Anysta, ako keby písal štrkáč.
Karma si ťa nájde!
To je vesmírny zákon.
Môžem ti odprisahať, že funguje.
Anysta, ako keby písal štrkáč.
Karma si ťa nájde!
To je vesmírny zákon.
Môžem ti odprisahať, že funguje.
Kedy už povieš KONEČNE ZBOHOM?
Chudera zatrpknutá, ktorá očividne žije len preto, aby hrýzla. Ostala jej len sebeláska.
Poľutovaniahodný a odpor vzbudzujúci tvor, UČ SA RADŠEJ GRAMATIKU PRE ZÁKLADNÉ ŠKOLY.
Pekné spracovanie a dôležitá hlavná myšlienka.
Ja odolávam! Žiadna ZBERBA nemá právo znásilňovať Ústavu SR ani Chartu ľudských práv.
A zároveň NEODŠKODŇOVAŤ A NELIEČIŤ
Anysta, čakaj.
Karma je zdarma.
VER, že sa ti všetko vráti, tá zloba, ktorú šíriš sa vráti tebe, alebo postihne tých, na ktorých ti záleží.
Takto to funguje veky vekové.
Večná pravda. A že funguje, ti môžem odprisahať.
A čakaj! Príde, keď ju nebudeš čakať ty, alebo potrestá miesto teba tých, na ktorých ti záleží.
To ti môžem odprisahať.
Takto to funguje.
Anysta píšeš o sebe? Aj na teba dôjde!
Na každú sv.ňu sa voda varí.
Ver, že karma je zdarma. A čakajú.
Vďaka, Ivan Hečko, snáď sa článok dostane do rúk preživších s následkami a do rúk pozostalých po obetiach zomrelých kvôli NELIEČENIU.
Toto je trestuhodné a je nevyhnutné, aby sa tým zaoberali orgány činné v trestnom konaní
Okamžite by mali podávať trestné oznámenie.
Vďaka ti Axon za všetky vysoko odborné články.
+++++++++++++++++++
Všetka česť.
Trochu mimo misu.
Aktuálne k tomu, ako vláda NEMÁ PENIAZE NA ODŠKODNENIE. Nemá, lebo na ľuďoch sa šetrí a mimovládky môžu CICAŤ.
Zadovážiť si treba IVERMECTIN .
A ŽIŤ.
Vážení, milí presstitúti, BOJUJTE ZA LIEČBU.
Prečo chorých NELIEČIA od prvého momentu prepuknutia choroby???
KEDY SA NA TO BUDETE PÝTAŤ?
PREČO NEBOJUJETE za liečbu?
Zalepili vám ústa tými 10 miliónmi€?
Zmôžete sa len na konštatovanie?
Novinári a analytici STVORILI TÚTO VLÁDU.
Zo začiatku trošku hryzkali.
Teraz, keď US ambasáda a PS zacítili šance, idú po krku Matovicovej vláde.
Tódová je na US ambasáde ako doma. Tam si chodia investigatívni novinári po rozkazy
Hanba mainstreamu a sorošovským PRESSTITÚTOM. Vrátane akože analytikov, ktorých cieľom je ovplyvňovať verejnú mienku tým SPRÁVNYM smerom!
Voliť REPUBLIKU (SMER, KOTLEBOVCOV)
Nevoliť PS, SAS, HLAS, OĽAJNO ŽALUĎOV
UŽ SA NESMIEME DAŤ OBABRAŤ.
Hornak: lepšie sa hodí : kto je PRIEMER a kto je PODPRIEMER!
Anysta, chybou si do mňa dostala plus, čo má mimoriadne štve.
Takže negujem a posielam -------------
MÍNUSY.
AJ TY PATRÍŠ K HÁVEDI, KTORÁ SA ROZHODLA ŠPINIŤ SPUTNIK, ŠPINIŤ RUSKO A ROZHODOVAŤ ŽE SPUTNIK ANI BOHOVI?
STARAJ SA O OBHAJOBU ZÁPADNÝCH ŠMEJDOV.
BUDÚ POTREBOVAŤ AGILNÚ SILU, ŽALÔB BUDÚ MILIÓNY.
Ktorí progresívny liberál je tvoj ZDROJ?
ANYSTA, UZ ŤA ZOTREL KORI, RADSEJ ČUŠ.
Možno kortikoidy viac vynášajú a viac škodia. Z tela sa odbúravajú 3 mesiace!
Samozrejme, ratovať život hocičím je priorita.
PRVOTRIEDNY JE IVERMECTIN, ktorý nám odopierajú!
Keď sa už nikde nebude dať zohnať, tak možno pomôže astma-spray.
Pri liečbe kovidu sa KORTIKOIDY nasadia až v neskoršej fáze nákazy.
Vymýšľajú protilátky, spreje a neviem čo ešte.
Chcú opäť vymyslieť koleso?
Kori++++
Veľmi dobre sa k téme vyjadril AXON.
SPUTNIK JE O MÍĽU LEPŠÍ AKO ZÁPADNÉ VAKCÍNY.
Dúfajme, že ho Maďari pomôžu uviesť do obehu čo najskôr.
Odporúčame