Veď presne!
Je to občajná hara-burda napojená na farmafirmy.
Toto predstieranie záujmu o národ atď.
od Baťovej a p-rezidentky je falošné a zdvihlo žalúdok nejednému Slovákovi.
Veď presne!
Je to občajná hara-burda napojená na farmafirmy.
Toto predstieranie záujmu o národ atď.
od Baťovej a p-rezidentky je falošné a zdvihlo žalúdok nejednému Slovákovi.
16:31
Súhlasím s týmto názorom.
Musia mať hovorcov, lebo sú to nuly, resp. bábky!
P-rezidentka by bez Lešku nemohla ísť rečniť nikde.
Nemá ani DIPLOMOVKU.
Zato má 2 brožúry, financované Sorošom.
Putin sa diskutuje s občanmi 4-6 hodín v kuse, odpovedá na otázky " z fleku". Bez papiera.
Vládne takému obrovskému územiu, toľkým ľuďom, (federácii).
TO JE POLITIK, O AKOM MÔŽME LEN SNÍVAŤ.
Myslím, že jeho šofér je znalejší ako celá Baťová, ktorá bude o chvíľu ovenčená medailou.
+++++++++
A zapredané štetky (tódová, baťová) medaily.
A p-rezidentka, tá SA neunúvala ani len DIPLOMOVKU napísať.
(Video zverejnil Blaha).
P-rezidentka z krvilačnej fašistickej sekty PS.
Za blog +++++++++
Mňa oslovil skôr z literárneho hľadiska, ako
z obsahovéhoo poslania.
Nepovedal nič nové.
Tak ja tu jednu novinku prilepím.
Bloger, progresívec, už sa nevieš dočkať.
Aj kvôli tebe si želám, aby radšej predčasné voľby neboli platné.
Háveď ako PS+SaS+Hlas by spôsobila, že by tu každý beloch Slovák "krvácal do stolice".
Kvôli vám sa naozaj neoplatí s.rať krv.
Baťová dostane medailu, ako "veštecky" predpovedám v mnohých diskusiách.
A je to tu, ako " veštecky " predpovedám v mnohých diskusiách. BAŤOVÁ DOSTANE MEDAILU.
A Baťová ( ako veštecky predpovedám v mnohých diskusiách) je navrhnutá na medailu.
A je to tu! Ako "veštecky" predpovedám v mnohých diskusiách.
A je to tu, čo "veštecky" predpovedám v mnohých diskusiách.
Prečítajte si, kto dostane medailu.
Toto veštecky predpovedám v mnohých diskusiách.
Po prečítaní si všetkých príspevkov znovu apelujem na voličov, nevoľte túto sebranku.
Dajme šancu strane Republika, trebárs aj ĽSNS.
VYZÝVAM Chmelára, HARABINA a všetkých vlastencov, aby kandidovali ako nezávislí s inou stranou. Ľudia ich budú krúžkovať.
Rozkrádanie Slovenska, úpadok a zlé meno Slovenska MUSÍ skončiť.
Vyzývam GP k odvolaniu Lipšica.
PODPÍŠTE PETÍCIU ZA VYSTÚPENIE SLOVENSKA Z NATO.
Odporúčame