Má to jeden cieľ.
Odradiť záujemcov.
Napichať čo najviac ľudí dočasne povolenými šmejdami.
Kto má trochu zdravého rozumu, rozhodne sa pre SPUTNIK.
Toho sa boja.
Má to jeden cieľ.
Odradiť záujemcov.
Napichať čo najviac ľudí dočasne povolenými šmejdami.
Kto má trochu zdravého rozumu, rozhodne sa pre SPUTNIK.
Toho sa boja.
Fašizácia občanov Slovenska pokračuje.
Už budeme rypákmi orať zem.
Čo si to dovoľujú k nám, ktorí ich PLATÍME?
V Česku sú práva občanov ZÁKONOM.
ÚSTAVNÝ SÚD SR HANBI SA!
Trestuhodné, liečenie či usmrtenie?
Čo sa preboha v tých nemocniciach deje????
Konštatuješ, Viva.
A hladíš aj dopredu?
Čo chceme?
Kto nám to dá?
Ako sme sa poučili?
Koho voliť, aby sme dostali čo chceme?
Hodne voličov si nevšíma europslancov.
Napr. ako a za čo hlasujú.
Akí sú nebezpeční EP z PS.
Ako Smer niečo tvrdí, ale poslanci za Smer v EP parlamente hlasujú presne naopak!
Netreba podliehať klišé, pozorne sledovať a NEDAŤ im opäť šancu.
Chceme zmenu volebného zákona, hmotnú zodpovednosť politikov.
Kto ho bude mať vo volebnom programe?
Dobre bude.
Núdzový stav dovtedy, kým nerozkradnú štát.
Zadĺžia nás na niekoľko generácií, ukradnú, čo stihnú a dobre bude. Im bude dobre.
Lebo blázon síce neustále papagájuje, že bude dobre, len zamlčí KOMU.
SNÁĎ toto bude cesta.
https://www.hlavnespravy.sk/exkluzivne-velky…
https://www.extraplus.sk/clanok/diktaturu-ne…
Ďakujem za tento blog+++++++++
05:10
jaronpb
Pri týchto kritériách (niežeby neboli správne)
NEMÁŠ KOHO VOLIŤ.
Slováci sú národ, ktorý potrebuje lídra.
Nevidím nič zlé na tom, aby sme sa otočili chrbtom k stranám, ktoré nám, voličom, urobili to isté.
Veď sa nepohneme z miesta, ak budeme voliť dookola tie isté strany. Klamárov, recyklovaných politikov.
Dajte šancu nášmu najlepšiemu europoslancovi.
Navštívte jeho FB.
Pozrite, aké informácie prináša, ako hlasuje.
Republika, Milan Uhrík.
Odporúčame