PODPÍŠTE PETÍCIU ZA VYSTÚPENIE SLOVENSKA Z NATO.
Je to dôležité, pretože všetci vidíme, ako sa proamerická vláda podieľa na zatiahnutí Slovenska do vojny. Tentokrát na východe krajiny.
Môže to mať nedozierne následky!
Budujú sa tu americké základne.
Možno sú tu uskladnené jadrové hlavice.
Zmluva, ktorá unikla, jasne preukázala, že Slovensko NEMÁ NÁROK kontrolovať, čo a aké zbrane tu USA skladuje.
Pellegrini sa zvykne nad Blahom ohŕňať nos.
Blaha je vo svojich vyjadreniach oveľa sofistikovanejší.
Priniesť hlasy lúze PS sa vám zdá v poriadku?
Viem, že vám nevadil ani Kiska, ani jeho rytieri,
no doniesť hlasy týmto ľuďom je už cez čiaru:
Ak si niekto myslí, že Hlas je ľavicový, je na veľkom omyle. Aj Raši (ako všetci, ktorí sa vypracovali v Smer-e) sú ako odtrhnutí z reťaze a najviac im chutí análny turizmus do usáckych za.dkov.
X krát ste sa ako strana vyjadrili o strane REPUBLIKA negatívne a dávate jej prívlastok fašistická. Nuž poviem vám, pán Eštok, vy nemáte právo urážať vôbec nikoho.
Jediný z europoslancov Uhrík má záujem o Slovensko a HLASUJE ZA SLOVENSKO.
Ja vám gratulujem. Konečne ste zahodili masku.
Vyhlásenia Kmeca vám dúfam odoberú hlasy voličov. Vaša strana prinesie voličské hlasy do koalície PS+SaS+Hlas.
VLASTIZRADCOVIA ako Tchorčok, Šimečka, Klus Valášek-najnovší prírastok PS a KMEC, milovníci zločineckej organizácie NATO nie sú hodní žiadneho hlasu príčetného voliča.
Fajn, že ste odišli od Smeru. Je bez vás čistejší.
Už sa rozdrapuje aj KMEC. Si ho vynechala. A ak sa priaznivcom Hlasu teraz neotvoria oči, bude zle.
Valáška vo svojich radoch privítala strana PS.
Dúfam, že Heger Matoviča nezradí.
Ďakujem za nostalgický a zároveň aktuálny blog.
+++++++++++++
Je nám do smiechu? Z čoho? Z tohto?
https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/10/bato-…
Matovič strhol masky lokajom.
To je ďalší bonus, Sputnik bude č.2.
Krysy, milovníci zločineckej organizácie NATO stratili posledné zábrany.
Ak sa dostane k moci HLAS+PS+SaS, tak sa z nás stane druhá Ukrajina.
TCHORČOK, KLUS, ŠIMEČKA, KMEC, VALÁŠEK nás všetkých zničia.
Zabudol si na pána známeho z Lipšicove stádo, nášho zo všetkých procesov z dôvodu zaujatosti vylúčeného Lipšica.
Zsuzsová napísala otvorený list, že má z neho strach a ak sa jej niečo stane, je za tým Lipšic.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/10/bato-…
Problém okolo Sputniku má aj pozitívny rozmer.
V plnej kráse sa ukazuje, čo môžu priniesť voľby:
HLAS, SAS, PS.
Krysy, milovníci zločineckej organizácie NATO vyliezajú a dúfam, že sa NEDOSTANÚ do vlády.
To ešte budeme plakať za Matovičom.
Taký Tchorčok, Klus, Šimečka, KMEC a najnovší prírastok PS komisár pri NATO Valášek + k tomu jaternica zničia Slovensko. Budeme to, čo je teraz Ukrajina.
https://www.infovojna.sk/prehravac/informacn…
Na zamyslenie.
Uhladene a jasne povedané.
+++++++++++Doslova diplomatcký blog.
Osoh spor nesporne priniesol.
PS v plnej kráse:
Odporúčame