A čo na to Fiona?
To nič, že nám z lásky dávajú hnus, Baťová čuší a p-rezidentka tiež.
A čo na to Fiona?
To nič, že nám z lásky dávajú hnus, Baťová čuší a p-rezidentka tiež.
Je to jej právo.
Je to každého osobná vec.
Keď zvažoval očkovanie Putin, liberálno-progresívna banda ho verbálne atakovala.
Keď to urobila Merkelová, Narkóza aj Smetisko mlčia.
Toto ma irituje.
Očkovať by sa mal ten, kto chce.
Očkovacou látkou podľa vlastného výberu.
Žiadna diskriminácia, resp. segregácie pre tých, ktorí si chcú počkať.
Žiadne kovid-pasy.
NEOČKOVAŤ DETI PROTI KOVIDU.
Neukladať povinnosť očkovať sa zákonne.
Tak si predstavujem demokraciu.
Teraz, keď chcú Sputnik aj Taliani, Rakúšana a Nemci, keď do konca mája budú SPUTNIKOM zaočkovaní všetci obyvatelia San Marína, trochu stíchla hystéria o kovid-pasoch.
Naši ratlíci Šimečka a Klus, hyperaktívni členovia EÚ....sa strápnili.
Vladka, debatuje sa.
Aj mňa to zmiatlo.
Po článku sa pohybuje smerom nadol a tam, oddelene je samostatný link nazvaný debata
Pavol Slota, aj tvoj otec robil hanbu.
Aj plno iných členov vlády robí hanbu. Tchorčok, Naď, Šimečka, Klus, Valášek-najnovší prírastok PS, OSUSKÝ, Kmec.
A hanbu nám robí aj p-rezidentka.
A čo sa týka ďalších ministrov, poslancov to je priam výsmech a fraška, dilentantizmus.
PS: po Hegerovom odchode sa začalo preverovať...
Kauzy sa kopia.
Skús napísať niečo, o čom ešte nevieme.
Predikcia je k bačovi milostivá, tak ok, tak nie si lúza, ale Lužná.
Vieš čo, bača, a ako si sa sám vymedzil, aj progresívna Lúžna (včera),
ideš pekne ku kamarátom
Trollov držím v CHLIEVE s názvom IGNORE.
Papapa
Také čisté voľby to boli...
Pozri sa, kto tej ľalii p-rezidentke pomáhal do paláca.
Stredoslovenský bača, je progresívna lúza celé Slovensko?
Ešte raz: p-rezidentka klamala a stále klame. Sa Nie je prezidentkou všetkých občanov "krajiny".
Štrkáč:
Ak potrebuješ hlodavce, Baťová ti dodá.
Dobrú chuť.
Negatívny človek, čo vždy a za každých okolností vyprodukuje negatívny príspevok.
Tu, aj keď sa diskutujúci prekárajú, cítiť človečinu.
Trollov nečítam, mám ich v CHLIEVE IGNORE.
Si neľudská, zatrpknutá, pripadá mi, že ťa nikto nemá rád. Nečudujem sa, že je tomu tak.
Povýšenecká, zlomyseľná osoba nie je nikým milovaná, tak teda VEĽA SEBALÁSKY PRAJEM
Argumentačne veľmi silný blog.
+++++++++++++++++
P-rezidentka sa nezastala ľudí ani vtedy, keď búchačka pečiatok Baťová na pokyn EMA spochybňovala Ivermectin.
TEN JE DÔLEŽITEJŠÍ než očkovanie neoverenými a do jednej PODMIENEČNE schválenými vakcínami.
Veď sa predsa nemôže spreneveriť tým, ktorí jej do paláca dopomohli.
Vraj prezidentka všetkých ľudí.
Správne malo byť: prezidentka všetkých našich ľudí.
My buďme radi, že nepatríme do Kiskovho, Lipšicovho, či progresívneho a liberálneho stáda prezidentky!
Alebo tento liek, zachraňujúci diabetikov pred amputáciou nohy.
++++++++
Dobré zhrnutie vďaka.
Na PRAVDE zmizla diskusia o Sputniku, vedeckej obci a podráždenej Čaputovej pobehujúcej s kyticou aby pofúkala Baťovú, vybrala sa rovno za ňou.
Z oboch dám mi je silne nevoľno.
Čaputová sa nezaujíma,aj keď dostáva zvodky, čo vyvádza Naď s Korčokom.
Ona sa nezaujíma, že deti budú aj pľuvacom teste a negatívnom teste rodiča TÝRANĒ dúškami. Nezaujíma sa o ľudí s inými chorobami, odsuvaných na druhú koľaj.
A Baťová? Keby sa venovala svojej "vedeckej práci"t.z. pečiatkovaniu zoznamu povolených/zakázaných liečiv, ktoré riadi EMA mohla mať "vystarané" až do odchodu do dôchodku.
ZRAZU však dostala úlohu, ktorá naozaj preverila jej kompetentnosť.Tam evidentne zlyhala. Slniečkári obhajujú Baťovú, EÚ pošle benefit, dostane medailu. Aby tá jej "kompetentnosť" bola zachránená.
500 000 ľudí chce SPUTNIK! Vážená vedkyňa uvedomelo podpisujúca lieky, ktoré museli byť stiahnuté. Alebo odmietajúca lieky ako Ivermectin, ktorý preukázateľne pomáha liečiť kovid.
Tak by ma zaujímalo, začo berie slniečkárska "odborníčka" plat?
Búchať pečiatky na všetky pochybné vakcíny nanútené EMA by zvládla aj pracovníčka podateľne!
Samozrejme, ak by bola "charakter" ako Baťová!
Odporúčame