Letanovská nebola, nie je a nikdy nebude dôveryhodná.
Kto z kiskoidov by aj mohol...
Nie je ani charakterná, je to ratlíčka!
Aj o Ivermectine mala jednu TB, kde POTVRDILA, že liek je účinný. Že je nasadený pacientom príliš neskoro. Že dúfa, že ho budú využívať všeobecní lekári. Že včasné liečenie zníži počty hospitalizovaných, úmrtí.
A odvtedy? Nič!!!
Otočila o 360 stupňov.
Mne to už pripadá tak, že politici robia politiku akoby Slovensko nemalo obyvateľov.
A) Opäť by profitovali Nemci, ak by bol plán schválený
B) Nájdu náhradné riešenie, veď aj po Tom, čo táto správa vyšla EÚ mlčí
C) Padne EÚ
09:33
Veľmi trefné.
Na druhej strane, ako môže stratiť charakter niekto, kto ho nikdy nemal?
Dalo sa to vydedukovať, žiadny problém.
Prajem ti pekné sviatky a veľa zdravia.
Naj 7
Ďalší troll.
Nechápem, mám ťa v IGNORE a ty mi tu sviníš medzi príspevkami!
Pracovníčka nemocnice. COVID ona a manžel. Ivermectin pomohol, do týždňa boli fit!
Mladá rodina. Ona na materskej. Dve deti, 3 roky, 1 rok. Manžel ochorel, od neho ochoreli všetci. Deti mierne príznaky, soplik, teplota. Ona asi ako chrípka. On: týždeň horúčka ± 39. Kašeľ. Ťažký priebeh. Konečne po týždni zohnali konský Ivermectin. Po 3 dňoch sa muž dostal do poriadku!
Bohužiaľ, skôr Ivermectin nezohnali. Zbytočné utrpenie.
17:27
++++++++++++++++++
A UŽ SA CHYSTAJÚ MRZAČIŤ DETI!
VAKCÍNY PRE DETI BUDU UVARENÉ NAJNESKÔR DO KONCA ROKA!!!
Mikulec odmietol zverejniť zoznam lebo mu to zákon neukladá.
ZÁROVEŇ SA CHYSTÁ PREVERIŤ VŠETKÝM OBČANOM SLOVENSKA ÚČTY, ABY ZISTIL, AKÉ MAJÚ ÚSPORY.
POLICAJNÝ ŠTÁT.
11:26
A táto špina je ministrom financií.
Dôchodcom NEDALI A NEDAJÚ 13. DÔCHODOK
HOCI ZAŇ HLASOVALI.
Zradcovská banda.
A aby mohli amorálne rozkrádať, nastrčili tam dohodárov.
Čo myslíte, kto sa tam dostal na dohodu?
Máš pravdu.
Neodpustím mu to, dal CICAŤ NAŠE PENIAZE MIMOVLÁDKAM
Aspoň trochu potešenia priniesol predvolebný prieskum.
Pozitívne je, že referenda aj volieb sa zúčastní nadpolovičná väčšina voličov.
Ďakujem Erikovi Kaliňákovi, že priniesol informácie, ako sa obohacujú špiny vo vláde.
V ostrom kontraste sa ocitli dôchodcovia.
Mnohí majú nezamestnané deti, resp. deti vo finančných problémoch.
260 TISÍC dôchodcov je tak chudobných, že nemajú na lieky, na nájomné, chýbajú im elektrospotrebiče.
Zdražovanie liekov, niekomu až o 300€ mesačne, energií, daní a nevyplatených 13. dôchodok.
SVINSTVO inak sa to nedá pomenovať.
Od čias Dzurindu + Radičovej máme najhoršiu vládu!
HNUS nám vládne, prosím príďte na predčasné voľby.
Načo je núdzový stav?
Aby bolo jasné: OČKOVAŤ SA SMIE LEN KED JE VYHLÁSENÝ NÚDZOVÝ STAV.
Dusor, klameš.
Na stránke ria.ru je uvedená zaockovanosť 7 percent!
Koľko je to ľudí?
Nikto! NEZOMREL.
DO RUSKA CESTUJÚ NEMCI A DÁVAJÚ SA OČKOVAŤ SPUTNIKOM.
06:51
Máš pravdu Tolerantný.
Tí, ktorí si nezisťujú informácie, ktorí veria politikom a propagande mainstreamu, doplatia na slepú dôveru vlastným zdravím.
Najnovšie výsledky západných šmejdov nielenže škodia zdraviu, ale ich účinnosť je 6 mesiacov.
SPUTNIK bráni aj ochoreniam na iné nákazlivé choroby! (Tuberkulóza, ...)
Aeronet, Infovojna a iné alternatívne médiá poskytujú komplexné informácie.
Odporúčame