obetí, ktorým bola buď odopretá, alebo zanedbaná liečba kovidu verím, že budú obžalovaní a potrestaní tí, ktorí to spôsobili.
Ako sa pán občiansky aktivista stavia k tomuto?
Je desivé, že Zsuzsová vydala oficiálne vyhlásenie, že ak sa jej niečo stane, má v tom prsty Lipšic?
Okatastri, koho chceš oblbovať? O objektivite nemôže byť ani reči.
To akože keď sa Lipšic z niečoho vylúči a prípad pridelí VLASTNÉMU PODRIADENÉMU na prípad nemá dosah?
Ako povedal Fico najzbytočnejší, draho platený GP...
Kde si ľudia, ktorí vakcínu chceli?
Kde sú v tomto špinavom bojí občania?
Odporúčame