Mne prišla na rozum hláška malej vnučky.
Nechtiac zmenila názov známej rozprávky na: ZLATÁ BRIADKA.
Mne prišla na rozum hláška malej vnučky.
Nechtiac zmenila názov známej rozprávky na: ZLATÁ BRIADKA.
Ale nech nerobí politiku ZA SLOVENSKO špinavec.
Z každého eú a usáckeho zadku trčia "slováci" ako Klus, Valášek-najnovší prírastok PS, KMEC, atď.
Načo by Matovičovi Tchorčok bol?
Veď by musel chudák v rozpore s vlastným "svedomím" pomôcť legalizovať hybridnú zbraň.
MATOVIČOVI MAL POĎAKOVAŤ
Už pre nás urobil toľko, obetuje sa tak hlboko.
( zalezený v usáckom zadku, vojnový štváč bez charakteru)
Aha ho, po novom pracujú trollovia vo dvojiciach?
Woodoo a Smolník.
Už aj padáte, kam patríte do chlieva s názvom IGNORE
Svenson17, ++++++
Vidím to rovnako ako ty.
Škoda, že priveľmi naduté egá bránia napr. Harabinovi, Michelkovi, Chmelárovi a iným autoritám spojiť sa s niektorou stranou a kandidovať ako nezávislí.
Je síce fajn, že píšu. V aktívnej politike by pomohli viac.
Oprava: nie POĽANA, správne malo byť OĽANA
++++++++++++++++++
Ľudí vystrašiť, osprostiť, každý názor a prosbu volajúcu po liečbe zosmiešniť a odsúdiť, liečenie nepraktikovať, mariť ľuďom prístup k lieku.
Progresívny fašizmus.
Nielen vo svetonázore, VŠADE si uzurpujú nárok ROZHODOVAŤ ZA NÁS.
Keby tie ich "pravdy" boli pravdou.
Oni sú však ľahko vyvrátiteľné.
Samé lži.
Všímam si rétoriku Hlasu.
Už čušia o Ivermectine, o vitamínových balíčkoch.
Všímam si však aj totálny NEZÁUJEM Poľana o osvetu, budovanie nemocníc, sprístupnenie liekov.
Len TESTY A VAKCÍNY.
Strany, ktoré budujú agendu na lži, ohýbaní pravdy by reálne mali tratiť voličov.
Nechajme sa prekvapiť.
Len sa potvrdilo, aké sektári majú charaktery.
Scientológ Kiska, teraz letničiari vo vláde.
Je odporné sa pozerať na ich praktiky.
To s vierou a zbožnosťou nemá nič spoločné.
Mormóni, Jehovisti a iné sekty zničili životy svojich členov, ale aj rodinným príslušníkom svojich členov.
Možno si spomeniete na Milenu Dvorskú českú herečku, ktorá kvôli sekte prišla o dcéru a veľmi sa tým trápila.
Práve NAOPAK.
Byť tým, čo píšeš, znamená byť predovšetkým ovca v stranách koalície.
LEN BYŤ EURÓPSKY, PROAMERICKÝ mi nestačí.
Slovák by mal byť predovšetkým PROSLOVENSKÝ.
Nie OTROK, ktorému budú prepisovať dejiny resp. TVORIŤ súčasnosť ľudia, ktorí si NECTIA SLOVENSTVO.
Práve NAOPAK.
Byť tým, čo píšeš, znamená byť predovšetkým ovca v stranách koalície.
LEN BYŤ EURÓPSKY, PROAMERICKÝ mi nestačí.
Slovák by mal byť predovšetkým PROSLOVENSKÝ.
Nie OTROK, ktorému budú prepisovať dejiny resp. TVORIŤ súčasnosť ľudia, ktorí si NECTIA SLOVENSTVO.
A čo vravíš na vlkov v ovčích rúnach?
Mňa si nepresvedčil.
Ja si všímam nielen nálepku.
Ale hlavne ČINY.
Pre mňa je strana REPUBLIKA oveľa prijateľnejšia, ako PS, HLAS, SAS, OĽANO, ZA ĽUDÍ.
Dokonca v mnohom aj ako SMER.
Každá "sabotáž", každý pokus o oslabenie Gatesových a iných záujmov majú význam
Veľmi dobrý článok, so zhrnutím súhlasím.
+++++++++++++++
Baťová rozhodne v celej kauze Sputnik nehrala čestnú hru.
Toto tvrdenie svojimi primitívnymi komentármi potvrdzuje jej manžel.
Odporúčame