17:28
Najviac hlasov donesie Hlas.
17:28
Najviac hlasov donesie Hlas.
Ferro, cítim s tebou a prajem tvojej mame skoré zlepšenie stavu...
To, čo popisuješ, sa tu dialo aj predtým.
V r.2019 má "zaťalo". Všeobecný lekár ma poslal k neurológovi. Traja!!! rôzni neurológovia mi dávali v akútnych bolestiach termín vyšetrenia od 3 týždňov do 2 mesiacov.
Argument, že mám veľké bolesti, že mi robí problém aj prehltnúť slinu, že hlcem lieky od bolesti, lepším si náplaste... a že tak dlho nemôžem čakať, vyriešili všetci rovnako. Mám ísť na urgentný príjem. Potom mi jedna pacientka poradila, že 1 neurologička za poplatok 10€ ma vezme prednostne.Tajne si sestra vzala 10€ a dala mi termín na nasl.deň.Len na to, aby mi neurologička dala výmenný lístok na MR. Lieky mi nedala, vraj nevie, čo mi je. Na MR bola čakačka 2 týždne.
Po MR zas za 10€ ma neurologička vzala, prečítala si nález, ktorý neukázal nič mimoriadne. Zrejme natrhnutý nerv? Takže zase žiadne lieky. Na prosbu Guajacuran.
Mne sa po 3 týždňoch trochu polepšilo.
Poukaz na rehabilitáciu. Reha pomohla.
Vás všetkých, ktorých nejaké logicky zdôvodniteľné vedú k tomu, aby ste sa akokoľvek zastávali ŠUKL-u, EÚ, USA,
ratlíkov SK na entú (Šimečku, Korčoka, Valáška, Klusa, Kisku, atp. vyzývam, aby odišli z vlády.
MY MÔŽEME ČECHOM ZÁVIDIEŤ ZEMANA.
Plní si funkciu na 1*.
Slováci, ktorí sa necítia Slovákmi, môžu predsa odísť a zmeniť si občianstvo.
Keby sme mali normálnu vládu, boli by obžalovaní z vlastizrady.
Mimovládky musia okamžite dostať štatút ZAHRANIČNÉHO AGENTA
Inak dopadneme veľmi zle.
My neinformujeme ani o tom, že Zeman vyhodil MZ, lebo bol proti Sputniku.
My, na rozdiel od Čechov, máme len dačo ako REZIDENTKU.
Šimečka, Šimečka, Po-klus, Valášek, KMEC, Tchorčok a Naď: milovníci zločineckej organizácie NATO a európskej únie.
VLASTIZRADCOVIA.
Naď a Korčok to popierajú.
Vraj UA nedisponuje dronmi s takým doletom!
Nad popiera aj prítomnosť americkýchch vojsk v UA.
Toto nedopadne dobre.
Kde je Čaputová, KDE JE PREZIDENTKA?
Nemáme prezidentku.
Máme len p-rezidentku!!!!
Miesto toho, aby robila cirkusy a fúkala Baťovú, mala by si predvolať NAĎA A KORČOKA!
Naď a Korčok na brannobezpečnostnom výbore
dostávajú TAJNÉ INFORMÁCIE?
Cca od júla sa môžu záujemcovia o SPUTNIK prísť zaočkovať do Ruska.
Ak vo všetkých očkovacích centrách platí, čo kedysi na ria.ru písali, stalo by to za to.
Záujemcov o očkovanie by mali mať test na protilátky.
Očkovať by sa malo pri stredných hodnotách protilátok.
Neviem, či už Rusi očkujú aj u obvodných lekárov.
Ak áno, je to veľmi správny krok.
Nikto iný, žiadna očkovacia komisia v očkovacej hale nedokáže lepšie posúdiť, či je pre záujemcu vakcinácia vhodná, alebo nie.
REGULIENKA, HĽADÁŠ TENTO BLOG?
17:32
Ty ich ešte nemáš v IGNORE? Ja ich mám pekne v CHLIEVE a musím oznámiť, že sa počet blíži k 50.
Musíme si chvíľu počkať, kým to tým "gigantom" dôjde, prečo Matovič s Krajčim nezakontrahovali
ZÁPADNÉ sr.ačky v "dostatočnom" množstve.
Igor a Krajči predsa zakontrahovali 2 milióny Sputnikov!
Nadávajú Matovičovi, že MZ nezakontrahovali dostatočné množstvo vakcín.
My, ľudia, ktorých zaujíma, čo do nich pichajú, mu ĎAKUJEME.
MZ+ Igor
dúfali, že sa bude očkovať SPUTNIKOM.
Pssssssst, lebo ho tá liberálno-progresívna banda ZLYNČUJE.
Musíme si chvíľu počkať, kým to tým "gigantom" dôjde, prečo Matovič s Krajčim nezakontrahovali
ZÁPADNÉ sr.ačky v "dostatočnom" množstve.
Igor a Krajči predsa zakontrahovali 2 milióny Sputnikov!
Dúfali, že sa bude očkovať SPUTNIKOM.
Pssssssst, lebo ho tá liberálno-progresívna banda ZLYNČUJE.
16:17
Je to hrozné, p-rezidentky sa treba spýtať, jej chodia zvodky od SIS, NAĎA
Znalec, máš adekvátny nick
++++++++++++
16:14
Máš pravdu, toto bol jediný dobrý skutok Matoviča.
Aj keď Sputnik doviezol zo zištných dôvodov.
Strhol masky všetkým proeurópskym a proamerickým ratlíkom vo vláde.
SNÁĎ sa ľuďom otvoria oči a nebudú voliť túto lúzu. Ak navolia PS+SAS+HLAS, budeme chodiť v predklone my všetci pred Rómami, migrantmi a všetky naše testy na okultné krvácanie budú pozitívne!
Budeme sr.ať krv.
Odporúčame