13:33
Ty si bezmozgovec?
Kde žiješ?
Ty NEVIEŠ, že tu sa prenasledujú lekári, ktorí liečia Ivermectinom?
Že na Slovensku PLATÍ protokol, ktorý nariaďuje liečiť REMDESIVIROM?
TY NEVIEŠ, alebo NECHCEŠ VEDIEŤ, čo sa hovorí v protokoloch Marika, ale aj tu na blogu už celú večnosť?????
Po nákaze sa musí OKAMŽITE liečiť Ivermectinom.
KDE HO MÔŽU LUDIA ZOHNAŤ?
PREČO NIE JE DOSTUPNÝ?


