Ďakujem Kori, že si ukázal, čo je tá anysta.
Orbán miluje Maďarsko a svoj ľud.
To anyste ako všetkým progresívnym liberálom kole oči!
Bodaj by Slovensko malo takého kompetentného premiéra!
Ďakujem Kori, že si ukázal, čo je tá anysta.
Orbán miluje Maďarsko a svoj ľud.
To anyste ako všetkým progresívnym liberálom kole oči!
Bodaj by Slovensko malo takého kompetentného premiéra!
Lovec trollov:
Prečítaj si blog na PRAVDE od blogera AXON.
Poukazuje na nekompetentnosť Lengvarského.
Vakcína je tá istá, len v inom balení.
Ak má Rusko patent, tak ÚČINNÚ LÁTKU MÔŽE OBRAZNE POVEDANÉ DODAŤ AJ V LITROVÝCH
FĽAŠIACH.
Aj my kupujeme rôzne lieky vo forme tabliet, sirupov a sprejov.
To už fakt nemajú proamerické vládne bábky čo iné robiť?
Komu ide o záchranu životov?
Bojovníčka PROTI záchrane životov očkovaním SPUTNIKOM ide dostať MEDAILU.
Zmluvu študuje Pezinská skládka.
Komu tu ide o nás, ktorí sa chceme SPUTNIKOM očkovať?
Treba očistiť Sputnik aj Rusko.
Heger konaj!
To akože máme ísť bombardovať USA? Či koho?
A kohože by sme tam poslali? Naďa???
To je pekný blud.
My MÁME BOJOVAŤ ZA MIER.
A nie sa správať ako vojnoví štváči.
Malinová, veď NAĎA nominovalo Oľano!
Napriek tomu, čo vystrája tento nabudený ratlík slovami aj skutkami, nám Rusko pomohlo.
A naše proamerické politické bábky za to Krajčiho a Matoviča zarezali.
Matovič + SLOVENSKO potrebuje očistiť dobré meno Sputnika aj Ruska.
Potrebuje podporu.
Avšak konanie Naďa je v príkrom rozpore.
Ako to ide dokopy s tým, čo vyviedol Matovič s konaním ministra obrany?
Prehrá Slovensko a my, občania tiež.
Matovič by sa mal stretnúť s Naďom a korigovať jeho verbálne skutky aj kroky!
Je strašné, čo Matovič v politike spôsobil. Doslova pravá ruka nevie, čo robí ľavá.
Teda nielen progresívci, ale aj Matovič s Naďom sa podieľajú na vyvolaní vojny.
Matovič momentálne potrebuje PODPORU.
Dostal Slovensko do chúlostivej situácie, ktorú zneužili proamerickí bábkoví politici.
My musíme očistiť dobré meno Sputniku aj Rusku!
Paradox je, čo vystrája MATOVIČOM dosadený Naď.
Ale aj tak, ak tento boj Matovič prehrá, prehráme MY VŠETCI.
Toto je hlavná myšlienka, ktorú si musíme uvedomiť.
Axon, AK by sa aj konali predčasné voľby, Slováci sú schopní navoliť tú istú sebranku.
Veľmi by ma zaujímal tvoj názor, koho voliť, aby sme zase nenaleteli.
Ak by si sa mohol vyjadriť k Uhríkovi, bolo by fajn.
Vďaka.
Tu je link, kde občania môžu podpísať, že sa pridávajú k žalobe.
Áno, máš pravdu.
V hromadnom testovaní sa pokračuje, uvoľnenie je podmienené len pre tých s negatívnym testom.
Počet testovacích miest sa znižuje...takže sa vrátime raz-dva do čiernej farby!
Genocída pokračuje.
ĽUDIA ZABÚDAJÚ, ŽE EXISTUJE LIEČBA IVERMECTINOM, ktorá nám je odopieraná.
A to Mesík písal otvorený list zastupujúcemu MZ Hegerovi! Nestálo mu to ani za odpoveď.
Nový minister tiež nestojí za NIČ.
Slováci PODPÍŠTE žalobu na medzinárodný súd.
Axon ++++++++++++++
Veľká vďaka.
Celá maškaráda je tu s cieľom odradiť ľudí od očkovania SPUTNIKOM.
Tvoj názor je vhodné preposlať Matovičovi
Som ANTIMATOVIČOVEC. Želám si však, aby sa umelo vyrobený spor urovnal čo najskôr aj kvôli Rusku. Nemôžem sa pozerať na to, ako ho tí Rusofóbi urážajú!
Patrí Európska únia SOROŠOVI?
POZRITE SA:
Tým, ktorým už povinné testovanie ide na nervy, PODPÍŠTE:
Lengvarský JE POSKOK.
Jemu to nevadí.
Keď do Ružomberka doviezli generála Lučanského, zabavil zamestnancom mobily, aby ho niekto neodfotil.
Absolútne nevhodný človek, opäť!
Pozrite si, čo vystrája Naď a Korčok.
PODPISUJTE PETÍCIU ZA VYSTÚPENIE SLOVENSKA Z NATO
táto vláda nás vtiahne do vojny.
Nezabudnite, žiadna východná či západná podmienečne povolená vakcína nie je riešenie.
Profilaxia a liečba IVERMECTINOM je správna cesta.
Počkajme si 2-3 roky.
Osobne ma veľmi vyrušuje, že sa nezvereňujú štatistiky:
*Koľko ľudí ochorelo na kovid chrípku po 1. očkovaní?
*Koľko ľudí ochorelo po 2 dávkach očkovania?
*Koľko ľudí očkovaných 1 a 2 dávkami zomrelo s kovidom?
Inak niekde na blogu je dotazník, kde sa nahlasujú nežiadúce účinky po vakcinácii.
Bolo by fajn, keby ho vyplnilo čo najviac očkovaných.
ŠUKL-u sa veriť nedá.
Odporúčame