A je to tu.
Nový minister Lengvarský, nový zametač škandálov za neposkytovanie včasnej zdravotníckej starostlivosti, za NELIEČENIE.
KEDY UVOLNIA SPUTNIK???
A je to tu.
Nový minister Lengvarský, nový zametač škandálov za neposkytovanie včasnej zdravotníckej starostlivosti, za NELIEČENIE.
KEDY UVOLNIA SPUTNIK???
https://www.hlavnespravy.sk/skandalozny-doku…
A toto nám dajú ako sladkú odmenu za trpezlivosť.
Škoda. Korčok sa vrátil...
Ako hlasujú poslanci v EP viete.
Ak nie, pozrite sa na FB Uhríka.
Tentokrát sa zúčastnia ŽUPANI.
22:47
OĽANO je koncentrát všetkých mentálne vadných Slovákov.
Žiaľ, je ich požehnane.
Je fajn, že sa sami dehonestujú.
Voliť ich už nikdy nebude nikto príčetný.
Podľa môjho názoru, aj Rómovia zdvihnú ceny za voličský hlas. Asi najmenej o 100 percent.
Malinová, obhajkyňa Oľana mlčí.
Ak ostane ticho, tak je lucidná.
Aj keby naozaj hľadali, v tých svojich radoch NENÁJDU nikoho, kto má vyššie IQ ako hojdací koník.
Veď kto by aj vstúpil do takých strán ako OĽAJNO a ŽALUDI?
Ratlíci...
97:41
++++++
Veď preto trollujú prepínajú nicky, idú sa potrhať od.ioti.
Zaberá jediné, dať im IGNORE.
Mne sa klietka IGNORE, do ktorej trollov zatváram, neustále rozširuje.
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/424619…
Čo myslíte, aký bude Naďov ratlík na poste ministra zdravotníctva?
Na pozíciu ministrov tejto vlády stačí byť osvietený, mimoriadne nesvojprávny ratlík.
List Mesíka MZV, ZASTAVTE MASAKER
Jedinou požiadavkou na nového ministra je, aby to bol človek chabého ducha, tzv. osvietený a totálne oddaný vláde.
Samozrejme, NESMIE povoliť SPUTNIK a nesmie povoliť Ivermectin.
Inak by sa nedarilo zotročovať národ v zmysle veľkého resetu, NWO.
Pripomienka Pellegriniho, že si nezaslúžia plat je správna.
To si ani nevšimne táto banda bezcharakterná.
Za toto ich platíme?
Veď sú to výpalnici.
Je to hrozné, čo si banda odídencov dovoľuje.
Apelovať na ich amorálne a vydieračské spôsoby je zbytočné.
A mrochta neurobí nič.
Hnus, ktorý tu zaviedli nemá nič spoločné s vládnutím a rešpektovaním vôle voličov.
Oraj, máš kus pravdy.
Avšak životná úroveň za Fica bola najlepšia, akú si pamätám.
Na druhej strane máš vládu, ktorá zapredáva štát, aj vlastné matere, aj samých seba!!!!
Nekompetentní lúzri.
Úbohosť.
Do plaču!
Veď ok, keby bol Smer nahradený niekým LEPŠÍM.
Ale toto????
Ľudia sa ešte nikdy tak nehanbili za vládu, tiež za svoju štátnu príslušnosť.
Médiá robili z Fica štvanú zver.
Týchto lúzrov hladkajú, boja sa im dať priamu otázku.
Veď to je katastrofa, či nie?
minister .... Matovič...
Strange Uncle +++++++++
17:57
Matovič - nech by bol v akejkoľvek funkcii, HANBA je ZARUČENÁ!!!!
17:59
+++++++++++
Odporúčame